Nivea, Men, Sensitive, Balsam po goleniu regenerujący

Nivea, Men, Sensitive, Balsam po goleniu regenerujący

Nowa formuła bez alkoholu* wspomaga regenerację skóry po goleniu. Natychmiastowo łagodzi podrażnienia. Wspomaga odbudowę skóry z drobnymi zacięciami. Łagodzi zaczerwienienia i suchość skóry. * nie zawiera alkoholu etylowego.

kremy po goleniu
bez alkoholu, zapachowa
sucha, podrażniona

Rzeczywiście, na tle innych produktów, ten balsam wychodzi bardzo dobrze. Rozsądny stosunek ceny do jakości, praktyczne opakowanie i, co najważniejsze, skuteczne działanie. Owszem, jako produkt kojący po goleniu się sprawdza dobrze ale na podrażnioną (np. słońcem, czy innymi kosmetykami) skórę twarzy polecałbym, jednak, coś aptecznego, dedykowanego podrażnieniom. Ma przyjemny, bardzo mocny, długo wyczuwalny zapach. Dobrze się wchłania, nie klei. Ogólnie bardzo dobry. Polecam zakup.

Ulubiony balsam po goleniu mojego mężczyzny.

Regenerujący balsam po goleniu marki Nivea jest częstym gościem w naszej łazience. Mój narzeczony uwielbia go używać. Właściwie to bardzo lubi markę Nivea, ja mu trochę zazdroszczę, ponieważ jakiś składnik każdego kosmetyku Nivea wywołuje u mnie alergię w postaci czerwonej wysypki.

Balsam ma bardzo proste ale zarazem ładne opakowanie, nie zajmuje dużo miejsca oraz jest praktyczne. Ładnie wygląda na szafce pod lusterkiem. Konsystencja balsamu jest lekka, szybko się wchłania oraz łatwo się go aplikuje. Zapach balsamu jest przyjemny, trochę męski a trochę standardowy dla kremów Nivea :)

Bardzo dobrą zaletą tego produktu jest to, że nie posiada w sobie alkoholu, więc jest łagodny dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Balsam delikatnie chłodzi oraz dobrze nawilża skórę po goleniu. Jest delikatny w stosunku do przeróżnych zacięć i niweluje drobne czerwone krosteczki po goleniu maszynką jednorazową.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Sytuacja dość śmieszna

Dziewczyny używam tego produktu przy silnych podrażnieniach :) oczywiście sama nie kupuje balsamu a podkradam go bratu :) mogę ocenić go jako produkt godny polecenia :)

Dobry.

Balsamu po goleniu od Nivea używa mój tata i bardzo sobie go chwali. Jest to bardzo dobrze działający kojąco delikatny balsam po goleniu. Niweluje niemalże do zera nieprzyjemne odczucia towarzyszące po goleniu facetowi z wrażliwą skórą twarzy. Wywołuje przyjemny relaksujący efekt, nie powoduje najmniejszych podrażnień. Sprawia, że skóra jest miękka w dotyku a jego piękny i delikatny zapach jest dodatkowym atutem. Ciekawie i zarazem rozsądnie przemyślany dozownik w buteleczce pozwala na miarodajne i bezpieczne jego dozowanie dzięki czemu nie wyleje się nam go za dużo. Cena jego jest dość wysoka jednak jedna buteleczka starcza nam na naprawdę długi okres a biorąc pod uwagę jego jakość jest wart swojej ceny. Doskonale nawilża i pielęgnuje skórę dając długie poczucie świeżości. Polecam ten balsam każdemu mężczyźnie!

Dla Męża ok

Mój Mąż najbardziej ceni sobie właśnie tego typu produkty od marki Nivea i od kiedy zaczął ich używać to zadomowiły się na półce na stałe. Balsam pozwala na zachowanie odpowiedniego nawilżenia oraz zdrowego wyglądu skóry, która staje się gładka i przyjemna w dotyku. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Ja osobiście bardzo lubię zapach - jest taki męski. :-)

Fajna rzecz

Każdy facet powinien posiadać balsam po goleniu z serii Nivea Men Sensitive.

A z racji jego wydajności, każda kobieta powinna mieć do niego dostęp, z uwagi na to, że świetnie spisuje się również jako baza pod makijaż...

Kosmetyk jest mega łagodny, nawilża skórę i łagodzi podrażnienia, nie zapycha oraz ma świetny zapach.

Co dziwne, to że u mojego męża nie zostawia żadnej lepkiej warstwy na twarzy, a u mnie tak. Ja się z tego cieszę, bo jeśli w temacie baz pod podkład jesteśmy, to tego właśnie od nich oczekuję.

U męża łagodzi podrażnienia po goleniu, u mnie utrzymuje cały dzień podkład w nienaruszonym stanie. Polecam!