notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Hebe

Duraline to płyn, który umożliwia aplikację na mokro prasowanych i sypkich cieni do powiek. Podkreśla głębię koloru i przedłuża trwałość makijażu. Może być stosowany również do pudrów prasowanych, pudrów sypkich, brązerów i róży.

bazy pod cienie, bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu

Coś co warto mieć w swojej kosmetyczce

Ten płyn można używać do wszystkiego. Najczęściej używam go do tuszu do rzęs oraz do tuszu do brwi, ze względu na to, że makijaż jest trwalszy. Świetnie nadaje się również do eyelinera, malutka kropelka i kreska jest nie do zdarcia. Dodatkowo dzięki niemu, można zrobić sobie kreski z cieni do powiek. Wystarczy kropelka i można nadać nowe życie niektórym produktom.
Tez dodam tutaj, że jeżeli zaschnie tusz do rzęs lub wydaje nam się, że już się skończył warto dodać kropelkę do pojemnika i nagle okazuje się, że jednak jeszcze można się dluugo nim malować.

Mój niezbędnik

Dla mnie to niezbędnik w toaletce, nie jestem w stanie zliczyć ile już uratował wyschniętych tuszy czy pomad do brwi. Używam, go również na powiekę by podbić cień lub pigment. Jest to chyba najbardziej wielofunkcyjny produkt jaki znam. Mimo, że na rynek weszło kilka tańszych ‘’podrób’’ Duraline, to on sprawdza się najlepiej, jest bezkonkurencyjny.

tego płynu nikt nie musi przedstawiać

Płyn już ma tyle pozytywnych recenzji, że mogę się tylko z nimi zgodzić.
Na początku używałam go tylko do ratowania eyelinera w słoiczku, który notorycznie mi wysychał. Potem Duraline zagościł także przy innych makijażowych trickach.

Inglot, Duraline (Płyn utrwalający do makijażu)

Ten produkt to totalne złoto! Każdy powinien mieć go w swojej kosmetyczce.
Produkt znajduje się w szklanej butelce z pipetką. Za pomocą tego aplikatora można bardzo precyzyjnie odmierzyć jego ilość.
Dla mnie ma on baaardzo wiele zastosować. Postaram się wymienić chociaż niektóre z nich:
1. Do tuszu do rzęs - dodaję go zawsze do nowego tuszu, dzięki temu staje się on bardziej trwały. Używam go również do kończących się mascar, żeby przedłużyć ich życie
2. Do cieni do powiek - gdy mam ochotę na kolorową kreskę to dodaję go do odrobiny tuszu do rzęs, bądź sypkich pigmentów. Uzyskany produkt jest wodoodporny i ma na prawdę fajną i przyjemną w aplikacji formułę.
3. Do podkładu - gdy idę na imprezę lub chcę aby makijaż był jeszcze bardziej trwały to dodaję go do podkładu (nie bezpośrednio do opakowania)
4. Do pomady - obecnie nie używam pomad do brwi tak często jak kiedyś, ale genialnie "ożywia" przyschnięte pomady
5. Do płynnych pomadek - czasami dodaję go do płynnych pomadek, jeśli nie są one zbyt trwałe
Oczywiście zastosowań jest jeszcze więcej. Nie jest to drogi produkt, a na prawdę warto go zakupić. Z całego serduszka polecam

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego kosmetyku;)

Jestem przekonana, że nie w pełni wykorzystuję zalety tego produktu. Nie mniej jednak na swoje potrzeby jest mi w zupełności użyteczny. Stosuję go najczęściej do zawiniętej pomady do brwi, do reaktywacji zaschniętego tuszu czy do tworzenia kresek z cieni. Opakowanie jest małe, pipeta totalnie poręczna - daje tyle produktu tyle ile trzeba. Dla mnie to kosmetyk jedyny w swoim rodzaju.

Jedyny w swoim rodzaju.

To jedyny taki kosmetyk który właściwie jest tylko dodatkiem do innych, ale jakim! Polecany przez makijażystów. Połączony z cieniem sprawia, że mamy eyeliner w każdym możliwym kolorze, zmienia konsystencję produktów sypkich w kremowe. Dodatkowo potrafi uratować kosmetyki, które straciły swoją formę, albo konsystencję. Jest przy tym bardzo wydajny i ciężko znaleźć jego odpowiednik.

Ponadczasowy klasyk!

Moim zdaniem niezbędny w pracy każdej makijażystki i w ogóle każdej z nas która na co dzień używa takich produktów jak cienie do powiek czy też produkty do brwi.
Produkty do brwi ratuje przed przesuszaniem w słoiczku, jest to zbawienne i bardzo przydatne. Daje produktom nowe życie a wystarczy zaledwie kilka kropli.
Pozwala również nakładać cienie do powiek na mokro przez co podbija głębię koloru i są one wyraziste.
Przy tym wydaje mi się, że również przedłuża trwałosć produktów na skórze.
Każdy musi go sprobować, uratował mi niejeden kosmetyk!

Warto go mieć!

Magiczna buteleczka z magicznym płynem, który "wyleczy" każdy produkt. Może nie użyjesz go codziennie, ale w ciągu miesiąca znajdzie się sytuacja, w której uratuje Ci życie, albo przynajmniej jakiś kosmetyk, który nie jest juz pierwszej świeżości, ale nie chcesz się z nim rozstawać.
Ja używam go codziennie, mieszając z pomadą do brwi. Swoje mam bardzo jasne i rzadkie, więc muszę praktycznie malować ich linie od nowa. Pomada i duraline sprawiają, że nawet takie domalowane brwi są nie do ruszenia, nie muszę się martwić, że w ciągu dnia coś mi się rozmaże.

NIE!!!!

Niestety. Kolejny kosmetyk który u mnie się nie sprawdził.Cienie sa na powiece 3 minuty, nie podbija koloru , nie przedłuża trwałośći.
dość skomplikowane w użyciu

Świetna rzecz

Produkt może mieć wiele zastosowań,
ja używam go głownie do cieni lub eyelinera.
Kreska cień + duraline = petarda!
Żywy kolor, mocna pigmentacja i super trwałość.

No co tu dużo mówić- trzeba go mieć

Ciekawy kosmetyk, dość niedoceniony pewnie dlatego, że w zasadzie nie widać go na twarzy, a przecież bardzo usprawnia pracę przy makijażu.
Nie mam mnóstwa odcieni eyelinera ale z Duraline to żaden problem- w minute stworzę w połączeniu z cieniami prasowanymi/ sypkimi odpowiedni liner.
Wskrzesza przyschnięty tusz do rzęs,
Pomaga pobudzić i uelastycznić zaschniętą pomadka do brwi,
Pomaga stworzyć kosmetyki wodoodporne (np. te na linii wodnej, które szybko się ścierają przy innych kosmetykach)
Jest turbo wydajny, chyba nie da się go zużyć ????
Taki cichy przyjaciel każdej wizażystki i nie tylko ;)

Produkt ratujący kosmetyki

Myślę, że każda makijażowa maniaczka powinna mieć ten gadżet w swoich zbiorach.
Jest to produkt, który ratuje wyschnięte tusze, eyelinery, pomady, aby były jak nowe.
Również można dodać kroplę do cienia, aby uzyskać eyeliner.
Produkt starcza naprawdę na długo i nie raz uratował mój kosmetyk.
Polecam!