Avon, Liiv Botanicals, Vital Day Cream with SPF 20 (Krem na dzień `Witalność natury`)

Produkty Liiv Botanicals przeznaczone do pielęgnacji cery nie zawierają barwników, konserwantów ani dodatków zapachowych. Wyjątkowa technologia Plant Essence Technology zachowuje unikatowe właściwości wyciągów roślin w ich najczystszej formie, dzięki czemu skóra otrzymuje dawkę prawdziwej natury, nabierając świeżości i młodszego wyglądu.
Po 3 dniach:
- poprawia wygląd i kondycję skóry,
- wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej przejrzystość.

Skład: . (25.03.2008)

Cena: 35,90zł / 50ml
/e/

bardzo dobry

tego kremu w zasadzie uzywała moja mama ja jej tylko go podkradłam kilka razy, obecnie mamama już 2 słoik , więc obie uwazamy, że ten produkt jest ok
ktos napisł, że konsystencja jest tłustawa - nie zgadzam sie, ja bym powiedziała, że krem ma konsystencje bitej smietanki, jest taki akby piankowy, bardzo prezyjemny, bardzo ładnia sie wchłania w skóre
zgodze się że twarz może sie troche błyszczec, krem posiada wysoki filtr, i po dwa - nie jest to krem matujący - więc o co chodzi ?
ale - nie uwazam że skóra sie błyszczy jakoś zanadto - krem ładnie się wchłania, i jest możliwośc spokojnego wykonania makijazu na nim
- zgadzam się z opinia - że nie nalezy smarowac nim powiek czy skóry pod oczami - ale producent wyrażnie wyznaczył to na opakowaniu - omijac okolice oczu - więc nie ma podstaw do stawiania zarzutów pod tym kątem
pod oczy sa kremy specjalnie do tego przeznaczone
krem leciutko mrowi od razu po nałożeniu, ale nie podraznia, i to mrowienie przechodzi po jakis 2 minutkach, więc nie ma się o co bac
krem ten nie wywołuje uczulenia ani podraznienia
nadaje sie także do suchej skóry, choć nawilzanie akurat nie jest jego podstawowym zadaniem
opakowanie - symapatyczne, mozliwośc kupienia wkładu wymiennego - oszczedza pieniądze i nature (heh avon kontra ekologia), ale pomysł ciekawy
opakowanie ok - w sumie nie mam się czym zachwycać, ale nie mam zastrzeżeń
o działaniu kremu powiem tyle - skóra robi sie ładniejsza, jest gładsza, w moim przypadku i mamy - równiez dobrze nawilzona (mam skóre normalna -sucha, mam ma normalną-mieszaną)
polecam
obecnie mama ma krem na dzien, ja mam krem na noc z tej serii i żel do mycia twarzy (jak poużwam troche dłuzej , równiez wystawie odpowiednie recenzje)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:drugie opakowanie

Ujdzie

Krem w sumie ok, ani nie zachwyac szczególnie, ani nie szkodzi.

+ przyjemnie pachnie - kiwi

+ estetyczne opakowanie

+ podoba mi sie pomysł z wymiennymi wkładami

+ przyjemnie nawilża, jednak dobrze spisuje sie pod tym wzgledem w lecie, bo na jesień/zimę jest za słaby (przynajmniej dla mnie)

+ nie zauważyłam zapychania (w przeciwieństwie do wersji na noc...)

- poczatkowo skora piecze,a le po kiku uzyciach sie przyzwyczaja

- trzeba posłuchać rady producenta i omijać okolice oczu - na początku posmarowałam sie nim jak kazdym innym kremem czyli również pod oczami i powieki ... masakara :eek: skóra piecze, wręcz pali, jest podrażniona ... Posmarowanie nawet kawałeczka skóry pod oczami powoduje u mnie łzawienie.

- skóra sie po nim świeci, trudno zmatowić

- spływa spod pudru i skóra błyszczy sie nieładnie

Używam tego produktu od: mam go ok rok, używałam ok3 tyg, teraz uzywam znowu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok 1/2

nie warto

Mialam ten krem jak tylko się pojawil w sprzedaży. Bardzo mnie rozczarował. Zapach mial średni.
Konsystencja bardzo tępa i tłustawa. Krem powodował, że moja twarz się swiecila więc nadawał się tylko na noc. ale raczej nie nawilżał tylko natluszczal skórę. Niestety.
Bardzo przecietny kosmetyk, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy labo i dłużej

Jestem na tak!

Krem świetnie nawilża, a i filtr 20 robi swoje. Wielki plus za brak barwników i konserwantów. A i zapachu nie czuję coś, co jest dla mnie wielki plusem, bo czasem zapach mnie odrzuca i preferuję kosmetyki bezzapachowe.
Jestem bardzo zadowolona. Na twarzy pojawia się uczucie lekkości i zrelaksowania.

Bardzo porządny krem

Moje wymagania:
Kupiłam, bo skończył mi się krem, którego używałam równolegle z kremem rozświetlającym (avon, solutions, ten w tubce) i potrzebowałam czegoś nawilżającego. Obecnie używam z garnierem antytrądzikowym na noc, który dość wysusza, niestety. Przez miesiąc używałam codziennie, ostatnio na zmianę z kremem-żelem (solutions zielony), bo nadal mam skłonności do wyprysków. Mam cerę mieszaną, więc zazwyczaj używam kremu przeciwtrądzikowego i kremu nawilżającego, żeby go zrównoważyć.

Konsystencja i działanie:
Krem ma śmieszną, kremowo - galaretkowatą konsystencję, ale w żaden sposób nie denerwującą. Krem dobrze nawilża, tak że przy codziennym stosowaniu trochę mi się twarz zaczyna świecić. Niewątpliwie lepszy będzie dla osób z nieco bardziej suchą cerą. Krem szybko się wchłania, nie wałkuje się (raczej niezależnie od ilości), jest dość lekki. Nie powoduje zbytniego błyszczenia skóry (to akurat nieobiektywnie, bo ja stosuję nie codziennie).

Walory estetyczne:
Opakowanie dość ładne, zapach nieintensywny (bardzo wiele zapachów powoduje, że mnie kręci w nosie, a ten nic). Pudełko wygodne, chociaż wymienne wkłady mogą niektórym się nie podobać (mi np. psuje to wygląd).

Walory ekonomiczne:
Krem jest wydajny - używam na twarz i szyję w sumie ok. 4 miesięcy, ale oceniam że starczy na ok. 5, bo jeszcze mi trochę zostało. Cena jest dostosowana do jakości (oczywiście w promocjach) - bez promocji 35 zl, w promocjach ok. 23. Wymienne wkłady są tańsze.

Uzasadnienie oceny:
Cztery gwiazdki, bo nie jest to mój idealny krem (taki musiałby być lekko nawilżający z działaniem antytrądzikowym, a to jest niemożliwe). To za to pół gwiazdki, a drugie pół za opakowanie, które mogłoby być ładniejsze. Podoba mi się na tyle, że do niego wrócę, o ile będzie jeszcze w sprzedaży (częściej kupuję nowe kremy, niż powtarzam te, które już miałam).

Używam tego produktu od: początku października 07, najczęściej zamiennie z innym
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

jak dla mnie beznadziejny:)

Skóra się swieci, koniecznie musiałam nakładac puder sypki, jak dla mnie to wcale dobrze sie wchłanie, dotą nei miałam problemów z cerą a teraz masakra pryszcze krosty itp. i teraz wydaje kase na dermatologa i inne specyfiki:P szczerze nie polecam

Używam tego produktu od:okolo 1,5 miesica
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Na +

Mam cerę tłustą, odwodnioną. To prawda, że krem po paru godzinach powoduje świecenie sie skóry, ale u mnie powoduje to kazdy krem. Nawet matujący. A ten z Avonu nie wysusza mi naskórka, szybko sie wchłania, wygładza skóre. Super robi sie potem makijaż. Jestem zaskoczona na +, bo krem nie jest drogi, a lepszy niz kremy z wyższej półki. Zapach tez mi odpowiada. Konsystencja idealna.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

bardzo go lubię

mam skórę dosyć wrażliwą, jestem w trakcie kuracji dermatologicznej i ten krem sprawdza się dużo lepiej niż drogie kremy z apteki, na pewno będę do niego wracać ze względu na dobre nawilżanie i wygładzanie cery, krem jak zauważyły moje poprzedniczki powoduje świecenie się skóry, ale po lekkim przypudrowaniu wszystko jest ok. myślę, że za taką cenę to bardzo fajny produkt.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

fantastyczny

Bardzo dobry krem o cudownej konsystencji bitej śmietany. Dobrze się wchłania, świetny pod makijaż, super pomysł z filtrem. Twarz bezpośrednio po wsmarowaniu troszkę się świeci, jak to po filtrach, ale szybko przestaje. Nie bieli, nie migruje do oczu. Piękny delikatny zapach, w którym zapach filtra jakby sie gubi. Wydajny. Super pomysł z wkładami. Piękny pojemniczek (jak zresztą cała seria).
Mam cerę mieszaną, kremik jest leciutki i nie zapycha, nie powoduje też problemów skórnych ani wysypu pryszczy.
Myślę że będę wracać!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

podrażnia!

Ten krem kupiłam razem z żelem do mycia twarzy z tej samej linii. Opakowanie jest ładne i estetyczne, krem ma miłą konsystencję, ładnie się rozprowadza, no i na tym kończą sie plusy a zaczyna się koszmar. Mnie skóra na twarzy po nim normalnie piekła i musiałam go zmyć, robiłam do niego kilka podejść i efekt zawsze był ten sam, nie mam pojęcia dlaczego. Nigdy coś równie okropnego mi się nie zdarzyło. A to że twarz się po nim świeci to również prawda. Także ja tego kremu bynajmniej nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

niezły!

Kremik całkiem niezły, chociaż jego uniwersalność (czyli dla kazdego rodzaju cery) może powodować, że nie wszytkim przypadnie do gustu.

Cudów nie robi, ale filtr 20 i cena 24,90 robi swoje;)

Konsystencja bardzo lekka, jednak świeci mi się czoło (mam cerę mieszaną) i muszę przypudrować, nie jest to jednak jakaś szczególna niedogodność. Poza tym po kilku godzinach odczuwam też lekki dyskomfort (jakby cera była niedostatecznie nawilżona).

Krem wygładza, skóra jest delikatna i miła w dotyku, cudów po trzech dniach nie zauważyłam, ale i też na nie nie liczyłam.

Krem najlepiej sprawdzi się dla posiadaczek cery normalnej, tylko kto teraz taką ma;P

Jak dla mnie całkiem przyjemny, plecam ze względu na filtr i brak konserwantów.

Używam tego produktu od:miesiąc