Clinique, Superbalm, Moisturizing Gloss (Nawilżający błyszczyk - balsam do ust)

Clinique, Superbalm, Moisturizing Gloss (Nawilżający błyszczyk - balsam do ust)

Balsam z dawką koloru. Poradzi sobie z wołającymi o pomoc ustami. Pomoże odzyskać gładkość oraz nawilżenie ust. Natychmiast przynosi ulgę ustom suchym, spierzchniętym. Balsam otula usta miękkością i sprawia, ze niesamowicie lśnią jak tafla wody.
Bez parabenów, ftalanów i zapachu.
Do wybory 8 soczystych transparentnych owocowych kolorów (bez migoczących drobinek).

w płynie /z aplikatorem
bez parabenów
Efekt
transparentne, naturalny

świetny kosmetyk!

Dostałam ten balsam w prezencie, gdy byłam za granicą. Bardzo długo nie mogłam go wykończyć, właściwie trwało to prawie 2 lata. Nie używałam go codziennie, bardziej sporadycznie, bo w tym czasie testowałam też inne produkty. Oceniam go bardzo dobrze, chętnie jeszcze bym kupiła sobie drugie opakowanie.
+doskonale nawilża usta
+ma piękny kolor
+nadaje ustom blasku, życia
+efekt soczystych ust
+wygodne, praktycznie opakowanie
+świetna ochrona przed mrozem

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Rewelacja

Błyszczyk spełnia wszystkie obietnice, przyjemny w stosowaniu, daje delikatny efekt połysku, ale przede wszystkim dba o usta, nawilża je i odżywia. Daje naturalny efekt i jest bardzo wydajny. Plus za soczyste kolory i łatwą aplikację.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe opakowania

Rewelacja.

Miałam błyszczyk nr 10 Grapefruit.Piękny, subtelny wygląd na ustach. Nie tyle nadaje ustom kolor , a pieknie je nabłyszcza, latem wyglada w slońcu rewelacyjnie, aczkolwiek o każdej porze roku wygląda dobrze.Nawilża, nie zbiera się w białe paski tylko wchłania w usta, używam w pracy bo nie potrzebuje lusterka do reaplikacji. Bardzo wydajny, rekompensuje mi to cenę. Mam kolejne opakowanie w zapasie.

taki sobie

Jak za taką cenę, szału nie ma. Największą wg mnie wadą jest duża lepkość kosmetyku, przez co mam zalepione usta jak jakimś klejem. Do jego dużych zalet należy większa trwałość niż tańszych kosmetyków tego typu. Zapach ma OK, ładnie wygląda na ystach, ale oprócz tego nic cudownego w nim nie widzę.

świetny nawilżacz ;)

śliczne, delikatne kolory i trwała pielęgnacja, cóż chcieć więcej?!
nie ma lepszego koloryzującego balsamu do ust idealny na lato idealny na zimę naprawdę warto

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

świetnie nawilża!

Miniaturę błyszczyka w kolorze fioletowym dostałam gratis do zakupów w sklepie internetowym Clinique. Błyszczyk jest bardzo gęsty i świetnie nawilża usta. Kolor w opakowaniu to dość intensywny i ciemny fiolet, ale na ustach jest prawie niewidoczny, pozostawia błyszczącą warstwę bez drobinek. Długo utrzymuje się na ustach, a efekt nawilżenia czuję nawet po jego całkowitym zniknięciu z ust.
Polecam!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej miniatury :-)

Hmm.. Porządny, Polecam!

Mam odcień czerwony (02 Raspberry)

Krótko i na temat:
+ faktycznie- produkt spełnia wszystkie obietnice z opisu :)- to jest jedyny atut, który przemawia za tym, że kupię go po raz kolejny
+ naprawdę NAWILŻA usta, a nie tylko pokrywa ładną taflą. Natychmiast po nałożeniu usta są miękknie, pięknie uwydatnione, 100% ulgi przy problemie suchości, spierzchnięciu,
+ testowałam go w różnych warunkach- na wyjście, po kąpieli/ myciu zębów, z pomadką kolorową/ samodzielnie, rano po umyciu jak i w środku dnia zabiegana, w metrze, a nawet na siłowni podczas ostrego wycisku z klimatyzacją- zawsze się sprawdzał nienagannie
+ ładnie podkreśla kolor ust- nie jest intensywny, jakby się mogło wydawać po kolorze z opakowania- to jak "barwiąca woda" ;)
+ Na ustach zostawia piękny blask tafli z delikatnym odcieniem koloru- mam wrażenie że nie koloryzuje, a właśnie uwydatnia naturalny kolor ust nadając mu głębi,
+ Nie jest klejący, nie drażni- może zaraz po nałożeniu, zanim stopi się z ustami czuć go na wargach, ale po rozsmarowaniu staje się integralną częścią ust :)
+ Jest bardzo trwały- nawet przy jedzeniu i piciu, po długim czasie jak się zetrze/ wchłonie, to zostawia usta wypielęgnowane,
+ Absolutnie nie wysusza ust, nawet po zniknięciu- naprawdę pielęgnuje
+ Jest bardzo wydajny, gęsty, wystarczy niewielka ilość, by pokryć usta,

Niestety dla mnie minusem jest brak zapachu- stwarza to wrażenie nakładania wazeliny albo starej maści, a nie luksusowego kosmetyku.

Co do zapachu właśnie- gdy otworzyłam błyszczyk i 1 raz użyłam, myślałam, że jest zepsuty :/. Zapach produktu prosto z plastiku- to mi przeszkadza. Dopiero później przeczytałam "100% bezzapachowy", to wszystko wyjaśniło... Zdecydowanie przyjemniej by się go używało, gdyby posiadał minimalny choć, delikatny aromat (bez smaku).

Niemniej jednak, produkt jest fantastyczny, polecam serdecznie, bo jakość przebija poczucie estetyki ;).

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Daję mu drugą szansę

Błyszczyk we wspaniały sposób "otula" usta tworząc na nich przyjemną warstwę. Uwazam, że ładnie się błyszczy. Ja używam koloru Ginger. W odróżnieniu od innych błyszczyków nie zjada się tak łatwo.

Zasadniczy minus:
Po dwóch miesiącach od zakupu blyszczyk zaczał śmierdzieć. Jakby się zważył/zjełczał, nie wiem jak to określić, ale z przyjemnego zapachu zrobił się na tyle śmierdzacy, że nie dało sie go dlużej używac i wylądował w koszu. Panie z pewnego sieciowego sklepu kosmetycznego potwierdziły, że słyszały o takich przypadkach.

Druga szansa:
Ponieważ przed nagłą zmianą zapachu byłam z niego bardzo zadowolona postanowiłam kupić jeszcze jeden. Może ten poprzedni był jakis trefny"?

Ilość zużytych opakowań: Jeszcze żadne, bo pierwsze wylądowało w koszu a drugie dopiero zaczęłam

na zawsze mój...

dopóki Producent nas nie rozłączy, co mam nadzieję nie nastąpi, chociaż kiedy mogę robię zapasy.
Błyszczyk ma podstawowe zalety
1. Brak zapachu, mi się nigdy nie popsuł (nie zmienił zapachu mimo ze z racji używania ciągle go otwieram/zamykam. Natomiast ne wolno narażac go na dzialanie światła co widać niestety po testerach w sklepach ktore nic a nic nie odpowiadaja rzeczywistym kolorom jesli są trochę przeleżałe
2. Bardzo przyjemna kolorystyka (moje to Apricot, Grapefruit). Uzywalam też Ginger, ale trochę odbiega jakością - jest za "suchy"
3. Błyszczyk super się trzyma, i nawilża usta, nie potrzebują one już żadnej dodatkowej pielęgnacji!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone

rozczarowanie

Minusy za
- lepkosc
- brzydki zapach po kilku tygodniach od otwarcia blyszczyku (probowalam dwa opakowania i za kadym razem bylo to samo)
- krotkotrfały efekt

Plus za:
- kolor

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

super produkt

Napiszę krótko:
- nawilża
- pięknie błyszczy
- nie zostawia lepkiej warstwy na ustach
- trochę szybko się zjada ale nie znalazłam jeszcze błyszczyka, który wytrzymałby dłużej
- nadaje bardzo delikatny kolor
- testuję po kolei wszystkie kolory i nie chce mi się znudzić, super produkt

Dobry blyszczyk, ale ja mam zly kolor

Gesty, odzywczy, przez to nawilzajacy. Nie utrzymuje sie na ustach za dlugo, tyle ile wszystkie; jest bardzo wydajny, opakowanie sie nie wyciera.
Daje efekt takich mokrych ust.
Nikt nie skomentowal jak to dobrze moje usta wygladaja kiedy go nosilam, ale tez i sie przyznaje, ze ja mam kolor dla mnie za czerwony.
Stosunkowo niedrogi (poza Polska) ja raczej nie kupie ponownie; dla mnie jest po prostu za ciezki.