Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Kosmetyk-olejek w jednorazowych kapsułkach do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z problemami (trądzik, atopowe zapalenie skóry, nadmierne złuszczanie, nadwrażliwość).

wrażliwa, alergiczna / atopowa, trądzikowa
olejek
nawilżające, regenerujące
w ampułce
lekkie
olejki

przyjemne

Jestem pod wrażeniem tych kapsułek. Trafiłam na nie przez przypadek, szukając czegoś do suchej skóry w pobliskiej aptece. Pomógł mi przy bardzo suchej skórze na twarzy, kiedy żaden z posiadanych kremów sobie nie poradził. Odżywia, nawilża, ujędrnia skórę. Na pewno kupię ten produkt ponownie. Jedyny minus - absolutnie nie nadaje się pod makijaż (producent tak twierdzi), ponieważ produkt jest oleisty i zostaje długo na skórze. Na noc jest za to idealny i czyni cuda,żaden nawet z bardzo drogich kosmetyków mi tak nie pomógł jak te rybki

Nie Nie Nie....

Wiele dobrych recenzji naczytałam się na ich temat a więc zakupiłam. Problem był z dostępnością rybek jednak udało mi się je dorwać w jednej z aptek. Zadowolona wróciłam ze swoją zdobyczą do domu i po wieczornym rytuale nałożyłam rybkę na twarz. Rano nie mogłam wyjść ze zdziwienia co ta mała wstrętna rybka zrobiła z moją twarzą. Nad łukiem brwiowym na czole miałam jedno wielkie poparzenie które po czasie zmieniło się w strupy i zostawiło po sobie blizny do konca życia. Nie mam pojęcia czy jakieś felerne były te rybki lecz termin ważnosci był w porządku, Od tego czasu boję się stosować jakieś nowości na twarz gdyż obawiam się takich przygód jakie miałam z tymi oto rybkami potworkami.

najlepszy na skórki

Producent poleca ten kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry zwłaszcza dla osób z problemami takimi jak trądzik,nadmierne złuszczanie,nadwrażliwość czy atopowe zapalenie skóry.Ja używam głownie do rąk a właściwie do skórek z którymi mam wieczny problem i oczywiście co jakiś czas do twarzy.Zawarty w kapsułce olejek świetnie nawilża i wygładza skórę oraz cudownie ją rozjaśnia.Jeśli chodzi o skórki używałam go na zmianę z olejkiem opi i przyznaję że po dermagolu wyglądają o wiele lepiej. Obecnie od dwóch miesięcy stosuję tylko i wyłącznie dermogal i jestem zadowolona,nawet moja kosmetyczka która robi mi paznokcie nie może się nadziwić ze tak znacznie stan moich skórek się poprawiłKapsułeczki zawierają witaminę A i E które wpływają na prawidłowe nawilżenie i odżywienie skóry,włosów i paznokci.W pudełeczku znajduje się 48 kapsułek w kształcie maleńkiej rybki,wystarczy urwać ogonek i wycisnąć zawartość,mnie taka ampułka starcza zarówno na ręcę jaki twarz,koszt opakowania około 13zł

Nic wyjatkowego

Zachwycona działaniem rybek z kreatyną, sięgnęłam po olejek do twarzy i raczej sie zawiodłam. Nic wybitnego. Kupiłam za 20 zł, do tego ok 8 za buteleczkę z pipetka , za takie pieniądze mogłam kupić poprostu serum z Bielendy, a nie bawić sie w przelewanie tych rybek. Nie jest to najtańszy produkt i wcale nie działa jakoś super. Nawilza, fakt, ale poza tym żadnego odżywienia.

Plusy:
+ nawilza

Minusy:
- nie jest taki tani
- poza nawilzaniem nic nie robi
- śmierdzi

"Gimby nie znajo" ;)

Kiedyś nie było tyle olejków i tyle kapsułek dostępnych na rynku co teraz.
Jutubowe i blogerkowe dziewczyny nie tylko reklamowały produkt i robiły ładne zdjęcia, ale też i wynajdywały prawdziwe perełki
I takim skarbem były kapsułki z olejem Gal, które można było dostać w aptece za małe pieniądze.
Zawartość jednej kapsułki bez problemu wystarcza na pokrycie twarzy i szyi.
Można ją nakładać na sucho, ale lepiej na zwilżoną twarz, np. tonikiem, hydrolatem.
Świetna także do masek glinkowych, czy też pod algi.
Sprawdzała się również na końcówki włosów i w pielęgnacji paznokci i skórek
Nawilżała i natłuszczała. Cera wyglądała ładnie, końcówki włosów ujarzmione a paznokcie wzmocnione.
Jedynie zapach, naturalny, ale mało kosmetyczny. Nie każdy dał radę. ;)

Według mnie jeden z lepszych kosmetyków ever

Dermogal kupiłam głównie dlatego, że co i rusz trafiałam gdzieś w necie (głównie tutaj, na Wizażu) na pozytywne opinie. Zastanawiałam się na ile jest w tym prawdy i wiarygodności. No ale cóż, nie byłabym sobą gdybym sama nie spróbowała. Nie miałam nigdy jakichś szczególnych i poważnych problemów z cerą, myślę że wyglądało to raczej standardowo, jak u większości dziewczyn: trochę trądziku, tu i ówdzie pojawiał się kawałek suchej skóry itp. Wracając do tematu (bo to w końcu recenzja, a nie opowiadanie o historii mojej cery): kosmetyk jest super. Naprawdę super. Zapach może i jest lekko specyficzny, ale w niczym mi on nie przeszkadza. Świetnie nawilżają, to po pierwsze. Po drugie - radzą sobie z trądzikiem. Nie wiem jak się sprawują z poważniejszymi problemami skórnymi, ale tym moim kapsułki sprostały. Kolejnym plusem jest niesamowita wydajność - jedna kapsułka starcza mi średnio na dwa, no może trzy użycia. Kapsułek jest w opakowaniu 48, więc można w łatwy sposób policzyć na jak długo wystarcza mi opakowanie, którego cena wynosi... 9 zł. A właśnie, odnośnie ceny - przed chwilą widziałam banerek z Ceneo i aż wytrzeszczyłam oczy. Dlaczego? Bo zasugerowało w moim mniemaniu drogie ceny, nawet po 13 zł za opakowanie. Jak dobrze poszukać to można znaleźć za 9 zł (ja kupuję przez internet w Aptece Pod Smokiem i daję chyba najniższą stawkę z tego co widziałam, także pozwolę sobie polecić). Także dziewczyny - testujcie i nie przepłacajcie :) Ja w każdym razie Dermogal polecam - u mnie sprawdził się wyśmienicie :)

Czuję się zawiedziona

Wszędzie w necie jest pełno zachwytów na temat tych rybek, więc je zakupiłam (a niełatwo było, bo nie zawsze są w aptece). No i zawiodłam się. Stosowałam je tylko na noc, bo zostawiają mega tłustą warstwę na twarzy. Na drugi dzień wysyp pryszczy - oto efekt "działania" tych słynnych rybek. Stosowane rano gwarantowały super świecenie twarzy przez cały dzień.
Na dłuższą metę nie zdziałały nic więcej, żadnego nawilżenia, odżywienia, czegokolwiek! Do tego ich zapach - okropny!! Jeśli dorzucimy do tego bardzo problematyczne używanie - walka z urwaniem ogonka rybce, walka z niezabrudzeniem łazienki i niepoplamieniem ubrania to mamy przereklamowany produkt-bubel w całej okazałości!
Nie polecam!

Najlepsze

REwelacyjny kosmetyk ,uzywam raz w tygodniu na cala twarz i dekolt nie nakladajac makijazu.Trkatuje kapsulki jako wytchnienie w dzien wolny dla mojej cery po calym tygodniu uzywania kolorowych kosmetykow.Swiece sie caly dzien ,ale na nastepny znikaja wszelkie oznaki zmeczenia.

Orzeszkowe cuda <3

Olejek jest bardzo przyjemny dla skóry. Jedna rybka, to dla mnie jedna aplikacja i zupełnie nie pojmuję jak można zużywać jedną kapsułkę na kilka razy- to przecież okropnie niehigienicznie!
Wracając: borykam się z cera przetłuszczającą się i skłonną do trądziku, mam również trochę blizn. Olejek nie powoduje wysypu, nawilża skórę, dzięki niemu pozbyłam się problemu suchych skórek. :)
Używam codziennie na noc, jedno opakowanie wystarczy mi na miesiąc użytkowania.

Polecam :)

4/5

Na początku nie byłam do nich przekonana, z czasem jednak zmieniłam zdanie. Wydajne (jedna rybka starcza na 2-3 użycia), przyjemnie natłuszcza cerę, nie powoduje jej zapychania, nie pojawiają się po niej żadne niespodzianki. Zapach także przyjemny :) Do plusów należy też zaliczyć cenę - kupiłam za ok. 12 zł, zużywałam dobrych kilka miesięcy.
Na pewno dobre rozwiązanie na podróż, kiedy miejsce w kosmetyczce jest ograniczone.
Nie zastąpi jednak porządnego kremu nawilżającego. Sama używam rybek właśnie na zmianę z takim kremem, czasem codziennie, czasem co 2-3 dni.
Generalnie jestem zadowolona i polecam wszystkim wypróbować, nawet jeśli okażą się zakupem nietrafionym to na pewno nie będzie to zbyt duży wydatek :)
Nadaje się do cer tłustych lub mieszanych, także tych z problemami.

skuteczna

O produkcie dowiedziałam się z wizażu, bardzo dawno temu. Produkt stosuję czasami 2 razy w tygodniu (np. przed ważny,. wielkim wyjściem typu impreza, rozmowa kwalifikacyjna itp.).
- chyba powstrzymała mi rozwój zmarszczek wzdłuż oczu (a może mniej mi już do śmiechu, hehe...)

Plusy:
- cera po rybce jest uspokojona, taka jakby super odmłodzona, odświerzona
- twarz wygląda promieniście (coś rewelacyjnego)
- działanie rybki utrzymuje się nazajutrz (po nocnej aplikacji)
- gdy np udało mi się zarwać noc, to rybka sprawiała, że cera wyglądała młodo, wypoczęcie (dla mnie jest to nieziemski wyznacznik)

Minusy:
- niezręczna aplikacja, ogólnie sam mechanizm twist-off jest ok, choć muszę przyznać, że mam czasami problem z wykręceniem ("otworzeniem" rybki)
- dla mojej cery - 1 rybka jest zbyt oleista,, ponieważ gdybym miała całą twarz wysmarować rybką, wówczas spływałaby z mojej cery oleista substancja. Jest to efekt niezamierzony, niechciany. Wówczas wcieram końcówkę (wcale nie taka końcówkę, bo około 25% rybki) w łokcie, ręce itp. , bo nie lubię efektu marnowania kosmetyków. Pozostawienie rybki np. na kolejny dzień (po otworzeniu) niestety dla mnie jest niehigieniczne, i ogólem - olejek się rozlewa w miejscu, gdzie pionowo odłożyłam rybkę
- ogólem zbyt tłusta konsystencja. Mam wrażenie, że na noc , gdy kłądę się spać, rybka wyciera się o poduszkę. Najchętniej udzielono by mi porady: "śpij na plecach", ale ja nie potrafię zasnąć w pozycji leżącej. Niedosyt budzi, że kosmetyk wciera się w poduszkę, ale tłumaczę sobie to tak, że co się miało wchłonąć w cerę, to się wchłonęło.

Ogółem kocham rybkę za efekt miłej, wypoczętej cery , ale np nie wyobrażam sobie mieć męża i aplikować tak tłustą konsystencję raz w tygodniu :D (wszystko przede mną)

Przyzwoity produkt

Produkt zakupiłam po wcześniejszym wypróbowaniu i poleceniu przez znajoma i nie żałuję. Używam go raz w tygodniu, na noc, na oczyszczona cerę. Sprawdza się idealnie, rano skóra jest nawilżona i zregenerować, promienna i gładka. Jedynym minusem jest to, że czasami schodzi po nich skóra, głównie z nosa.