Sensique, Puder rozświetlający w kulkach

Sensique, Puder rozświetlający w kulkach

Nadaje skórze ciepły koloryt, subtelnie i delikatnie rozświetla cerę.

w pudrze / w kulkach

delikatne rozświetlenie

Puder ten kupiłam całkiem przypadkowo, nawet nie był mi potrzebny, ot, taka kolejna fanaberia i to za tak niską cenę :)

Bardzo ładnie rozświetla, nadaje naturalny, delikatny odcień , nie można zrobić sobie nim krzywdy nawet przy kilkukrotnym nałożeniu.

Plusy:
-delikatny, naturalny efekt rozświetlenia
-nie podrażnia i nie uczula
-cena
-wydajność (nie widać żeby produkt ubywał )
-nie można zrobić sobie nim krzywdy ani za dużo nałożyć
-nie robią plam

Minusy:
-niepraktyczne, plastikowe opakowanie, które szybko pęka
-kulki przy nakładaniu uciekają z pudełka
-dostępność

Uważam, że za taką cenę można wypróbować ten produkt. Jest bardzo wydajny. Nie wiem czy jedna osoba wykorzysta go do samego końca :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Bardzo fajny produkt

Kupiłam kulki skuszona zachętami na wątku Natury :)

Jestem naprawdę zadowolona:

- kulki ładnie rozświetlają
- efekt jest naturalny
- chyba nie da się zrobić nim sobie krzywdy (w postaci okrągłych, namalowanych kółek na policzkach)
- wydajne
- PIĘKNIE PACHNĄ :love: serio, codziennie rano przy malowaniu wącham je sobie, bo uroczo pachną ;)
- można fajnie stopniować efekt
- są tanie

Na MINUS zaliczam:
- dostępność: ja znalazłam je tylko w Naturze
- kulki przy nakładaniu pędzlem lubią wypadać

Zaskoczenie roku

Jak w tytule. I choc rok w zasadzie nie az tak dano się zaczął, to ten puder juz ma u mnie nominację do mej prywatnej kategorii "zaskoczenie kosmetyczne roku". Historia zauroczenia jest przyziemnie banalna-postanowilam kupić meteoryty guerlain. Czy już słyszę salwy śmiechu...:-) ? Przez dwa tygodnie kopałam w zasobach sieci i kosmetyczkach koleżanek, zrobiłam listę"za i przeciw", postwiłam tarota, no i jakby nie patrzec, wyszło mi "kup". Meteoryty- dla jasnosci. I w jakimś zakulkowaniu umyslowym, calkiem niechcący wyszłam kilkanaście dni temu ze sklepu z pudrem rozświetlającym sensique. Nie pytajcie prosze dlaczego , bo to jest i będzie tajemnica lasu:-). W każdym razie w domu, jak w transie pokryłam mą jednak nieidealną cerę perlowym pyłkiem i oniemialam...Moja-jednak tłustawa wciąż buzia- została rozswietlona w cudowny,MATOWY sposob. Tak, wiem brzmi dziwacznie,ale jak mozna uzyskać matowe rozswietlenie to tajemnica producenta. I lasu:-):-). Efekt dla mnie zaskakujący, gdyż wszelkie rozswietlacze w zasadzie omijam szerokim łukiem, bo powodują super latarniany blysk na mej buzi. Tutaj rezultat to dyskretny satynowy? blask, twarz sprawia wrazenie wypoczetej, promiennej- produkt nakladam glownie pod łuki brwiowe i modeluje nim kosci policzkowe. Puder swietnie naklada sie ukosnym pedzlem, kuleczki wg mnie sa dosc miekkie, c udownie pachną. Cena smieszna. Ale opakowanie niestety tez i za to gwiazdka mniej. Pudeleczko jest slabej jakosci i juz widze ze moze szybko popękac. Moze zatem wymienie je na opakowanie po meteorach...:-;);)

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

fajnyy

Używam do podkreślenia kości policzkowych.

Plusy:
wydajne,
ładnie rozświetlają,
cena - ok.
długo się utrzymują,
nie robią plam.

ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dość dobry.

Używam go tylko do podkreślenia kości policzkowych, kolor 101. Ładnie wygląda, delikatny kolor, rozświetlenie nie jest za mocne. Może do jakiegoś mocniejszego makijażu się nie nadaje, ale na co dzień jest w porządku.

Plusy:
-ładny,bardzo delikatny efekt
-wydajny
-niska cena

Minusy:
-mały wybór kolorów
-niewytrzymałe opakowanie (po kilku dniach noszenia w torebce popękało)

Porażka

Puder nie daje kompletnie żadnego efektu na moich policzkach. Słabe rozświetlenie, wręcz jego brak. Mogę pomachać pędzlem w pudełeczku z 50 razy, a i tak nie nabierze odpowiedniej ilości kosmetyku. Próbowałam nawet palcami go nałożyć - efektu brak. Musiałabym chyba rozkruszyć te kuleczki i nałożyć na twarz żeby cokolwiek zobaczyć. Zdecydowanie odradzam kupowania tego bubla.

Używam tego produktu od: męczę się od roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego i ostatniego opakowania

chyba jednak wole prasowane rozświetlacze

Kupiłam go, bo zawsze podobał mi się efekt rozświetlenia po użyciu pudru w kulkach. Do tej pory używałam prasowanych rozświetlaczy. Skusiłam się z uwagi na dobre opinie na Wizażu i dość niską cenę,

Niestety rozświetlenie nie jest takie jakiego bym się spodziewała. Prawdopodobnie kolorystyka nie jest dla mnie.

Plusy:
-niska cena
-dostępność
-dobrze opakowanie (może nie piękne, ale dość funkcjonalne)
- efekt dość długo utrzymuje się na twarzy
-stosowany jedynie na poliki daje w miarę dobry efekt

Minusy:
- dziwny odcień- koło nosa kolor staje się wręcz biały, jakbym się perłowym białym cieniem wysmarowała, na polikach i na czole staje się ciemny i wyglądam jakbym z kolei użyła jakiegoś różu- liczyłam, że będzie się go dało stosować na całą twarz
-zbyt perłowy odcień

W sumie nie wiem co o tym kosmetyku sądzić, niby nie jest taki zły, ale rewelacji też nie ma.

Nadal nie jestem pewna czy dla mnie...

Miałam go niedawno. Kupiłam go z nadzieją ze będzie taki dość dobry dla mnie. Ale..
Mam cerę tłustą i cała strefa "T" (czoło i nos) świecą się u mnie. Na początku podchodziłam do niego z nadzieją, że ładnie będzie podkreślał moje kontury twarzy. Gdy się nim pomalowałam parę razy w sumie nie nadał jakiegoś pieknego rozświetlenia. Czego się spodziewać po takim pudrze w kulkach.? Tani ale ma swoje wady. Pudełko jest naprawde w opłakanym stanie po jakimś czasie się roztrzaskuje (niech producent pomyśli nad udoskonaleniem go), malowałam się nimi dużym pędzlem do pudru ale wszędzie się dostawały te kuleczki i nie mogłam ich ułozyć w opakowaniu, próbowałam je wyciągać ale cały ich brokat był wszędzie na moich palcach dłoniach twarzy na całym pędzlu... tragedia. Myślę, że taki puder nie nada ładnego delikatnego i promiennego rozświetlenia ale jak najbardziej dla cery normalnej i mieszanej:) Dla tłustej, suchej i wrażliwej nie polecam!
Pozdrawiam ;)

Używam tego produktu od: rok temu

Super :)

Bardzo lubię te kulki, gdyż naprawdę ładnie rozświetlają moją cerę i sprawiają, że wygląda ona zdrowo. Ponadto są tanie i bardzo wydajne, chyba wręcz nie jest możliwe zużycie ich przez jedną osobę ;)

Zbędny

Kupiłam pod wpływem filmików na yt. Miało być pięknie efekt tafli wody a wyszło lekko różowo i to jak nie źle się nim namacham aby efekt był widoczny.
-Po nałorzeniu nie utrzymuje się zbyt długo.
-pudełko ledwo się trzyma ( na samym początku pojawiły się małe peknięcia i tylko czekam aż się rozsypie a staram się nie naciskać na nie zbyt mocno)
- kulki wypadają przy kręceniu pędzlem i wciskają się czasem w niego
+ zapach
+ cena
+ wydajność

Więcej się nie skuszę chyba, że na te z avonu

Używam tego produktu od: czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

fuj fuj fuj.

dostalam od siostry ktorej sie nie podobal. i niestety podzielam jej opinie - skonczyl w smietniku.

- opakowanie mega felerne, kulki wylatują, plastik sie polamal
- nie ma efektu rozswietlenia, jest efekt dyskotekowy - wielkie drobiny brokatu i wygląd tłustej skory.

tagedia, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka podejsc
Ilość zużytych opakowań: odrobine 1

Chcialam rozswietlacz...

Kupilam jako rozswietlacz, bo w testerku pieknie blyszczal. W domu rozgniotlam wszystkie kuleczki bo denerwowaly mnie ze wchodzily we wlosie i to byl moj blad... Z iskrzacego efektu zrobil sie blyszczacy puder...
Na policzkach w ogole go nie widac, szybko sie sciera. No ale w koncu producent mowi ze to puder w kulkach wiec jako puder sie nadaje... Na rozswietlacz nie. I jeszcze to obskurne opakowanie... Eh

Używam tego produktu od: kwiecien 2012
Ilość zużytych opakowań: pol