Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

Efekt
pogrubiające, podkręcające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Dno

Zgadzam się w 100 % z sheyla.
Tak totalnie do niczego tuszu nigdy nie miałam. Również zakupiłam go w promocji i może właśnie dlatego jest to produkt wybrakowany – wcale nie pogrubia, mimo kilkukrotnego poprawiania, prędzej skleja rzęsy, bo jest dość wodnisty (jakbym malowała rzesy eyelainerem!).

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Totalne nieporozumienie!

Kupiłam ten tusz niedawno, podczas promocji w Rossmannie i czuję się zwyczajnie nabita w butelkę, ponieważ ten tusz nie spełnia w zasadzie obietnic producenta. Owszem, przyciemnia rzęsy,, (w końcu takie ma zadanie)ma nawet ładny odcień czerni, ale nic ponadto. Nie pogrubia, nie podkręca a na dodatek rozmazuje się, co w moich oczach dyskwalifikuje go zupełnie. Próbowałam go łączyć z innym tuszem oraz odżywką, ale nic z tego. Miewałam tańsze tusze, które były o niebo lepsze od tego badziewia. Nigdy więcej go nie kupię.

bardzo dobry

Przypomina mi mojego ulubieńca MF 2000 stąd tak wysoka ocena.Pięknie pogrubia, trochę nawet podwija, nie rozmazuje się i nie kruszy, wytrzymuje cały dzień.

Używam tego produktu od: maja

Ładny efekt, potwornie trudny do zmycia

Kupiłam skuszona wizażystą (o dziwo, wizażystą z Rimmeła) ktory zobaczywszy mnie przy półce Max Factora w poszukiwaniu mojego ulubionego false lash effect polecił mi ten tusz mówiąc, że jest o niebo lepszy bo to producentów Diora, a dużo tańszy bo był akurat w promocji (całe szczęście!)

Plusy:
- ładny efekt, bardzo naturalny
- promocyjna cena (30 zł)
- bardzo wygodna szczoteczka, łatwo sięga się do wszystkich rzęs, nie trzeba się nagimnastykować
- już po jednym pociagnięciu wygląda przyzwoicie, drugie pokrycie daje wyraźny efekt

Minusy:
- przy nieuzywaniu go kilka dni zasycha na brzegach opakowania
- strasznie strasznie trudno go zmyć, trzeba szorować badylkiem do oczu
- nie nadaje się do mocnych wieczorowych makijaży, bo bez względu na ilość i sposób nakładania efekt jest zawsze dość naturalny, a nie spektakularny. Dla mnie to minus, bo lubię zaszaleć z wieczorowych make-upem a ten tusz na to nie pozwala

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Był moim ulubionym

Ten tusz był moim ulubionym, dopóki kupowany był w UK. Nie wiem dlaczego, ale ten sam tusz kupowany w polskich drogeriach oraz przez Allegro, to nie ten sam tusz. Za pierwszym razem myślałam, że to przypadek, może data przydatności itp, ale za drugim, trzecim i kolejnym razem to samo. W końcu sie poddałam.
W przypadku pierwszych nie miałam się do czego przyczepić, była idealna czerń, świetnie się rozprowadzał, nie kleił rzęs, nie rozmazywał się nawet na deszczu. Cudo. Te dostępne u nas tylko na początku trzymały fason, potem to i sklejanie i rozmazywanie, a pod koniec opakowania osypywanie się. I to wszystko za ok 50 zł.
Wrócę do niego, gdy będę miała możliwość kupna ponownie w UK

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

głęboka czerń

+ dobra pigmentacja - nadaje rzęsom naprawdę głęboki, czarny kolor
+ dobrze podkreśla rzęsy
+ nie skleja
+ nie tworzy grudek
+ nie osypuje się
+ nie znika z rzęs w ciągu dnia - wieczorem nadal mamy podkreślone rzęsy
+ trwały - nawet po 3 miesiącach od otwarcia jakość nie ulega znacznej zmianie, nie wysycha, nie zaczyna sklejać rzęs
+ nie podrażnia, nawet po iluś tam godzinach na rzęsach

Minusy? Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 ml

Tusz bardzo dobry... do czasu. Kiedy się starzeje (po ok 2 miesiącach) zaczyna się, niestety, kruszyć oraz jego konsystencja twardnieje. Mimo wszystko tusz jest lekki, daje naturalny efekt, nie oblepia rzęs i ich nie skleja, nie obciąża tak bardzo, co sprawia, że efekt zalotki ma szansę się utrzymać przez jakąś chwilę... poza tym bardzo ładnie wydłuża rzęsy i rzeczywiście ma głęboki, czarny kolor. Wadą może być jedynie cena, szybki proces "starzenia" oraz dość mało spektakularny efekt, ale ja go nie oczekuję.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Byłby ideał, gdyby nie PANDA:)

Jak w tytule - tusz super, rzęsy jak sztuczne, ale mi zawsze robił efekt pandy tak po 2-3 godzinach, a w wysokiej temperaturze, to już koszmar. Efekt pandy, pieczątki na górnej powiece, to dla mnie powód do absolutnej dyskwalifikacji nawet najlepszego i najlepiej wygladającego tuszu!!!

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

chyba nie

kupilam w zestawie, nie wiedzialam jaka ma szczoteczke wzielam na wlasne ryzyko :)
napewno nie kupilabym ponownie bo zeby pomalowac nia rzesy trzeba sie troche pobawic bo szczoteczka nabiera zbyt duzo ilosc maskary, wtedy sa posklejane jak nogi pajaka, ale kiedy wytrzemy w chusteczke tusz fanie wydluza rzesy, ladnie rozdziela je, niestety tusz lubi sie kruszyc w ciagu dnia, dobrze sie zmywa , ale zabawa z wycieraniem nadmairu jakos mnie hamuje przed ponownym kupieniem

słabiutki

Zakupiłam w supherpharm za 20 zł w promocji... Słaby zakup tusz skleja rzęsy, zlepia je wręcz... Pogrubia w minimalnym stopniu... rozmazuje się... słabiutki jest . Całkiem fajnie sprawdza się jeśli już na umalowane rzęsy jakimś tuszem wydłużającym , nakłada się go... w tedy zagęczsza optycznie i pogrubia rzęsa.. Solo jednak nie nadaje się do niczego:(

Używam tego produktu od: 4 ms

na deszcz

wiele już tych maskar zużyłam.
Uwielbiam go bo jest mega czarny, nie skleja, wydłuża i pogrubia ale tak naturalnie. Jest to też jedyny tusz, dzięki któremu mam pomalowane oczy nawet w ulewę czy upał - nic się z nim nie dzieje. Można w nim spać albo nawet przetrzeć oko a rzęsy zostają na swoim miejscu, nie odkształcają się ani nic.
Jest jeden minusik, ze jest mało wydajny i się zbryla przy ujściu buteleczki ale cóż każdy ideał ma i swój minusik.
noi cena......tragedia, ehhhh co by były gdyby nie allegro:)

Używam tego produktu od: latami

Świetny

Bardzo wydłuża rzesy i pogrubia! Ma bardzo dobra szczoteczke, którą łatwo i sprawnie sie maluje rzesy.
Jedyne do czego moge sie przyczepic to, że tusz z poczatku sie troche leje aż za bardzo.
Tak to polecam bo rzęsy swietnie wygladaja:)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego