Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia
Efekt
pogrubiające, podkręcające

dobry w swojej klasie

Z tuszem mialam naprawdę różne przypadki. Za każdym razem kiedy kupowalam go w rossmanie trafiałam na jakiś egzemplarz który musiał być często otwierany bo niejednokrotnie trafiałam na suchy i toporny. Zamawiając w sprawdzonych sklepach internetowych byłam naprawdę zadowolona. Nie obsypywał się i ładnie pogrubiał rzęsy. minusem jest to że lepiej szybko go zużyć bo naprawdę szybko się wysusza. Szczoteczka łatwa w obsłudze i nie ma problemu z wytuszowaniem nawet mniejszych rzęs. Jeżeli chodzi o podkręcenie to nie mam pojęcia bo mam naturalnie podkręcone rzęsy. do tuszu jednak chętnie co jakiś czas wracam i zdecydowanie jest to moja ulubiona maskara tej firmy

Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań

Krótkodystansowiec ;)

Generalnie ten tusz przez pewien czas był moim zdecydowanym faworytem. A dokładniej - całe 2 tygodnie, ponieważ po takim czasie od momentu zakupu stracił swoje właściwości. NIE WIEM, CO SIĘ STAŁO. Może taki egzemplarz.

W każdym razie, przez pierwsze 2 tygodnie tusz zachowywał się rewelacyjnie. Pokręcał, wydłużał, nie kleił się. Super. Aż tu nagle przestał działać. Tak, buteleczka na pewno była dokręcona. Nie, nie mam innych pomysłów. Jak la mnie, 2 tygodnie użytkowania to trochę za mało na zmianę mascary, więc obniżam ocenę.

+ podkręca, wydłuża
+ trochę dziwny kolor, ale mi pasuje

- szczoteczka nabiera trochę za dużo
- po 2 tygodniach przestał działać

Najlepszy tusz jaki miałam

Jest to najlepszy tusz jaki miałam do tej pory (a zmieniam średnio 1-2 w miesiącu). Wydłuższa i pogrubia rzęsy w sposób naturalny. Na wieczór zazwyczaj nakładam podówjną-potrójną warstę i o dziwno nie skleja rzęs. Używam go od dwóch miesięcy niemal codzinnie i nadl jest perfekcyjny. Dla mnie jedynym minusem jest cena ok. 38 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Jest idealny, bez dwóch zdań, nie pozostawia grudek na rzęsach. Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Polecam go wszystkim dziewczyną- naprawdę warto. Daje efekt zalotnego spojrzenia.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

idealny dla mnie

Nie samowicie wydluża i pogrubia rzęsy.Kolor fantastyczny. Mozna nakładac kilkukrotnie az do uzyskania odpowiedniej dlugości.Za kazdym razem kiedy kupie cos innego i tak wracam po ten tusz gdyz jest nie zastapiony.

Niewarty uwagi

Zalety
Dostępność kosmetyku.
Ładny odcień czerni.
Trwałość- nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia.
Wady
Średnio pogrubia i nie wydłuża, spodziewałam się po nim więcej niż tylko oblepienia rzęs.
Trudno go równomiernie nałożyć, jest taki "tępy" w aplikacji... jakby zbyt suchy.
Ciężko ładnie wymodelować rzęsy, bo bardzo szybko na nich zastyga.
Trochę skleja rzęsy na końcach.
Moim zdaniem niewarty swojej ceny.
Na początku używania zauważyłam podrażnienie spojówki oka, ale nie jestem na 100% pewna czy była to wina tuszu.

Co tu dużo mówić, a raczej pisać... szału nie robi. Zwykły przeciętniak za bardzo wygórowaną cenę.

Był ulubiony

Edit: W między czasie coś się zmieniło i tusz okropnie się osypuje z rzęs i zbija w gródki. Kiedyś był bardzo dobrym produktem, ale teraz zdecydowanie nie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Uwielbiam rzęsy po nałożeniu tego produktu: "naturalnie" wyglądające, intensywnie czarne, długie, a co najważniejsze - nie zbite w kępki i rozdzielone.
Spełnia wszystkie moje oczekiwania, pierwszy raz jestem tak zadowolona z jakiegoś tuszu.

MASAKRA nie mascara...

Kolejna pomyłka jeśli chodzi o tę markę. Więcej nic już z Bourjois nie kupię, strata pieniędzy. To druga mascara, która jest masakrą i kompletną pomyłką. Niestety, obie kupiłam w ciemno, trochę wierząc, że cena idzie w parze z jakością... Głupia ja :(

Plusów - brak

Minusy:
- znowu dziwna szczoteczka, która nie dogaduje się z moimi rzęsami
- wyjątkowej czerni nie widzę...
- efekt owadzich nóżek na krótkich rzęsach gwarantowany!!!
- zero pogrubiania
- ta mascara po prostu oblepia rzęsy i NIC NIE ROBI!
- zbyt wysoka cena jak za takie coś...

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: kupione 1

Przeciętny

Byłam średnio zadowolona z tego tuszu. Mam niezbyt długie, proste i średnio gęste rzęsy. Na mocnym pogrubieniu mi nie zależy. Choć to tusz pogrubiający, zauważyłam, że ładnie wydłuża rzęsy, ale raczej tylko na początku. Później efekt był przeciętny.

Tusz lekko usztywnia rzęsy, więc można je za jego pomocą ładnie wymodelować i podkręcić, ale też niestety tylko na początku. Czasami udawało mi się uzyskać bardzo ciekawy efekt, innym razem trudno było go nałożyć równomiernie. Niekiedy zdarzały się też grudki i posklejane rzęsy. Szczoteczka jest zwyczajna. Jest w miarę wygodna w użyciu, jednak nie rewelacyjna, zwłaszcza, jeśli chodzi o malowanie dolnych rzęs.

Tusz zmywa się dość łatwo. Niestety, nie jest zbyt trwały - rozmazuje się lub kruszy bez wyraźnego powodu, i to niekoniecznie pod koniec dnia. Miałam kiedyś podstawową wersję Volume Glamour i z tego co pamiętam, było podobnie. Również inny tusz tej firmy, Volume Clubbing Ultra Black, był nietrwały i koszmarnie się kruszył, więc to chyba typowe dla Bourjois.

Używam tego produktu od: używałam przez niecałe 5 miesięcy

Niezły!

Tuszu Volume Glamour Ultra Black używałam parę lat temu i niedawno na promocji kupiłam go po raz kolejny.
Do tej pory za każdym razem rezygnowałam z niego kosztem jakiejś nowości L\'Oreala i zawiedziona powracałam, bo mimo braku spektakularnych efektów jako jeden z nielicznych daje się opanować! :)

Co mam dokładniej na myśli? Tusz nie skleja mi tak mocno rzęs, nie tworzy grudek, nie osypuje się. Umożliwia umalowanie i podkreślenie rzęs tak, jak się tego chce, a nie tak, jak pozwala na to szczoteczka.

Niestety efekt, jaki daje mógłby być lepszy pod każdym względem. Za mało podkręcenia, za mało wydłużenia, a przede wszystkim za mało pogrubienia! Wszak do tego ten tusz został stworzony...

Wracam do niego, ale nie dlatego, że jest genialny. To przeciętniak, który ratuje mnie przed innymi niewypałami. Nadal będę szukać czegoś, z czego będę w pełni zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: używam trzeciego opakowania

Przeciętniak...

Tusz zakupiłam w promocji w drogerii Super-Pharm, za ok. 20 zł Całe szczęście, ponieważ kosmetyk jest stanowczo za drogi. Właściowości tuszu odpowiadają jego cenie promocyjnej.
ZALETY -konsystencja tuszu jest odpowiednia, kremowa, łatwo się nakłada, nie pozostawia grudek, nie osypuje się w ciągu dnia. Ma ładny zapach, zauważyłam że lekko odżywia rzęsy. Kolor głęboko czarny, wytrzymyje na rzęsach cały dzień, nie ściera się.
MINUSY -brak efektu pogrubienia, lekkie wydłużenie, jednak również bez szału, tusz lekko sklejał rzęsy, za gęsta pozlepiana szczoteczka utrudnia aplikacje.

Szczerze- niewart uwagi i zakupu. Za niższą cenę można sprawić sobie coś o wiele lepszego. Wolę sylikonowe - syntetyczne szczoteczki które idealnie rozdzielą rzęsy. Polecam avon supershock lub maybeline rocket.

dawno nie miałam tak złego tuszu

kupiłam tusz zachęcona promocją jak i dobrą opinią o marce mojej znajomej
\\nniestety się przeliczyłam. tusz nie pogrubia nie wydłuża tylko ładnie nbadaje im czarny kolor