L'Oreal Paris, Translucide

L'Oreal Paris, Translucide

Translucide L`Oreal`a - rozświetlający podkład z witaminą C. Do stosowania przede wszystkim latem: leciutki, nawilżający, nie widać go na twarzy, nie warzy się i nie spływa.

szału bez

Zachęcona opiniami kupiłam.... ehhh
Ja rozumiem że on ma rozświetlać...Ale on sie normalnie świeci! Nie mam tłustej cery, raczej suchą. A ten podkład po nałożeniu normalnie sie świeci jak choinka. Rozświetla to mój ukochany colour adapt max factora. Pozatym średnio matuje. Byłby ok jakby nie to koszmarne świecenie. Konsystencja ok, nakłada sie dobrze. Mam wrażenie że trochę wysusza. Średni

Spoko

Używałam go jakiś czas temu, a cerę mam niepiękną.
I pamiętam, że krył to, co ma ukryć, trzymał się nieźle, łatwo nakładał.
Pamiętam też, że podkreślał skórki i pod koniec dnia właził w zmarszczki mimiczne.

Lekki, codzienny podkładzik.

Używam tego produktu od: dawno

rewelacja

bardzo dobry podkład
wypróbowałam ich już wiele, ale żaden jakoś nie przypadł mi w 100% do gustu.
zachęcona recenzjami na wizażu zakupiłam jedną sztukę translucide na allegro.
jasny odcień nr 15 jest dla mnie idealny.

podkład jest bardzo leciutki, pięknie wyrównuje koloryt cery, jest niewidoczny na buzi (w pozytywnym znaczeniu tego słowa - po prostu buzia pieknieje i jaśnieje, a podkładu nie widać). trwały, bezzapachowy (ja przynajmniej nic nie czuję), nie zapycha.

nie wiem, czy nadaje sie do cer problematycznych - raczej nie. lekkie przebarwienia, czy jaśniejsze piegi kryje, ale sądzę, że problematyczne cery nie będa w 100% usatysfakcjonowane - podkład porządnie kryjący to to nie jest.

jak dla mnie ideał. a buzia nawet po demakijażu jest jasniejsza i gładka - nie wiem, czy to witamina C tak działa.

po ok. 3 tyg uzywania zakupiłam kolejne 2 opakowania tego samego podkładu na allegro, bo bardzo ciężko dostać mój odcień. nie rozumiem, dlaczego wycofali tak doskonały produkt z rynku.

jeśli będzie dostępny choćby na allegro, będę go kupować

Używam tego produktu od: 3 tyg.

świetny podkład

Obok podkładu Maxa Factora Lasting Performance najlepszy podkład jaki miałam. Genialny. Pięknie delikatnie opalizuje, maskuje niedoskonałości cery i jednocześnie tak odbija światło, że mniej widać zmarszczki. Długo się utrzymuje na twarzy. Wydajny - używałam go codziennie, starczył na ok. 10 miesięcy I nie mam pojęcia, dlaczego to cudo wycofano ze sprzedaży. Używam tego produktu od: 4 lat

cudowny, delikany

* zupełnie nie widać go na twarzy - ideał na lato
* nie ma możliwości żeby uzyskać efekt maski
* trwały
* prześlicznie rozświetla, twarz promienieje, cera wydaje się dużo zdrowsza, a jednocześnie nie widać żadnego złotego pyłku czy innych błyszczących drobinek
* bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy
* ładnie nawilża, nie podkreśla skórek
* nie podrażnia i nie zatyka
* dość dobrze kryje niedoskonałości
* bardzo jasny kolorek dla bladych - 14
* nie taka duża cena za tak dobry podkład
Dla mnie - ideał :) W końcu :)
Szkoda że dostępny tylko na Allegro.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry - polecam na lato

Podkład bardzo leciutki. Nie widać go na twarzy, nie zostawia smug, plam, nie zatyka porów. Jego duży plus: nie spływa z twarzy, długo się utrzymuje. Naprawdę świetny, jak na tą klasę cenową.
Największy jego minus. Trzeba! użyć po nic pudru sypkiego, ponieważ twarz się po nim świeci. Ale mam skórę mieszaną, także i tak się świeci i tak, tylko po tym podkładzie bardziej. Poza tym brzydko pachnie. Takim syropem dla dzieci, mdły zapach. Z tym, że mało wyczuwalny, nie przeszkadza mi to.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wspominam go miło

Miło wspominam ten podkład, nie uważam by robił jakiś szał jednak spełniał swoje zadanie, ale nie był niczym specjalnym, ot taki sobie podkładzik jak wiele innych. na plus był ładny zapach oraz ładny efekt na skórze która była rozświetlona oraz ładnie odżywiona.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

po prostu świetny

Rewelacyjny podkład. Jego największą zaletą jest to, że nie włazi w pory i nie podkreśla zmarszczek mimicznych ani suchych skórek, tak jak to robiły wszystkie podkłady, które dotąd stosowałam. Doskonale się rozprowadza, jest niewidoczny na twarzy, nie tworzy plam ani smug, stapia się ze skórą. Niestety u mnie nie do końca sprawdza się na cienie pod oczami. Nie pachnie prawie w ogóle, ale to mi akurat pasuje. Efekt rozświetlenia jest bardzo delikatny, widoczny w słońcu. Mam odcień 15 - idealnie współgra z jasną cerą. Kupiłam go na Allegro, bo w drogeriach niestety nie można go już nigdzie dostać.
Używam tego produktu od: około miesiąca

cudna witaminka C

Kiedyś używałam tego podkładu i to, co pamiętam z tamtego okresu, to piękny zapach, promienność, lekkość, widocznie poprawiony koloryt skóry - delikatnie rozjaśnił i wyrównał niedoskonałości mojej cery. Polecam!

Produkt wszech czasow!

Uzywam tego produktu od okolo 3 lat i uwazam go za rewelacyjny i jedyny w swoim rodzaju! W miedzy czasie probowalam innych produktow np. gdy tego nie moglam znalesc w sklepie to probowalam sobie inny. Ale caly czas wracalam do tego. Rewelacyjnie pachnie, skora wyglada po nim swiezo i zdrowo, wogole nie wysusza skory. Jest wydajny , warto wydac okolo 50 zl bo starcza mi na jakies 3 miesiace a uzywam go codziennie. Niektorzy moga narzekac ze skora sie po nim swieci ale wystarczy przypruszyc delikatnie zwyklym pudrem prasowanym i efekt jest swietny.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:trudno by policzyc :)

Jednak średni

Postanowiłam edytować tą recenzję bo od jakiegoś tygodnia ten podkład zaczyna mnie denerwować.. nie wiem może wcześniej nie zauważałam tych wad, a może z czasem Translucide stracił swoje magiczne właściwości. Z początku podkład był miły leciutki, dostosowywał się do koloru skóry. Lecz mam zastrzeżenia co do rozprowadzania. Marze się okropnie! trudno się rozprowadza i trzeba długo smarować żeby się pokrył w jednolitą całość, bez smug i nierówności. I 2 rzecz która mnie denerwuje to to że czuję go na sobie co najmniej 3h po nałożeniu go. agrr tak jakbym miała na buzi tłusty krem który nie chce wchłonąć [zaznaczam, że nie używam wiele, 1/2 naciśniecie pompki starcza mi na całą twarz]
Cera jest gładka jednolita, promienna i Translucide trzyma się długo.
czas używania: około 3 miesiące

niby lekki, a ciężki...

Miałam odcien nr 16-beige nu/nude beige. Zakupiłam go na allegro.

PLUSY:

-ładny zapach
-wygodne opakowanie z pompką
-dośc ładny odcień

MINUSY:

-niby jest lekki, a ja jednak czułam ciężkość na twarzy... Gdy się swiecił, miałam ochotę go zmyć czym prędzej (a mam podkład, który też się zaczyna szybko swiecic na twarzy, jednak ma b.wodnistą konsystencję. Translucide w porównaniu do niego to gęściuch ;) )

-szybko się sciera
-trudno go dostać

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: ok 5 użyć