L'Oreal Paris, Translucide

L'Oreal Paris, Translucide

Translucide L`Oreal`a - rozświetlający podkład z witaminą C. Do stosowania przede wszystkim latem: leciutki, nawilżający, nie widać go na twarzy, nie warzy się i nie spływa.

mój KWC

Po prostu SUPER!! :)
Wcześniej używałam innych fluidów jednak każdy miał jakiś mankament. Ten jest idealny, trafiłam na niego zupełnie przez przypadek.

+ jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarcza na bardzo długo
+ pieknie pachnie
+ dobrze wtapia się w skórę - nie tworzy efektu " maski"
+ nie trzeba używać korektora pod oczy - cieniutka warstewka tego fluidu w zupełności wystarcza aby zakryc cienie pod oczami
+ nie tworzy smug, idealnie się rozprowadza
+ długo utrzymuje się na skórze
+ nie wysusza jej
+ bardzo dobrze zakrywa niedoskonałości skóry
+ nie brudzi ubrań
+ ma bardzo poręczne i higieniczne opakowanie z dozownikiem
+ jest tani

Jedynym minusem jest to, że został wycofany przez Loreal ale od czego mamy Allegro moje drogie Panie :)

Naprawde polecam bo warto!

Używam tego produktu od:2 lat

Abolutnie podkład wrzechczasów

To już mój drugi podkład loreala kupiony w ciemno i "bez przymiarki". Za pierwszym razem byłam zadowolona, choć tamten podkład miał jeden minus - nieco wysuszał skórę, a ten jest po prostu strzałem w dziesiątkę.

1. nigdy żaden podkład nie pasował tak bardzo kolorem do mojej skóry. Wcześniej było tak, że podkłady musiałam szybko rozsmarować aby nie zostały ślady i musiałam uważać w okolicy brwi czy linii włosów. A ten podkład - dwa machnięcia i juz jest rozprowadzony.

2. jest niesamowicie lekki, łatwo się rozprowadza, nie muszę nawet pod spód używac kremu nawilżającego. w ogóle nie wysusza.

3. kryje bardzo ładnie, buzia wygląda świeżo, pięknie a w ogóle go nie czuć. Jest też trwały.

Jestem baaardzo zadowolona a kupiłam go przez internet.

Używam tego produktu od: niedawna

Dla mnie fluid nad fluidami ! Uzywalam go jak byl na polskim rynku, bylam mu wierna i zaden inny mu do piet nie dorastal. Idealna konsystencja, krycie ani mocne ani lekkie takie jak potrzeba zeby buzia nie wygladala niczym maska, a jednoczesnie miala jednolity kolor ( nie polecam dla osob z problemami skornymi bo raczej nie zamaskuje wypryskow, chyba ze jakis korektor przed sie zaaplikuje).Bardzo poreczne opakowanie i dosyc wydajny, a zapach specyficzny, ja osobiscie bardzo go lubie bo kojarzy mi sie z interesujacym okresem w moim zyciu:). Potem moj fluidzik stopniowo zaczeli wycofywac- to byl dla mnie SZOK ;D. Zaczelo sie moje nieustajace poszukiwanie idealnego fluidu(zaden zamiennik loreala mi nie odowiadal). Ostatnio zobaczylam Translucide na allegro i obecnie oczekuje na przesylke. Mam nadzieje tylko ze to nie bedzie podroba.....

Używam tego produktu od:uzywalam go 3 lata
Ilość zużytych opakowań: okolo 7

IDEALNY

Uzywam tego podkladu systematycznie od okolo 5lat, zuzylam wiec troche opakowan i ostatnio postanowilam go zaminic na inny..byl to blad,przy najblizszej okazji znow kupie ten podklad. Jest fantastyczny, idealny dla cery bez wiekszych widocznych zmian skornych, gdyz nie tworzy efektu maski,a raczej rozswietla i ujednolica kolor twarzy. Skora ma swiezy, zdrowy wyglad, nie niszczy sie nie wysycha...Ogolnie dla mnie jest to taki kosmetyk ktorego chyba nigdy sie nie pozbede:-)

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:mnostwo:-)

fajny

Tego podkładu używałam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona. Uwielbiam kosmetyki z witamina C, ponieważ pięknie rozświetlaja i cudnie pachną. Podkład miał bardzo fajna konsystencję, dobrze krył niedoskonałości, był leciutki, miał ładną naturalną gamę kolorów. Efekt rozświetlający rzeczywiście był widoczny, ale po kilku godzinach, niestety, twarz zaczynała sie dość nieestetycznie świecic i to musze zapisać na minus. Poza tym, super produkt.

Używam tego produktu od: używałam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3

jeden z lepszych

Kiedyś znowu do niego wrócę bo był kosmetykiem który gościł w mojej kosmetyczce przez kilka lat. Na rynku jest od bardzo dawna i po raz pierwszy kupiłam go może z 6 lat temu? Potem byłam mu wierna bardzo długo bo:
ładnie rozświetlał twarz
miał właściwości kryjące ale delikatne- dla mnie idealne
miał cudowny zapach
delikatnie nawilżał skórę
miał idealny odcień pasujący mojej jasnej karnacji
nowoczesne na tamten czas opakowanie kusiło by kupić
nie tworzył maski więc był dobry i na lato i na zimę

Potem na rynku pojawił się Ideal Balance i przerzuciłam się na niego. Byłam mu wierna następny długi okres. Całkiem niedawno znowu kupiłam Translucide i jego formuła pozostała równie dobra. Ostatnio zachęcona opiniami na KWC wypróbowałam podkład jedwabisty AA i uważam że jest bardzo podobny do Translucide tylko śmiesznie tani bo kosztuje 14zł. Brakuje mi tylko tego zapachu więc z pewnością za jakiś czas powrócę do omawianego podkładu.

Używam tego produktu od:wielu, wielu lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kupuję nowy co 2,5 miesiąca więc z pewnością bardzo, bardzo dużó

wypróbujcie bo warto!

Długo poszukiwałam podkładu, który będzie choć w części spełniał moje oczekiwania, no i natrafiłam na NIEGO:
- rewelacyjne rozświetlanie- według mnie nieprawdą jest, że powoduje efekt "tłustej cery"- rozświetla subtelnie- w odróżnieniu do podkładu rozświetlającego RIMMEL (który posiada bardzo widoczne złote granulki),
- kryje nawet lepiej do typowych podkładów kryjących,
- świetnie wtapia się w skórę- nie powoduje efektu maski,
- świetna konsystencja- nie za rzadki ani nie za gęsty.

Używam tego produktu od:miesiąca

Zawiodłam się...

Zachęcona recenzjami postanowiłam go zakupić.Niestety zawiodłam się, podkłag słabiutko kryje,twarz się po nim szybko świeci,a na dodatek mam za ciemny odcień ;( Plusem jest bardzo ładny zapach.

Używam tego produktu od:kwietnia 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Ulubiony

Używałam tego podkladu dawno temu, teraz nabyłam go na allegro, mam kolor 23. Jest to mój ulubiony podkład ponieważ ładnie rozswietla cerę, dosyć kryje, jest trwały, wygładza, lekko matuje, bardzo fajnie się naklada, ładnie pachnie, ale niestety lubi podkreslić pory, ale to chyba wada wszystkich roświetlaczy.
Szkoda, że jest trudno dostępny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:4,5

ciezko powiedziec

podklad rzeczywiście leciutki, nie czuć go na twarzy w żaden sposób, delikatnie rozświetla, wygładza, pokrywa niedoskonałości. Nie polecam go osobom o suchej cerze, gdyż bardzo uwidacznia najmniejszą odstającą skórkę, przez co psuje cały plan gładkiej i aksamitnej twarzy. Nie radzę nakładać blisko oczu gdyż może podrażniać...zostane jednak przy produktach Vichy

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Super był :(

Naprawdę podkład godny polecenia, rozświetlał a zarazem matowił ładnie cerę, bardzo ładnie pokrywał niedoskonałości cery i z pewnością kupiłabym go ponownie, choć zwyklę wolę testować nowe podkłady, ale niestety wycofali go, jak zwykle wszystko co dobre wycofują ;( Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jeden z lepszych

Zużyłam kilka opakowań tego podkładu jeszcze za czasów liceum, kiedy miałam duże problemy z trądzikiem i wtedy bardzo mi pasował. Myślę, że teraz, po ustąpieniu trądziku, byłabym z niego jeszcze bardziej zadowolona, szkoda, że nie mogę go nigdzie kupić.
Podkład jest leciutki, trwały, rzeczywiście subtelnie rozświetla i nadaje buzi ładny, zdrowy kolorek. Kryje też całkiem nieźle. Matuje, ale nie agresywnie, tylko bardzo naturalnie. Nie tworzy żadnych smug, nawet po całym dniu wygląda dość dobrze na twarzy, choć oczywiście buzia się trochę świeci.

Używam tego produktu od:używałam regularnie kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:5 - 6