Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Żel do mycia twarzy jest przeznaczony do codziennej toalety skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych, a zarazem wrażliwej i alergicznej. Starannie dobrany skład niezawierający mydła delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Połączenie olejku z drzewa herbacianego, Triclosanu i Physiogenylu zapewnia skuteczne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i seboregulacyjne. Hypoalergiczna formuła preparatu powstała w konsultacji z dermatologami.
Właściwości:
- Oczyszcza pory skóry.
- Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
- Reguluje wydzielanie sebum.
- Stymuluje wzrost i regenerację komórek.
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia.
- Nie zawiera mydła.
- Nie wysusza skóry.
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (Ma atest IFRA).

nie

+ dokładnie oczyszcza
+ ładny ziołowy zapach

- piecze w oczy
- po użyciu skóra jest napięta
- po kilku miesiącach zaczął mnie uczulać

Ilość zużytych opakowań:dwa

Nie dla wraźliwej ;)

Mam wrażenie, że te obietnice producenta to jakiś zart ;)
Ja nie mam wrazliwej skory, może mniejscowo jest podrażniona tam gdzie stosuje maście na trądzik, dlatego dermatolog mi poleciłą żel który miał jej nie podrażniać jeszcze bardziej i łagodzić to co jest<??>

Po umyciu moja skóra jest ściągnietą, wysuszona (jak po zadnym innym żelu!!! a stosowalam wiele antybakteryjnych i wcale nie do wrazliwej cery;)) Gdy użyje go dwa razy dziennie, następnego dnia skóra schodzi z całej twarzy!! calej! ;) ja wiem, że producent pisał o właściwościach złuszczających...ale spodziewałam się złuszczania niezauważalnego dla oka i delikatnego, a nie schodzenia skóry prawie, że płatami ;) I musze jeszcze wspomnieć o oczach- całe napuchnięte...i skóra wokół ich jest czerwona i szczypie

Uzywam, go teraz wtedy gdy chce pożądnie złuszczyc mój naskórek (ale nie ma wtedy mowy o wyjściu z domu;)) Nic tak dobrze go nie złuszczy, nawet najbardziej agresywne peelingi ;)

Używam tego produktu od:miesiaca

Domestos na twarzy

- Oczyszcza pory skóry. NIE OCZYSZCZA
- Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
- Reguluje wydzielanie sebum. NIE U MNIE
- Stymuluje wzrost i regenerację komórek. NIE ZAUWAżYłAM
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia. PODRAżNIA
- Nie zawiera mydła.
- Nie wysusza skóry. WYSUSZA OKROPNIE
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (Ma atest IFRA). NALEżAłOBY DODAć śMIERDZACą

Używam tego produktu od: TRZY TYGODNIE
Ilość zużytych opakowań: -

Średni

Spodziewałam się czegoś więcej po tymże produkcie, biorąc pod uwagę m.in. opinie Wizażanek.
Po pierwsze: wysusza skórę po użyciu i jest tragicznie jeśli natychmiast nie użyję silnie nawilżającego kremu. Dalej-nie zauważyłam zmniejszenia ilości pojawiających się wyprysków-skóra jaka była taka jest:( Zapach może być, opakowanie ok choć nadruk na nim zaczął sie powoli "zmywać" pod wpływem wilgoci. Spektakularnego i dogłębnego oczyszczenia też nie zauważam.
Tak więc żegnam sie z tym produktem bez łez i wyrzutów sumienia...

Używam tego produktu od: 3 m-ce

dobrze oczyszcza, ale...

No właśnie, niby nie wysusza, a tu takie zaskoczenie. W sumie nie przeszkadza mi to, bo od razu nakładam jakiś krem i nie czuję wysuszenia i ściągnięcia. Mimo to nie lubię, gdy producent oszukuje klientów.
Najczęściej mam okres, gdy ten żel wysusza skórę, jednak czasami jest tak, że tego w ogóle nie ma. Nie wiem, czym jest to spowodowane.

Do cery wrażliwej? No nie wiem, zawiera SLS, więc i wysusza i może podrażniać w wypadku szczególnie wrażliwej skóry.

Produkt jest wydajny, ale każdy jest chyba taki- opakowanie starcza mi na miesiąc, ale zawsze daję więcej, więc i na dłużej pewnie by starczyło.
Daję trzy, bo na początku stosowania wraz z emulsją na dzień i Brevoxylem, polepszyło stan mojej cery.

Można spróbować, bo produkt nie jest najdroższy.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2,5

bardzo dobry

Preparat jest bardzo wydajny,chociaż cena może co niektóre wizażystki zniechęcić do jego kupna,ale naprawde warto.Wystarczy wycisnąc z tubki niewielką ilość żelu, ktory po zmieszaniu z niewielką ilością wody dobrze sie pieni;mi jedno opakowanie starcza na 2 miesiące.Podoba mi sie również zapach olejku z drzewka herbacianego,ani za intensywny ani za słaby.W moim przypadku preparat raczej nie ogranicza rozwoju zmian trądzikowych,ale stanowi element właściwej pielęgnacji mojej rozkapryszonej,wiecznie problemowej cery.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świetny!

Dostałam próbkę od pani dermatolog razem z kremem na noc. Umyłam twarz i po prostu cudeńko - za parę dni poleciałam do apteki i kupilam :)

Plusy
+ nie wysusza!! nawilża!!
+ pozostawia miłą w dotyku skórę
+ delikatny, nie podrażnia oczu, dobry do zmywania makijażu
+ gliniasto-bagnisty zapach - bardzo mi odpowiada, poza tym jest tylko w trakcie mycia, nie pozostaje na skórze
+ świetnie współgra zarówno z kremem na noc Iwostin Purittin jak i kremem nawilżającym Iwostin
+ oczyszcza skórę, nie powoduje powstawania wyprysków, nie siąga, nie powoduje efektu tłustości skóry
+ nie peni się jak szalony, tworzy lekką pianę, która po chwili sama znika, przez co łatwo go zmyć
+ nie powoduje efektu bladości skóry
+ nie są po nim widoczne żadne skórki, nie uwydatnia zaczerwienień
+ wygodne pudełko, wydajny

Minusów nie dostrzegam :)
Jak na osobę zdecydowanie uzależnioną od żelu do mycia twarzy i która wypróbowała dziesiątki innych stwierdzam, że to najlepszy jaki do tej pory stosowałam :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ok

Jestem z niego zadowolona i nie dostrzegam w nim większych minusów. Nie wysusza skóry, świetnie oczyszcza i wygładza, ma przyjemny zapach (drzewo herbaciane)...jest pierwszym żelem do twarzy, o którym mogę powiedzieć, że jestem z niego zadowolona (a jako osoba arcy wybredna eksperymentowałam z wieloma aptecznymi/drogeryjnymi, tańszymi/droższymi specyfikami). Żel Iwostinu spełnia wszystkie obietnice.
Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry wybór

Żel do mycia twarzy Iwostin Purritin trafił w moje ręcę przypadkiem i na stałe zagościł w mojej kosmetyczce. Dlaczego?
Jest kilka powodów:
1) Spełnia niemal wszystkie obietnice producenta tj. dokładnie oczyszcza twarz, pozostawia cerę nawilżoną i gładką, nie powoduje podrażnień, jest delikatny;
2)Idealnie sprawdza sie do cery mieszanej: nie daje uczucia zbytniego ściagnięcia i jak juz napisałam, nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach;
3) Ma przyjemny zapach, estetyczne opakowanie i przystępną cenę;
4) Jest wydajny.
W moim przypadku żel sprawdził się znakomicie. Polecam!

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Najlepszy

Używam go mimo że mam skórę suchą (dermatolog mi go doradziła aby usuwał niedoskonałości). Po umyciu lekko ściąga twarz (przynajmniej w moim wypadku, ale po zastosowaniu kremu wsyzystko wraca do normy. Nie wysusza cery! co jest wg mnie olbrzymim plusem. Bardzo bardzo dobrze i zarazem delikatnie oczyszcza - moja skóra dawno nie była tak gładka :) Nowe niedoskonałości praktycznie sie nie pojawiają - dla mnie to był szok! Rezultaty było widac juz w ciągu kilku pierwszych dni. Prawie się nie pieni ale wystarczy ilośc wielkości groszku aby umyc dokładnie całą twarz.
Bardzo polecam wszystkim walczącym z niedoskonałościami. Naprawdę świetny i jestem na niego gotowa wydać 30zł i wiedziec że to coś co pomaga a nie szkodzi.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Jak dla mnie super :)

Kupię ponownie, ponieważ jak dla mnie to narazie najlepszy żel. Nie ustępuje Vichy i innym aptecznym żelom. Podoba mi się w nim przede wszystkim :
- dobrze się pieni,
- świetny naturalny zapach,
- ogólnie daje mi takie złudzenie "naturalności", chociaż wiem, że ma mnóstwo chemii :)
- ogólnie bardzo odpowiada mi to, że ma w składzie triclosan, bo ze studiów wyniosłam to, że to jest dobra rzecz w kosmetykach :)

Nie daję maksymalnej liczby gwiazdek, ponieważ szukam jeszcze ideału, który byłby najlepszy :)

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

..i przy nim pozostanę!

Bardzo skuteczny, nie wysusza bezlitośnie, zapachu prawie nie ma, łagodzi.Odkąd go używam nie mam już problemu z błyszczeniem cery!
Opakowanie O.K.
Mały minusik za dosyć wysoką-jak na żel-cenę.

Używam tego produktu od:1 miesiąc