Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (stara wersja)

Żel do mycia twarzy jest przeznaczony do codziennej toalety skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych, a zarazem wrażliwej i alergicznej. Starannie dobrany skład niezawierający mydła delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Połączenie olejku z drzewa herbacianego, Triclosanu i Physiogenylu zapewnia skuteczne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i seboregulacyjne. Hypoalergiczna formuła preparatu powstała w konsultacji z dermatologami.
Właściwości:
- Oczyszcza pory skóry.
- Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
- Reguluje wydzielanie sebum.
- Stymuluje wzrost i regenerację komórek.
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia.
- Nie zawiera mydła.
- Nie wysusza skóry.
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (Ma atest IFRA).

Fajniutki=)

Bardzo fajny:) Mialam ogrome problemy z tradzikiem:( chodzilam na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki wiec moja skora byla ogromnie podrazniona, Pani dermatolo polecila mi ten zel, byl naprawdde swietny, delikatny, oczyszcza skore nawet ta z podraznieniami i z tzw"ranami" po zabiegu kosmetyczntym!! naprawde polecam do skory tlustej i z problemami tradzikowymi!!! Swietny:) zlego slowa nie powiem o nim:) dosc wydajny,fajnie sie pieni:P
Obecnie nie mam juz takich problemow z buzia i nie uzywam ale moze do niego wroce profilaktycznie:)

Używałam tego produktu 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka bylo ;)