AA, Nutri Ujędrnianie 35 , Krem odżywczo - wygładzający pod oczy

AA, Nutri Ujędrnianie 35 , Krem odżywczo - wygładzający pod oczy

Krem intensynie pielęgnuje skórę wokół oczu- działa przeciwzmarszczkowo, redukuje cienie i obrzęki.Olej z pestek czarnej porzeczki bogaty w cenne Omega 3 6 przywraca skórze właściwą sprężystość i elastyczność.
Składniki:
- Kofeina i ekstrakty z nostrzyka żółtego oraz z Centella asiatica regulują mikrokrążenie i działają przeciwobrzękowo.
- Magnez przyspiesza odnowę komórkową.
- Masło Shea, olej Jojoba i witamina E działają ochronnie i odżywczo.
- Alantoina skutecznie koi i łagodzi podrażnienia.
Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 35 roku życia.

zaskoczenie

Niebywałe zaskoczenie, zwłaszcza, że zwykle kupuję jednak kremy droższe; a tu proszę, kremik za kilkanaście złotych i jest naprawdę świetny :-)
Krem AA naprawdę przypadł mi do gustu: dobrze się wchłania, ma nautralny zapach, dobrą konsystencję (nie za lekką ale też niezbyt maślaną), jest baaaardzo wydajny.Mam wrażenie że skóra pod oczami jest delikatniejsza. Szczególnych zmarszczek w tej okolicy nie mam pomimo 35 lat, więc trudno ocenić mi działanie przeciwzmarszczkowe, podobnie z cieniami czy opuchlizną, bo też ich nie mam, ale muszę przyznać że okolica oczu wygląda świeżo. I ogólnie jakoś mi ten kremik podpasował, więc właśnie kupiłam drugie opakowanie.
I oczywiście niewątpilwym atutem jest cena - dla każdego.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

Cicha woda

Ja również należę do grona pozytywnie zaskoczonych tym kremem. Kupiłam go będąc nastawioną sceptycznie po przeczytaniu pierwszej recenzji (nie było wtedy jeszcze innych recenzji, bo cała seria dopiero co pojawiła się na półkach). Przez pewien czas używałam go sporadycznie, jak sobie o nim przypomniałam i rzeczywiście - efektów za bardzo nie było widać. ;)

Muszę w ogóle wyznać, że jestem raczej sceptycznie nastawiona do wszelkich kosmetyków pod oczy, po trosze dlatego, że mam z nimi nieliczne, ale złe doświadczenia (Dermika Preventi). To znaczy jakoś nigdy nie zauważałam efektów ich działania.

Jednak od jakichś dwóch miesięcy smaruję się regularnie tym kremem i przyznam, że się po nim tyle nie spodziewałam. Rzeczywiście świetnie nawilża, ujędrnia i redukuje opuchliznę. Skóra jest delikatna, gładka i zregenerowana. Wiem, co mówię - jestem typowym nocnym markiem. Cały lipiec chodziłam na imprezy, a teraz siedzę po nocach i pracuję przy komputerze, więc to, że nie wyglądam, jak zombie jest zasługą tego kremu. Sińców oczywiście nie niweluje, no ale przy moim trybie życia trudno się tego spodziewać. ;) Działanie przeciwzmarszczkowe i wygładzające trudno mi ocenić, bo jestem przed 25-tką.

Naprawdę - za tę cenę warto się skusić.

Rewelacja

Ja podobnie jak jedna z poprzedniczek używałam już wielu kremów z wyższej i najwyższej półki, a jednak żaden nie odpowiadał mi tak jak ten!!!
Kupiłam już drugie opakowanie, a tak przy okazji to z tej serii równiez zachwyca mnie krem na noc i maseczka! Też powtarzam zakup wiele razy.
Plusy kremu:
- bardzo wydajny,
- skóra pod oczami jest napięta i wygładzona,
- fantastycznie się wchłania - pomimo bogatej konsystencji,
- świetny pod makijaż - nie roluje się,
- nie podrażnia,
- cena bardzo niska a jakość wysoka. Dior i Lancome mają kremy na podobnym poziomie - w moijej ocenie oczywiście.

Ilość zużytych opakowań:2 , ale naprawdę dużo go nakładam rano i wieczorem.

Bardzo odpowiada mi konsystencja tego kremu, bardzo dobrze sie wchłania. Mam wrażenie, ze skóra jest bardziej elastyczna, a i zmarszczki jakby mniej widoczne. Wydajny. Nie podrażnia oczu. Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Do tej chwili mój widoczny KWC

Powiem krótko:) Stosowałam różne kremy od LRP do Estee Lauder i żaden nie robił nic. A mój problem to skóra w wiekku dokładnie jak w nazwie kremu :) Mam przesuszoną skórę pod oczami, przez co robią mi się brzydkie linie w których zbiera się niestety podkład czy korektor i wyglądałam jeszcze gorzej niż przed makijażem. Ten krem kupiłam jako awaryjny czekając na zamówione w aptece "cudo" Cudo okazało się klapą, a ten niepozorny krem zdziałał u mnie cuda ! I to od razu ! Idealnie się wchłaniał, "wypychał" jakby zmarszczki od środka, skóra stała się jakby gęściejsza w dotyku, świetnie na nim można robić makijaż. Nie spotkałam do tej pory lepszego kremu dla siebie pod oczy, który poza walorami zewnętrznymi dawałby widoczne efekty i to w bardzo szybkim czasie. Nie daję 5-ciu gwiazdek, ponieważ zdaję sobie sprawę, że coś mnie może jeszcze innego zaskoczyć.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

wg mnie super

Kupiłam ten kreme przez przypadek, ale od razu przypadł mi do gustu. jestem strasznym alergikiem i wiekszośc kosmetykow przyprawia mnie o silne lzawienie pieczenie. ten nie... fajnie się wchłania, skora jakby mieksza przyjemniejsza no i co zauwazylam, nie pojawiają mi się obrzeki pod oczyma. mialam z tym bardzo duzy problem. a od kiedy stosuje ten kremik nie mam ocz opuchnietych. Wogóle i cienie sie zmiejszyły. no ja jestem bardzo zadowolona. zaskoczył mnie szczególnie że cena niska.

Używam tego produktu od:1miesiąca

bez rewelacji

Mam wrażliwe oczy.
Krem lekko podrażnia spojówki.
Nie przynosi rewelacyjnych efektów (wory i sińce jak miałam tak mam).
Konsystencja kremu nie dla mnie (wklepywanie).
Plus- przystępna cena i efektowne opakowanie .

Używam tego produktu od:miesiąca

Czegoś mi brakuje...

Lubie ogólnie kosmetyki AA, ale raczej te z serii dla cery wrażliwej. Ten krem mnie niestety zawiódł. Tak naprawdę nie widze ani nie czuje zadnych efektów, oprocz nawilzenia.
Minusy:
- za gesty
- nie widac obecanych efektow
- lekko podraznia mi oczy

Chce go szybko wykonczyc i juz na pewno do niego nie wroce.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dobry, ale bez rewelacji

Kupiłam wraz z resztą kosmetyków z serii NutriUjędrnianie, o ile cała reszta serii bardzo przypadła mi do gustu- tak temu kremowi muszę wystawić 4-. Krem ma bardzo gęstą, zbitą konsystencję- o lekkim rozprowadzeniu nie ma mowy- trzeba robić " małe kropeczki" wokół oka i żmudnie wklepywać. Mimo swojej gęstości, kosmetyk nawet nieźle nawilża, nie czuję ani ściągania, ani wysuszania. Nie zauważyłam jednak spektakularnego wygładzenia skóry, a poranne opuchnięcia ( producent obiecuje ich likwidację) jak były- tak są:( Opakowanie higieniczne- tubka zakończona wąskim otworem, jednak tandetne- po miesiącu z tubki całkowicie pościerały się napisy:(
Plusem jest niewysoka cena:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:Kończę pierwsze