Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Likwiduje widoczne zaczerwienienia skóry i zapobiega ich powstawaniu poprzez wielopłaszczyznowe działanie. Hamuje aktywność neuropeptydu odpowiedzialnego za czerwienienie się i wrażliwość skóry. Wzmacnia kruche naczynka krwionośne, zwiększając napięcie naczyń włosowatych. Chroni skórę przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych, m.in. przed promieniowaniem UV.

Dobry - wybawiciel

Moj wybawiciel , naprawde dziala . Przez jakis czas mialam problemy z cera po obu stronach nosa pod oczami , bardzo czesto wychodzil mi rumien ze zmeczenia i od klimatyzacji. W czasie uzywania go rumien sie zmniejszyl a potem zniknol. Jest wydajny i dobry pod makijaz oraz nie zapycha porow. Jego zielony kolor mi wogule nie przeszkadzal byl widoczny po nalozeniu ale potem znikal.Latem zdaje egzamin poniewaz ma filtr 15. Jesli problem wroci znowu go smialo kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam przez trzy miesiace

Bardzo dobry :)

Moje zdanie:
W 4 kategoriach tj. opakowanie, zapach, konsystencja i efekt dam oceny w skali 1 - 5, gdzie 5 będzie oznaczało najlepszy efekt a 1 efekt najgorszy.

Opakowanie : 4
Opakowanie jest bardzo estetyczne, miła w użytkowaniu tubka, bardzo poręczna, wada jest dla mnie niestety to, iż nie wiadomo ile kosmetyku nam jeszcze pozostało, a ponadto ciężko wykorzystać go do końca, po rozcięciu opakowania okazało się, że bardzo dużo kremu pozostaje na ściankach i bez rozcięcia tubki wydobycie go byłoby niemożliwe. Ale mnie rozcinanie opakowania nie przeszkadza dlatego tak wysoko je oceniam.

Zapach : 4
Zapach jest bardzo delikatny jednak nie wszystkim może on przypaść do gustu. Mnie on osobiście nie przeszkadza ale wolałabym by ten krem był kompletnie bez zapachu.

Konsystencja : 5
Konsystencja jest bardzo przyjemna, dość lekka i łatwa w rozprowadzaniu. Krem ma kolor zielony, a jak wiadomo zieleń ma redukować rumień.

Efekt : 4,5
Szczerze mówiąc nie mogłam się zdecydować czy dać 4 czy 5 w kategorii efektu. Zauważyłam, że owszem zmniejsza rumień znacznie ale nie likwiduje go całkiem. Nadaje się pod makijaż, podkład znacznie lepiej się na nim rozprowadza i dłużej się utrzymuje, jednak cera szybciej się błyszczy i co jakiś czas trzeba przypudrowywać. Krem posiada SPF 15 co jest dodatkowym plusem, filtr ten chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Podsumowując:
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego kremu, w porównaniu z innymi kremami, które powinny redukować zaczerwienienia to ten spisał się zdecydowanie najlepiej - zredukował zaczerwienienia i nie zostawiał nieprzyjemnego uczucia tłustości na cerze. Jestem z niego bardzo zadowolona, cena również nie jest jakaś bardzo wygórowana. Postaram się wypróbować jeszcze inne kremy z innych marek i porównać z tym - dam Wam znać jeśli znajdę coś lepszego. Póki co jestem bardzo zadowolona z tego.

Zatem POLECAM wypróbowanie jeśli macie problemy z zaczerwienieniami przy skórze naczynkowej :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

przykro mi

Mam zdiagnozowany trądzik różowaty, skórę bardzo suchą, wrażliwą, ze skłonnością do rumienia. Zaczynam swoje poszukiwania odpowiedniej pielęgnacji. Dermatolog dał mi kilkanaście próbek różnych kremów. Zaczęłam testowanie od 3 saszetek tego właśnie kremu. Saszetka starczyła mi na 3 dni.
\\nNakładałam rano, a ponieważ się nie maluję, nie nakładałam już nic na niego.
\\n
\\n + Konsystencja przyjemna, zapach słaby, dobrze się rozprowadza, błyskawicznie wchłania, nie wysusza, nie powoduje świecenia. Przez swój zielony kolor od razu dawał efekt naturalnego zaróżowienia, a nie rumieńców.
\\n - Niestety, 4 dnia rano zauważyłam wielkie podskórne gule (0,5cm) na policzkach. Skóra wyglądała na "rozpulchnioną".Ponieważ nie używałam żadnych innych nowych kosmetyków, odstawiłam ten krem. Po 6 (!!!) dniach gule zniknęły, skóra się wygładziła.
\\nDałam mu drugą szansę i zaczęłam używać kremu z drugiej saszetki. Niestety, powtórka z rozrywki, tym razem już drugiego dnia wieczorem. Tym razem normalizacja twarzy trwała 1,5 tygodnia.
\\nI wtedy sobie przypomniałam, że już kiedyś próbowałam kremów tej firmy (nawilżającego) i też nie byłam zadowolona (podrażniał), bo prawie pełne opakowanie oddałam koleżance. Widocznie nie toleruję jakiegoś składnika w ich produktach.
\\n
\\nJeśli ktoś chce kupić, polecam najpierw zacząć od przetestowania próbek.
\\n
\\nDałam 2 gwiazdki za plusy, niestety minusy go dla mnie dyskwalifikują.

Wreszcie znalazlam!

Używałam mnóstwo różnych remów na naczynka, dobre wspomnienia mam po kremie z Pharmaceris (seria K, jakoś tak sie nazywał), poźniej długo długo nic na mnie nie działało, aż wreszcie znalazłam ten krem! Rewelacja! Przyjemnie się wchłania, dobrze nawilża, zielonkawy kolor nie przeszkadza - mi pomaga schłodzic odcien podkładu ;-)
Wersja tego kremu na noc tez jest swietna!
Mam jeszcze plyn micelarny z tej serii - beznadziejny, szczypie w oczy, nie polecam ;-/

Używam tego produktu od: przynajmniej 1,5 miesiaca.
Ilość zużytych opakowań: 1, ale na jednym sie nie skonczy!

Nie dla mnie!

Krem niewielkie redukuje zaczerwienienie, ale:
-zielony barwnik mojej skórze nie odpowiada,
-cera nie jest należycie odżywiona

+ za filtr

Oczekuje większego efektu po takiej marce.

ratunek dla cery po roaccutane

Kilka lat temu brałam isotroteine na bardzo ostry trądzik. Pomogła na 2, 3 lata znacznie.
Potem trądzik wrócił ale cera stała się sucha na zawsze. Sucha, ale ze skłonnością do nagłego wręcz przetłuszczania i podrażnień z powodu czynników atmosferycznych, kurzu, etc.

Jeśli używałam tłustych kremów to kolorystyka twarzy była ładna, ale pory mi się zapychałyi zaraz robiły się pryszcze. Kremy na trądzik, na odwrót powodowały, że krostek nie było, ale za to skóra była cała podrażniona i zaczeriwieniona.

Przypadkiem odkryłam iwostin na zaczerwienienia i
wszystkie problemy znikły.
Częste mycie twarzy i ten krem sprawiły że buzia nie dość, że nie ma krostek to jeszcze nie jest wysuszona i podrażniona, a kolor nareszcie jest NARESZCIE naturalny

Przez ostatnie lata chodziłam z czerwoną buzią non stop, teraz ten problem zniknął.

Z całej mocy polecam wszystkim, którzy mieli podobne problemy do mnie.

Ilość zużytych opakowań: trzy tubki

b.dobry

Super krem! Wydajny, fajna konsystencja, bezzapachowy, co akurat mi nie przeszkadzało :)lekko zielonkawy kolor. Krem lekko rozjaśnia, dzieki zielonkawemu kolorowi lekko kryje zaczerwienienia oraz już pekniete naczynka.

[+]
poprawia koloryt skóry
zmniejsza zaczerwienienia
uspokaja
konsystencja
wydajny
cena [jak na kosmetyk z wyższej półki]

[-]
za słabo nawilża

skuteczny, ale szukam dalej

stosuje go od jakiegoś czasu, myślę że około 3 miesiące i zauważyłam bardzo dużą poprawę jeśli chodzi o łagodzenie naczynek, są mniej widoczne niż wcześniej, skóra jest jaśniejsza, zdrowsza. Jest dobry ale nie nawilża mojej skóry w odpowiedni sposób i musiałam stosować dodatkowy krem nawilżający.

Ilość zużytych opakowań: 1 40ml

Na jesień,ale nie dla każdego

To całkiem dobry krem tyle,że nie na zaczerwienienia. Ma zielony kolor,ale nic to nie zmienia. Może nieco łagodzi zaczerwienienia,ale jeśli tak to bardzo znikomo.
Plusy:
+jest gęsty(ale nie tłusty)-ochronny, dobry na jesień
+nie zapycha
+odżywia skórę
+wydajny

Minusy:
-nie łagodzi zaczerwienień
- drogi

Używam tego produktu od: 3mies

Niestety nie dla mnie

W moim przypadku krem się nie sprawdził. Wprawdzie świetnie redukuje rumień na policzkach, trzeba to przyznać, jednak po paru dniach wywołał u mnie podrażnienie i niestety musiałam go odstawić.

Pokrótce: pewnie osoby, które nie mają cery alergicznej będą z niego zadowolone. Alergikom radziłabym uważać.

Dość dobry

Zacznę od tego, że krem ma bardzo fajną konsystencję, która szybka się wchłania. Jedynie w strefie T pozostawia lekki film. Sprawdza się również pod makijażem. Nie zapycha porów i jest delikatny dla skóry. Dość dobrze nawilża moją skórę.

Nawet opakowanie przypadło mi do gustu, mimo uprzedzeń przyznam, że krem dozuje się bezproblemowo.

Niestety krem ma jedną wadę - nie spełnia swojej podstawowej roli - redukcji zaczerwienień. Nie spodziewałam się cudów, ale lekkiej poprawy skóry owszem. Tym bardziej, że moje policzki są tylko lekko zaróżowione. Skóra reaguje zaczerwieniem tak samo jak przed zastosowaniem kremu.

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy

Sama nie wiem

Krem ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję. Dobrze się wchłania, może być więc stosowany pod makijaż. Dodatkowym plusem są zawarte w nim filtry. Nie podrażnia, nie zapycha porów. Jest bardzo wydajny, starcza na długo. Zielony kolor ma redukować zaczerwienienie skóry, czego ja osobiście nie zauważyłam.

Jest to dobry kosmetyk nawilżający, ale jeśli chodzi o pielęgnację cery naczynkowej to czegoś mi w nim zabrakło.