Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Likwiduje widoczne zaczerwienienia skóry i zapobiega ich powstawaniu poprzez wielopłaszczyznowe działanie. Hamuje aktywność neuropeptydu odpowiedzialnego za czerwienienie się i wrażliwość skóry. Wzmacnia kruche naczynka krwionośne, zwiększając napięcie naczyń włosowatych. Chroni skórę przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych, m.in. przed promieniowaniem UV.

REWELACYJNY !!!

Super krem ! ! ! Wcześniej stosowałem wiele innych jednak najlepszy okazał się dla mnie też Iwostin na naczynka(40ml). Jednak ta NOWOŚĆ go przebija bo pomaga w opanowaniu rumieńców powstałych na skutek czynników stresogennych i zmian np temperatury. Co ważniejsze ten ma aż (50ml), a nie jak większość tylko 30 lub 40 więc starcza na znacznie dłużej. POLECAM zdecydowanie wszystkim, którzy użytkowali wcześniej krem Iwostin na naczynka i inne z mizernym skutkiem. Nie będziecie rozczarowani. Pozdrawiam Krzysztof.

Używam tego produktu od: 3/4 Tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego