Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Czarne kępki rzęs wysokiej jakości, zapewniają niepowtarzalny wygląd oprawie oczu. Nierówno ścięte gwarantują naturalny wygląd. Sztuczne kępki rzęs można używać wielokrotnie, w razie potrzeby należy oczyścić je alkoholem. Na zestaw składa się 60 kępek rzęs oraz klej. Praktyczne opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie. Dostępne w trzech wariantach: short, medium i mix (po 20 szt. krótkich, srednich i dlugich).

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealny

Jestem po przedłużanu 1:1 i brakowało mi swoich rzęss :(
No i kupiłam za cene 15.90 jestem mega zadowolona z produktu ponieważ jest idealny. Noszę je prawie codziennie
klej załączony jest bardzo dobry, rzęsy się nie odklejają,
nastepny plus to że są trzy dlugości, jedna kępka to zalozenie na około 10 razy oczywiście jedne mniej drugie więcej.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Są ok

Podobne do kepek z Top Choise.
Wszystko super ale nie moge znalezc na tyle dlugich kepek ktore pasowalyby do moich naturalnych rzes.No i oczywiscie klej jest do niczego.

dobre i niedrogie :)

Jest to moja pierwsza przygoda ze sztucznymi rzęsami/kępkami...
Do zakupu skłoniły mnie pozytywne opinie dziewczyn i przede wszystkim dostępność swoje kępki kupilam w Naturze.
Produkt bardzo fajny, rzęsy ładnie wyglądają na powiece, nie wyglądają sztucznie /teatralnie.
Są to rzęsy sztuczne więc są sztywne, ale zupełnie nie czuje się ich na opowiece.
Dla mnie najładniejszy efekt daje przyklejenie 4 -5 kępek .
Po zdjęciu nadają się do kolejnego użycia .
Ogólnie jestem zadowolona - szczerze mówiąc myślałam ,że będzie dużo gorzej :)
Polecam !!
P.S. oczywiście klej dołączony to totalne nieporozumienie - ja od razu kupiłam DUO .

Nie w moim typie

Są to pierwsze kępki/rzęsy, z którymi miałam styczność. Nie byłam wprawiona w ich aplikację, więc na początku zajmowało mi to dużo czasu, później już dużo mniej.
Ale i tak nie byłam nimi zachwycona, gdyż łatwo się niszczyły od trzymania w pęsecie. Jedyny rozmiar, jaki pasował do moich naturalnych rzęs, to ten środkowy.

Co do samej jakości - cóż.. naturalne włośnie to to nie jest, wiec jak już pisałam, szybko się niszczą. Wystarczy zbyt mocno przycisnąć pęsetę, albo nawet chcąc oczyścić kępek z kleju, wygina się :/
Są to jednorazowe kępki. Nie nadają się wg mnie do ponownego użycia.

Co do kleju - dla mnie jest ok. Kupiłam później inne rzęsy i klej w nich było dużo gorszy od tego. Trzyma się cały dzień, nie podrażnia oka, staje się przeźroczysty po wyschnięciu.

Reasumując - wolę zainwestować więcej pieniędzy w rzęsy z naturalnego włosa i użyć ich wielokrotnie, niż wydawać pieniądze na coś jednorazowego, mimo iż zapłaciłam za nie 12 zł (promocja)

Używam tego produktu od: grudnia

super!

Jestem stałą użytkowniczką kępek z Donegala. Wyglądają bardzo naturalnie i są trwałe. Po dobrym przyklejeniu i wytuszowaniu z naturalnymi rzęsami dają świetny efekt. Zazwyczaj używam ok 9 kępek na 1 oko, po 3 z każdej długości.
Klej dołączony do opakowania jest dobry, ale... spotkałam się też z klejem o niebieskawym odcieniu z aplikatorem, który niestety jest mniej trwalszy (jest on w bardziej płaskiej tubce).

Plusy:
- trwałość
- wyglądają naturalnie
- możliwość stopniowania efektu
- dobry klej

Minusów nie zauważyłam

Czy coś się zmieniło?

Pierwszy raz kupiłam kępki pod koniec czerwca. Szłam na ważną dla mnie imprezę i chciałam "zaszaleć". Pomimo tego, że pierwszy raz miałam jakąkolwiek styczność ze sztucznymi rzęsami, te kępki mnie zauroczyły.
W miarę łatwy sposób można je było wyciągnąć z pudełka, były tak jakby wczepione. Jeszcze szybciej i prościej wyglądała sama aplikacja a efekt? Bardzo naturalny. Wystarczyły na kilkakrotną aplikacje. Część z nich uległa mechanicznemu zniszczeniu, ale ogólnie za tą cenę (17 zł w Naturze) opłacało się.
Dodany do nich klej był bardzo dobrej jakości.

Postanowiłam zakupić je ponownie i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia bo coś się zmieniło. Nie wiem czy to tylko ja trafiłam na jakiś "dziwny" egzemplarz, czy postanowili coś zmienić odgórnie.
Po pierwsze kępki nie są już tylko wczepione w pudełko, ale także dodatkowo przyklejone. Strasznie to utrudniło same wyjęcie ich. Część popsuła mi się już podczas tego procesu, nie zależnie czy próbowałam to zrobić palcami czy pensetą.
Po drugie klej. Zamiast białego, otrzymałam jakiś niebieski z zupełnie innym aplikatorem. Klej ten, jest słabszej jakości a dodatkowo trudniej się nim manewruje bo zamiast przysłowiowego dziubka na końcu tubki, ma wyjmowany aplikator.

Przez to całość aplikacji zajmuje więcej czasu. Zmuszona byłam także zakupić inny klej.

Mam mieszane uczucia i w tej chwili zastanawiam się czy jeszcze kiedykolwiek kupie ten produkt w jego "obecnej" formie. Może trafiłam tylko na jakiś dziwny egzemplarz?

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

bardzo dobre

Są to moje pierwsze sztuczne rzęsy i obawaiłam się że sobie nie poradzę z ich przyklejaniem za pierwszym razem, ale okazało się to bardzo łatwe:)
świetna opcja na większe wyjścia, ale niestety pasują mi długością tylko te najkrótsze bo moje naturalne rzęsy są bardzo krótkie. mimo to wszystko wygląda bardzo naturalnie i rzęsy ładnie "łączą się" z naturalnymi po wytuszowaniu, chociaż ja je tylko "przeczesuję" maskarą.
Klej trzyma super, wysycha na bezbarwny i nie ma problemu z ich zdjęciem. Po wyczyszczeniu wacikiem ze spirytusem są jak nowe, nadają się do wielokrotnego użytku:)

Jedne z lepszych.

Zalety ;
- Cena.
- Duża ilość kępek.
- Dostępne w 3 wariantach. Najchętniej wybieram MIX ( 3 długości kępek w jednym opakowaniu).
- Dołączony klej jest całkiem dobrej jakości. Na początku biały, później całkowicie przezroczysty.
- Rzęsy nie odklejają się, nie migrują.
- Nierówno ścięte dzięki czemu dają bardziej naturalny efekt.
- Łatwo je wytuszować.
- Nie odklejają się pod wpływem potu, łez, deszczu, wilgoci.
- Nie ma problemu przy demakijażu.
- Bezproblemowe przy wyjmowaniu z opakowania (pęsetką oczywiście).
- Kępki rzęs są łatwe w utrzymaniu. Demakijaż czy oczyszczenie ich z kleju nie sprawia problemu.

Wady ;
- Dostępne jedynie w drogeriach Natura.
- Opakowanie tandetne, plastikowe, trochę ciężko je otworzyć/zamknąć i trzymać wszystko w ryzach żeby rzęsy "nie latały" po całej kosmetyczce.
- Najdłuższe z rzęs są grubo przesadzone i dają nienaturalny wręcz teatralny efekt.
- Z czasem klej w małej tubce zasycha i nie nadaje się do użytku.

Podsumowując - nie noszę kępek rzęs na co dzień, jedynie sporadycznie na większe wyjścia. Za każdym razem dają wspaniały, naturalny efekt. Jedyne w co zainwestuję na przyszłość to inny klej. Ten dołączony do zestawu nie jest zły ale raz otwarty nie wytrzymuje długo i zasycha, a chciałabym się cieszyć makijażem wzbogaconym o kępki rzęs nieco dłużej.

Używam tego produktu od: dawna.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

bardzo przyzwoite

Bardzo przyzwotie, za przyzwoitą cenę.

17 zł w naturze - i tylko tam niestety udaje mi sie je dostać.

+ wydajne. Jak już opanujemy wyciaganie z pudełeczka, przyklejanie i demakijaż, to jednej kępki możemy używać kilka albo i kilkanaście razy.

+ łatwa aplikacja. Choć ja po miesiącu się "dowiedziałam", że robię to źle :D ale kępki trzymają się tyle ile trzeba. Czasem zdarzyło mi się w nich spać i na drugi dzień nosić :)
Wytrzymują wszystko. Deszcz, upał, wilgoć. Bardzo dobre.

+ niesamowicie naturalny efekt.
(zaczęłam ich używać, bo pewnego dnia, po 5 latach stosowania zalotki, zdarzyło mi się przyciąć moją naturalną kępkę rzęs, na samym środku powieki *** nikt kto nie wiedział o tym, nawet nie zauważył różnicy :))

+ jak wspominałam - trzymają się dobrze, więc i klej jest dobry, choć szybko zasycha, robi się "czop" u ujścia tubki, ale łatwo go usunąć pęsetką :)

+ wygodna aplikacja - mi założenie 2 kępek zajmuje jakąś minutkę :)

+ demakijaż - przy odpowiednim płynie schodzą razem z tuszem - ja używam płynu z AA

- przysychający klej.
- na początku ciężko wydobyć z opakowania
- dostępność (u mnie tylko w naturze)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

fajne

+naturalne
+ łatwo je wytuszować
+ łatwo je umieścić
+dobrze się trzymają
+ tanie łatwo dostępne
+ 3 różne długości
+wytrzymałe

Jedynym minusem jest to, że bardzo trudno wyjąć je z pudełka bez uszkodzenia ich. Za to odejmuje cala gwiazdke.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Świetne!

To najlepsze kępki jakich do tej pory używałam!

Nie byłam przekonana co do ich kupna ze względu na trzy długości rzęs w opakowaniu, mnie zależało na najkrótszych, dla naturalnego efektu. Nie było jednak innego wyboru w drogerii, więc wzięłam te.

Przyznam, że ostatnie kępki jakie miałam były tragiczne (Golden Rose), te firmy Donegal to cudowna odmiana! Przede wszystkim bardzo łatwo je wyjąć z opakowania bez naruszenia włosków, za co wielki plus, bo właśnie z tym miałam utrapienie w przypadku rzęs GR.
Poza tym co tu dużo pisać w sumie, kępki jak kępki, trzy długości mogą być tu i zaletą, ja jednak te najdłuższe przycinam i tak trochę. Kleju dołączonego do opakowania nie używałam, mam swój sprawdzony (DON - zakupiony w sklepiku Golden Rose), więc się nie wypowiem póki co, chyba, że się skończy w nieoczekiwanym momencie i będę musiała awaryjnie użyć Donegalowego. Z doświadczenia jednak wiem, że te dołączane do sztucznych rzęs kleje nie są najwyższej jakości i lepiej zasychają w opakowaniu niż na oku, więc... Cóż, nie można mieć wszystkiego;)

Rzęsy w każdym razie bardzo polecam. W Naturze zapłaciłam za nie 17 zł, co znaczy, że z pewnością można je dostać taniej w innych drogeriach.

dobre dla początkujących.

+ Łatwe w użyciu
+Dobrze trzymający klej
+Efekt w zależności od przyklejonych kępek i wyboru długości rzęs.
+ Zawsze prezentują się dobrze:)

- cena (w naturze za 17 zł.)

Ilość zużytych opakowań: 3 pudełka