Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Czarne kępki rzęs wysokiej jakości, zapewniają niepowtarzalny wygląd oprawie oczu. Nierówno ścięte gwarantują naturalny wygląd. Sztuczne kępki rzęs można używać wielokrotnie, w razie potrzeby należy oczyścić je alkoholem. Na zestaw składa się 60 kępek rzęs oraz klej. Praktyczne opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie. Dostępne w trzech wariantach: short, medium i mix (po 20 szt. krótkich, srednich i dlugich).

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

LOVE!

uwielbiam je i wykorzystuję praktycznie cały czas.

samo przyklejenie zajmuje mi około 10 minut [w zależności od tego ile kępek przyklejam]

przyklejam z pomocą pęsety, usuwam ręką [poprostu odrywam kępki]
klej trwały [wytrzymał razu pewnego cały dzień+całą noc] - niezależnie od tego czy nakładam na makijaż, czy bez makijażu,
zawsze po nałożeniu dodatkowo maluję rzęsy tuszem, więc i to wytrzymują

kluczem jest opanowanie przyklejania przy samej nasadzie rzęs - nikt nie wierzy, że mam sztuczne rzęsy.

uwielbiam je i zawsze muszę mieć pod ręką :)

Używam tego produktu od: rok /dwa lata

Rzęsy te kupiłam z okazji zbliżającego się Sylwestra. Przez kilka dni wypróbowywałam trwałość kleju, przyklejajac jedna kępke na powiekę z makijażem i bez, przekonałam się, ze lepiej trzyma na czystym oku. Kępki naklejałam, trzymając każda z nich w palcach, a następnie dociskając do oka patyczkiem. Później zrobiłam krechę eyelinerem i pomalowałam wszystko tuszem.
Zalety:
-cena
-w mojej wersji miałam trzy rodzaje długości rzęs, ktore mogłam wklejać w różne części powieki
-dobry klej (rzęsy naklejałam o 10 rano, ponieważ musiałam jechać i przetrwały cala noc nienaruszone)
-łatwosc usuwania-wystarczy wacik z mleczkiem
-naturalny efekt
-nie obciążają powieki
-szybkość aplikacji (myślałam,ze zajmie mi to z godzinę, a po 30 minutach było po wszystkim)
-klej nie uczula, nie naciąga powieki

Ogólnie te rzęsy są strzałem w dziesiątkę, gdy opanuje się trzęsienie reki można uzyskać efekt pięknych, gęstych i długich naturalnych rzęs, z pewnością jeszcze do nich wrócę, np będę przyklejała w kąciku oka. Ogólnie polecam te rzęsy, to mój KWC.
Ilość zużytych opakowań: dwa

Całkiem niezłe

Kupiłam zdziwiona niską ceną i całkiem dużą ilością kępek rzęs, w zasadzie dla sprawdzenia czy nadadzą się na jakąś większą imprezę:)
W domu spróbowałam jednak nie udało mi się nawet przykleić kępki do powieki a dodatkowo przeraził mnie śnieżnobiały klej...
Zrażona wrzuciłam je do szafki... Pomyślałam że może na wizazu ktoś ich używał i ma inne zdanie :)
No i miałam rację, zachęcona innymi opiniami spróbowałam raz jeszcze, okazało się... że są całkiem przyzwoite.
Kluczem do sukcesu są... próby, a także dobry kąt przyklejenia kępki do powieki :)
Klej zrobił się bezbarwny i na tyle mocny że wytrzymał nawet maźnięcie tuszem, a więc- polecam

Używam tego produktu od: 2 dni

Fajny efekt.

Szukałam rzęs w kępkach innej firmy, ale w dwóch drogeriach znalazłam tylko te, firmy Donegal. Ogólnie kupiłam kępki pierwszy raz - no i raczej zawsze będę miała w domu na zapas. Przyklejanie bardzo proste (przyklejałam od 3 do 5 kępek na górną, już pomalowaną powiekę. Nic mnie nie uczulało, nie szczypało od kleju, wszystko ok. Efekt ładny. Kupiłam rozmiar medium za 10 zł. Użyczyłam też mojej siostrze - też była zadowolona.Trzymały się długo, wytrzymały nawet całą noc na dyskotece (ba! nawet jak "zgrzeszyłam" i poszłam spać bez zmywania makijażu, to one się dalej trzymały).

Używam tego produktu od: 1 m-ca