Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Donegal, Sztuczne rzęsy w kępkach

Czarne kępki rzęs wysokiej jakości, zapewniają niepowtarzalny wygląd oprawie oczu. Nierówno ścięte gwarantują naturalny wygląd. Sztuczne kępki rzęs można używać wielokrotnie, w razie potrzeby należy oczyścić je alkoholem. Na zestaw składa się 60 kępek rzęs oraz klej. Praktyczne opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie. Dostępne w trzech wariantach: short, medium i mix (po 20 szt. krótkich, srednich i dlugich).

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Prawie idealne

Przyznam szczerze, że ja nosze kepki sztucznych rzęs na okrągło 24h/7 dni w tygodniu. Ściągam je tylko kiedy za bardzo odrosną moje rzęsy( które zaznaczam są płowe krótkie i bardzo proste). Wtedy wkłądam je do specjalnego rozpuszczlanika kleju(ardell) i zakłądam nowe. A te ze słoiczka z rozpuszczalnikiem czyszcze i nadaja sie do ponownego założenia.
Postram sie tu załaczyć swoje zdjęcie ale ogólnie nie wygładam teatralnie ponieważ kępki są założone od najmniejszych po średnie.Nigdy nie długie bo efekt jeste bardzo sztuczny.
Widac oczywiście że mam długie rzęsy ale jest to świetne zwłaszcza gdy śpie z moim Tż-tem albo np na plaży.Polecam gorąco efekt jest super zwłaszcza jak sie nauczy je zakładać ja uzywam kleju Ardell

Ilość zużytych opakowań: niezliczona =)

Bardzo fajne :)

Rewelacyjne sztuczne rzęsy! Początkowo ich aplikacja może nastręczać problemów, ale łatwo nauczyć się zakładać je prawidłowo. Są genialnie wydajne - myślę, że gdyby się uprzeć, to można by używać tych samych kępek wielokrotnie. Pozwalają stopniować efekt od naturalnego do spektakularnego, w przeciwieństwie do rzęs na pasku nie wyglądają tandetnie i nie trzeba ich przycinać ani dopasowywać do oka.
Ode mnie mały minus za klej - bardzo szybko zasycha, w związku z czym jest trochę babrania się z przyklejeniem ich odpowiednio. Mimo to, stosunek ceny do jakości wypada znakomicie :)

Doskonałe!!!

Na duży koncert wymarzyłam sobie makijaż, w którym główną rolę odgrywałyby właśnie sztuczne rzęsy. Postanowiłam wypróbować Donegala i jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. ;-)

Według mnie ten produkt ma same plusy:
+ rzęsy są wyglądają bardzo naturalnie. Pomimo tego można stopniować efekt dzięki trzem długościom - w opakowaniu mamy 60 kępek, po 20 krótkich, średnich i długich.
+ bardzo łatwo je przykleić! Duży plus za to!
+ są bardzo wytrzymałe - przetrwały cały koncert i powrót w nocy do domu. Zaznaczam, że użyłam kleju DUO Inglota, nie wiem jak sprawdziłyby się z dołączonym do nich klejem.
+ pomimo tego, że tak dobrze się trzymają, łatwo je usunąć.
+ są zamknięte w poręcznym opakowaniu, ułatwiającym przechowywanie.
+ są w bardzo niskiej cenie - z tego co pamiętam, zapłaciłam za nie ok. 17 zł. Są też łatwo dostępne, można je dostać w drogeriach Natura.

Bardzo, bardzo polecam! Dla mnie absolutnie KWC!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

superanckie

Na wstępie zaznaczam, że do przyklejenia tych rzęs używam kleju Duo Inglota, bo nie ma sobie równych. Oceniam same rzęsy, które uwielbiam!
+ Rzęsy są supernaturalne a jednocześnie efektowne i to jest ich największą zaletą. Przepięknie podkreślają oko, wyciągają je nie tworząc przy tym lalkowego efektu. Mają mięciutkie, delikatne włoski.
+ Mają trzy różne długości, co pozwala na idealne modelowanie. Najdłuższe idealnie pasują w zewnętrzny kącik.
+ Wystarczy 2-3 kępki by osiągnąć super efekt, więc są wydajne.
+ Są wytrzymałe, łatwo je wytuszować i "połączyć" z naturalnymi. Można je śmiało traktować zalotką.
+ Bardzo łatwo je umieścić we właściwym miejscu. Łatwo je wyciągnąć pęsetą z pudełka i przykleić.
+ Mimo że trzymają się bardzo dobrze, łatwo je zdjąć, oczyścić i włożyć do pudełka. Przy odrobinie ostrożności można je wykorzystać kilkakrotnie - duży plus!
+ Są tanie i łatwo dostępne.

Używałam tych rzęs do sesji zdjęciowych, wytrzymały z powodzeniem kilkugodzinny koncert, gdzie oświetlenie sceny i ciepło lamp robiły swoje, dawały też radę podczas imprezowych szaleństw. Moim zdaniem z klejem Duo są nie do zdarcia! Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa - drugie w trakcie

świetny produkt

kępki są świetne.włos jest długi,miekki i lekki.
kępki super trzymają na specjalnym kleju,wygladają naturalnie,a w razie czego można przyciąć długość.
można je wykorzystac ponownie

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 male

nawet nawet

Są to moje pierwsze sztuczne rzęsy i jestem z nich zadowolona. Są tej samej długości co moje, dlatego uzyskuję bardzo naturalny, piękny efekt gęstych rzęs. Odpadają w trakcie przyklejania czasem, ale ogólnie poza tym się trzymają, klej jest solidny, po prostu pewnie nie umiem ich przykleić. Cena była bardzo przystępna (ok 14zł). Jestem bardzo zadowolona :)

Duży pozytyw

Gorąco polecam ten produkt!
Dla mnie największą zaletą jest klej, który świetnie trzyma, kępki się nie odrywają i nie odpadają!
Rzęski wyglądają bardzo naturalnie.

Jedynym minusem (ale subiektywnym, tyczącym się tylko mnie) jest to, że są trochę za krótkie do moich rzęs, są tej samej długości, dlatego jedyny efekt jaki nimi osiągam to pogrubienie i zagęszczęnie rzęs.

Teraz przymierzam się do kupna sztucznych rzęs tej samej firmy, bo są dosyć długie.

Ogólnie, bardzo dobry produkt!

Godne polecenia.

Najbardziej odpowiada mi w tych kępkach możliwość wyboru długości rzęs. Są elastyczne, można z ich pomocą uzyskać świetny efekt gęstych rzęs. Są akurat takie jak trzeba, nie za gęste i nie za rzadkie. Jednym słowem: świetne i w dodatku nie drogie!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Bardzo dobre

To moje pierwsze zetknięcie ze sztucznymi rzęsami/kępkami. Kupiłam z ciekawości i jestem mega zadowolona. Bardzo naturalny efekt, rzęsy zagęszczone. Nie miałam większego problemu z przyklejeniem kępek. Klej ok. Kępki trzymały się od 6 rano aż do godziny 23 i musiałąm sama je odrywać bo przy demakijażu nie odpadły.
Napewno skuszę się ponownie, bo to dobry produkt za śmieszną cenę (kupiłam w promocyjnej cenie).

Używam tego produktu od:tygodnia

dobre

Moje pierwsze zetknięcie ze sztucznymi rzęsami. I muszę powiedzieć, że wspominam je bardzo dobrze na pewno zagoszczą u mnie na stałe.
+ bardzo dobry klej, początkowo biały ale po pewnym czasie staje się przeźroczysty
+ rzęsy się trzymają znakomicie
+ zmywanie nie należy do trudnych, starczy zwykłe mleczko do demakijażu

- trzeba się namęczyć, aby wyjąć kępkę z opakowania

Używam tego produktu od:5-6miesięcy

://

kępki rzęs są ładne i dobre , ale za to klej straszny, nie wiem czy mi sie trafił jakiś przeterminowany czy co ale on w ogóle nie klei, ciągnie się jak jakaś mordoklejka heeh , dlatego żeby ich użyć musiałam specjalnie kupić nowy klej:////

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny gadzet :)

Kupilam te kepki rok temu.
Co do samego przyklejenia mam duzo zastrzezen. Ciezko jest je uchwylic jakkolwiek peseta badz tez palcami. I co za tym idzie, rowno je przykleic. Po wielu zmaganiach w koncu sie udaje. I efekt jest na prawde fajny :) Stosuje po 3 kepki do kazdego kacika oka i uzyskuje efekt tzw kocich oczu :) Co do kleju nie mam zastrzezen, bo jest bardzo dobry. Super trzyma i co bardzo wazne, bo uzyciu robi sie bezbrawny, wiec nie widac go na oku.
Mysle, ze jescze kiedys je zakupie :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy