Nivea, Baby, Nutri Sensitive, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Nivea, Baby, Nutri Sensitive, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Idealny do codziennej pielęgnacji suchej i bardzo wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia długotrwałe intensywne nawilżenie, łagodzi i chroni skórę przed wysuszeniem. Dzięki zawartości naturalnych lipidów Omega 6 występujących w olejku z wiesiołka przywraca równowagę lipidową skóry oraz wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Przebadany klinicznie i dermatologicznie.

Naprawde dobry

Kupiłam ten krem w promocji za 5,99zl i stwierdzam, że był to bardzo dobry zakup:
+bardzo dobrze nawilża nie pozostawiając tłustej warstwy
+naprawde czuć nawilżenie
+praktycznie nie ma zapachu
+polecam wszystkim potrzebującym nawilżenia

Używam tego produktu od:miesiąca

REWELACJA

Zaczne od tego ze używam w większości kosmetyków dla dzieci ponieważ mam wrażliwa skórę oraz jestem przerazona ilością konserwantów i innych substancji niekoniecznie dobroczynnych dodawanych do kosmetyków dla kobiet!! Krem jest najlepszym z wszystkicj kremów jakie używałam, nie tylko dla dzieci Takiego efektu nie pozostawiły o wiele drozsze kremy :) Miałam koło 20 próbek tego kremu, przelałam je do pojemniczka po innym kremie i używałąm przez około miesiąc, za kazdym razem moja bużka po posmarowaniu była bardzo dobrze nawilzona, natłuszczona, przyjemna w dotyku - krem pozostawiał delikatną warstwe i przez to skóra twarzy była tak miękka i miła - efekt nie do opisania! Chyba znalazłam swoj krem!!
Krem jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, super będzie się nadawał równiez na zime, opakowanie miłe dla oka, cena za tak dobry produkt extra!! Polecam

Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:dokładnie ok. 40 ml

doskonały

Kremu używam od 3-go tygodnia życia mojej córeczki i jestem z niego równie zadowolona jak z żelu z tej samej serii. Często podkradam go córce, bo świetnie nawilża cerę i jest lekki. Nigdy nie miałyśmy żadnych podrażnień :D

Świetny

Choć to krem dla dzieci, używam go do twarzy sama i uwielbiam go. Jest naprawdę fantastyczny, super nawilża, odżywia, wyraźnie zmiękcza skórę. Idealny pod podkład, nic się nie roluje i nie ściera. W wyraźny sposób polepsza stan cery. Do tego bardzo dobrze się go aplikuje i ładnie pachnie. Jedyne czego mi w nim brak to filtrów, choćby 10 albo 5.
Treściwszy od Nivea Baby w okrągłym pudełku, ma nieco gęstszą konsystencję, ale szybko się wchłania.
Czuję, że moja skóra jest po nim dobrze zaprawiona!

Używam tego produktu od: ? jakiś już czas

najlepszy z Nivea Baby

kremik naprawdę jest extra.Myślę,że niewielka ilość opinii wynika z tego, że ten kremik jest nowy i mało znany. Krem ma wspaniałą konsystencję, jest w tubce, pachnie bardzo delikatnie, wchłania się perfekcyjnie, skórka mojego synka (3 latka) po posmarowaniu kremem jest jedwabna, moja z resztą też...Wcześniej używałam Bambino ochronne, Nivea Baby pielęgnacyjne, które były też b. dobre (oceniam je na 4), ale ten krem jest dużooooo lepszy. Szczerze polecam. Cena w stosunku do super jakości bardzo przystępna.

Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze

super

Bardzo dobrze nawilza ,stosuje go na noc ,bardzo dobrze sie wchłania.nie polecam na dzien gdyz to nie wystarczy na zimowy okres.Napięcie suchej skóry znikneło już po drugim zastosowaniu

Używam tego produktu od:2 mies