Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Jedwab dla włosów z serii Styling Effect służy do wygładzania i nabłyszczania włosów. Zapobiega nadmiernemu puszeniu się, szczególnie w przypadku suchych i zniszczonych włosów. Zalecany do nakładania na włosy przez ich stylizacją, również urządzeniami do stylizacji termicznej (np. prostownicą).

jak dla kogo

+cena
+wielkość opakowania
+wygodna dozownik
+nie drażniący zapach
-przetłuszcza strasznie, używałam wcześniej jedwabiu farouka i tego nie było
-opakowanie- zakrętka cały czas spada, nie da się jej porządnie dokręcić, poza tym zawsze bałam się, że szklana butelka się rozbije na kafelkach w łazience (moją koleżankę to spotkało)
-nie zauważyłam ochrony przed rozgrzaną prostownicą- wręcz przeciwnie
-nie pomaga na rozdwajające się końcówki
Ja nie kupię. Przestałam prostować włosy, ale jeśli znów najdzie mnie taki kaprys poszukam czegoś innego

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

ok

Jest dobry, choć cena nie ta... Używałam zawsze jedwabistego serum wygładzającego, lecz z tego powodu, iż musiałam na nie czekać 2 tygodnie z salonu fryzjerskiego, to zakupiłam ten w międzyczasie, ponieważ był dostępny w sklepie od ręki...
Jest ok, tak samo jak i serum. Opakowanie wykonane z bardzo grubego szkła, dzięki temu nie zbije się. Wyobrażacie sobie, jakby taki tłusty jedwab wylał się?
Oceniam na 4, z powodu ceny. Jakość b. dobra.

tani świtny jedwabik

Miałam już także inne jedwabie np. biosilka, który proporcjonalnie jest dużo droższy.
Jedwab Joanny jest świetny pod warunkiem że nakładamy z umiarem i na wilgotne włosy, gdy trochę dałam na suche włosy stawały się tak jakby przetłuszczone...

+dobra cena
+dobrze chroni przed wysoką temperaturą
+opakowanie z pompką
+włosy ładnie błyszczą i się mniej rozdwajają

czego chcieć więcej?:)

Ilość zużytych opakowań:3/4

Godny polecenia

Fajny produkt za niewielkie pieniądze.Sprawdza się przy suchych końcówkach,nie obciążając przy tym włosów.W przeciwieństwie do jedwabiu Biosilk, bardzo trudno nałożyć go za dużo.
Jest bardzo wydajny;ma przyjemny i nienachalny zapach.
Przyznałam produktowi 4 gwiazdki,gdyż nie jestem pewna w 100% czy dobrze chroni włosy np. przy prostowaniu,suszeniu.Zaznaczyłam opcję "nie wiem" w ponownym zakupie,ponieważ chyba został zastąpiony innym produktem.

Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego

Hmmm...

Mam suche, sianowate włosy i do tego niezdyscyplinowane, myślałam, że jedwab troszkę je ujarzmi, wygładzi, ale niestety nie sprostał mojemu oczekiwaniu :( włosy były jakby tłuste, mimo niedużej ilości jaką użyłam, i jak puszyły się przed, tak się puszą nadal :( Jest dla mnie za słaby.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Obciąża włosy

Mam swój ulubiony jedwab do włosów, ale akurat nie było go w drogerii. Skusiłam się więc na Joannę sugerując się wcześniejszymi, pozytywnymi doświadczeniami z tą firmą. Jednak ten jedwab nie odpowiada moim włosom. Pod jego wpływem stają się one ciężkie i zamiast efektu pięknych loków uzyskuję tłuste pasma. Myślę, że jedwab Joanna najlepiej sprawdza się u osób z prostymi włosami, które stosują produkt w celu wygładzenia końcówek.

Używam tego produktu od:6 msc

Całkiem, całkiem..

Rzeczywiście nabłyszcza włosy, nie obciąża i nie przetłuszcza. Niestety w moim przypadku ciągle się puszą. No i plusem jest bardzo niska cena.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:z dziesięć myślę, że było...

Naprawde dobry!

Na początku mi nie podszedł, bo albo użyłam go za dużo i obciążał włosy albo za mało i nie widziałam efektu..
Jednak po czasie zaczełam go używać na podsuszone włosy i odpowiednią ilość i doceniłam ten produkt.
Jest porównywalny do jedwabiu Farouk CHI Silk Infusion.
Jest idealny do prostowania włosów, są po nim niezwykle lśniące i wygładzone!

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: ok 0,5 roku

b. dobry

mam porownanie z jedwabiem biosilk, bo wczesniej zuzylam kilka buteleczek, jednak ten nie jest w niczym gorszy a powiedzialabym ze nawet lepszy;)
w przypadku moich przesuszonych codziennym prostowaniem wlosow sprawdza sie naprawde dobrze. wlosy sa elastyczniejsze, gladsze, latwiejsze do poskromienia.

Używam tego produktu od: 5ciu miesiecy prawie codziennie

świetny dla bujnych czupryn:)

Używam go tylko po użyciu prostownicy. Nałożenie zbyt wielkiej ilości skutkuje tłustymi włosami więc nakładam go odrobinkę tylko na końcówki. Ogólnie jest godny polecenia szczególnie dla osób które maja gęste i puszące się czupryny. Ja akurat do takich nie nalezę.

Kiepski.

W zasadzie nie zauważyłam większych efektów, a stosuję go już dość długo. Używam tylko na końcówki, może jedynie delikatnie je nabłyszcza, ale włosy nie są nawet bardziej miękkie. Nie pachnie, co może być plusem lub minusem :). Wydajny.
Pomysł z pompką jak najbardziej okej, ale tylko jeśli go stosujemy w domu. Jak brałam go w podróż ZAWSZE mi się sporo wylewało :/. Także zawsze podróżował w woreczku.
Zdecydowanie wolę jedwab Marion Natura Silk Odżywka regenerująca bez spłukiwania Jedwabna kuracja.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

fajny jak na tę cenę

+włosny nie puszą się
+nie są klapnięte pod warunkiem że nie przesadzi się z produktem
+cena
+zapach
+konsystencja
-trochę włosy mało błyszczą się

Używam tego produktu od:8mcy