Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (stara wersja)

Jedwab dla włosów z serii Styling Effect służy do wygładzania i nabłyszczania włosów. Zapobiega nadmiernemu puszeniu się, szczególnie w przypadku suchych i zniszczonych włosów. Zalecany do nakładania na włosy przez ich stylizacją, również urządzeniami do stylizacji termicznej (np. prostownicą).

świetny

Jest to mój pierwszy kosmetyk tego typu i jestem zachwycona. Zawsze cierpiałam na puszenie się włosów- nie są suche ale mają tendencje do życia własnym życiem:) Z tym kosmetykiem mam cudownie gładkie, lśniące, nie obciążone włosy.

Naprawdę polecam:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Super:)

Dla mnie jest poprostu świetny mam strasznie zniszczone włosy farbowaniem i prostowaniem suche siano... koleżanka poleciła mi właśnie ten jedwab i po prostu jestem zachwycona:):)
Stosuje go i na mokre i na suche włosy tak kilka dni temu poleciła mi go fryzjerka która równierz bardzo zachwalala ten kosmety jest świetny przed prostowaniem włosy są miękkie lśniące i co naj naj naj ważniejsze NIEPUSZą się :)
naprawde bardzo gorącow polecam:)

świetny,ale jest coś lepszego

Uwielbiam jedwabie z Joanny :) tego męczyłam przez rok! Dobrze działał na moje włoski, spełniał swoje zadanie na 5. Konsystencja bardzo przyjemna, baaardzo wydajny. Plus jest także przyjazne opakowanie.
Odejmuję gwiazdeczkę ponieważ przerzuciłam się na Jedwab profesjonalny także z Joanny w 100ml buteleczce w dużo korzystniejszej cenie, a jedwabik praktycznie ten sam :)
Nie kupię go więce z tego samego powodu - 100ml bardziej się opłaca ;)

Używam tego produktu od: solidny rok

Jak większość stosowałam również jedwab z serii Biosilk Farouk i jednak ostatecznie wygrywa ten z Joanny. Przede wszystkim na plus korzystna cena w stosunku do pojemności i opakowanie z wygodną aplikacją. No i działanie..- choć jedwab Biosilk był zadowalający i włosy były poskromione, to jednak po zastosowaniu Joanny włosy niesamowicie błyszczą, są zdecydowanie przyjemniejsze w dotyku, miękkie, rzeczywiście jedwabiste, wygładzone, ale nie "przyklapnięte". Włosy po prostu wyglądają zdrowo. Wystarcza mi jedna kropla, czyli jedna porcja z dozownika na jedno użycie na włosy średniej długości. Rozcieram w dłoniach i stosuję na jeszcze mokre włosy od połowy długości po końcówki.
Początkowo odniosłam wrażenie, że ten jedwab jest jakiś tłusty, ciężko go było zmyć z rąk ( w porównaniu z Biosilk), jednak szybko przywykłam. Jeśli się go nie przedawkuje na włosach daje zamierzony efekt!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

sehr gut!

Stosowałam go już od jakiegoś czasu, ale niestety skończył się. jest bardzo wydajny, przy tym odpowiednia cena- naprawdę polecam.

próbuję teraz namierzyć go gdzieś w Warszawie, ale niestety nie mogę znaleźć... może ktoś wie, gdzie mogłabym go zakupić?

w miarę możliwości, proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: listopad 2008

superrr

Dla mnie super!!!!!!!!!!
Wlosy sa po nim gladkie, mile w dotyku i nie pusza sie tak strasznie ;]
Przed prostowaniem wlosow nalozylam troce jedwabiu, to potem wlosy byly akie gladkie i nie krecily sie nawet jak wyszlam na dwor !!!
Naprawde polecam, dla mnie jest swietny!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:poczatek pierwszego

fajny, ale nie bez wad

Jedwab stosuję po wyprostowaniu włosów, dzięki czemu są:
- idealnie gładkie,
- miękkie,
- lśniące,
- sypkie.

Niestety kosmetyk wbrew zapewnieniom producenta nie zapobiega puszeniu się włosów, a ww. efekt bywa krótkotrwały.

Kosmetyk mimo to godny uwagi, ze względu na niezwykłą wydajność, a przy tym niską cenę.

Moim zdaniem lepszy od jedwabiu Biosilk, który z moimi włosami nie robił nic.

Używam tego produktu od:grudzień 2008

Kurcze, fajny jest :)

Do jedwabiu Joanny podchodziłam z rezerwą, zniechęcona przetłuszczaniem włosów wywołanym podobnym kosmetykiem firmy Farouk. Jednak kupiłam go, gdyż byl akurat w promocji.

Jak widać, niepotrzebnie się obawiałam. Jedwab Joanny nie przetłuszcza włosów i jest piekielnie wydajny. Jedno niepełne naciśnięcie pompki wystarcza mi w zupełności, więc będę go uzywać przez kilka lat (po miesiącu.. nie widzę żadnego ubytku w buteleczce!). Nie przeszkadza mi nawet jego męski zapach, za to przyczepić się można do buteleczki - korek jest zbyt luźny, więc czasem zostaje mi w ręce, a buteleczka wypada..

Przechodząc do meriutum - uważam, że całkiem nieźle pielęgnuje końcówki, choć nie jest to jakiś spektakularny efekt (na pewno lepszy niż Biosilk). Ale ważniejsze dla mnie jest delikatne podkreślenie moich loków uzyskane jedwabiem Joanny - są takie miękkie i puszyste, choć też nie jest to bardzo wyraźny efekt. Estetyczna buteleczka ładnie wygląda na półce. Polecam, nie zawiedziecie się!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno, które będę zużywać chyba przez 5 lat :)

Fajniutki

Bardzo miło zaskoczył mnie ten produkt.
W zasadzie kupiłam go bo po prostu był tani.
Raczej sceptycznie nastawiona po ciężkich przejściach z "Sekretem Pereł" tej samej firmy jednak zaryzykowałam i naprawdę jestem zadowolona !
Bardzo wydajny produkt,przy mojej długości włosów ( za ramiona ) 2 naciśnięcia atomizera spokojnie wystarczają.
Konsystencja - gęsty - standard więc nie przeszkadza mi to.
Podkreślam,że mam rozjaśniane włosy i szybko przetłuszczające i ten produkt nie przetłuszcza mi ich szybciej a stosuję ten jedwab na całą długość włosów a nie tylko na końcówki.
Zapach ? Przyjemny, ale ciężko mi go określić.
Włosy są po nim gładkie, owszem nadaje zdrowy i piękny wygląd , co do rozczesywania to nie wiem bo stosuję ten produkt na suche włosy.

Reasumując - jestem bardzo zadowolona, na pewno kupię ten produkt ponownie bo za tą cenę naprawdę warto !

Nie jest niezbędny

Kupiłam ten jedwab licząc nie tyle na blask co na łatwe rozczesywanie włosów. Oj, niestety mam z tym problem.
Cóż... nie wiem naprawdę, czy kupić ten jedwab jeszcze kiedyś czy nie... Na początku spisywał się nieźle, włosy rzeczywiście rozczesywały się cudownie. Niestety - ma swoje wady - wystarczy nałożyć dosłownie kropelkę za dużo, żeby włosy zaczęły się jakieś dwa razy szybciej przetłuszczać. No i niestety aplikacja bywa problematyczna, niewygodna. Ogółem - dobry produkt ale trzeba ekstremalnie uważać z jego dozowaniem. Zapach obleci.Używam tego produktu od:miesiąc

Bardzo dobry:)

Bardzo dobry kosmetyk. Wystarczy kropelka by wyglazic cale wlosy i nadac im aksamitny pomysk:) Ma bardzo przyjemna konsystencje i zapach
Niestety dosc trudno dostepny.. np nie ma go w Rossmanie i Naturze..

Używam tego produktu od:kilka miesiacy

Używam tego produktu od dawien dawna :) jestem z niego bardzo zadowolona. Włosy są po nim wygładzone, ma badzo ładny zapach, jest wydajny i tani jak na 30 ml :) szczerze polecam :)