Mokosh Cosmetics, Figa, Wygładzający krem do twarzy

Średnia ocena: 4.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjny a zarazem naturalny krem o apetycznym zapachu figi do regularnej pielęgnacji każdego typu skóry. Stworzony na bazie naturalnych olei i ekstraktów wykazuje silne właściwości nawilżające, regenerujące i odżywcze. W swoim składzie zawiera m.in.: egzotyczny olej z baobabu, który działa przeciwzapalnie i regenerująco w różnych warstwach naskórka, olej arganowy o silnym działaniu nawilżającym i odmładzającym, olej jojoba, który zmiękcza skórę i odbudowuje jej płaszcz hydrolipidowy. Dodatkowo aktywnie działające naturalne ekstrakty z figi, lnu i bawełny oraz kompleks AQUAXYL™ z naturalnym ksylitolem nawilżają, rozświetlają, odżywiają skórę oraz chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników.

dojrzała, wrażliwa, tłusta, młoda, mieszana
liftingujące, nawilżające, regenerujące, ujędrniające, łagodzące
<50ml, 50 – 100ml
uniwersalne

Mam i polecam!

Krem jest idealny do codziennego stosowania. Szybko się wchłania, a makijaż trzyma się na nim bardzo dobrze. Krem fajnie wygładza skórę, jest przyjemna w dotyku, gładka i odżywiona.

Kremik cudownie pachnie. Zapach długo utrzymuje się na skórze i jest to przyjemne uczucie.

Kremik jest w porządnym, szklanym słoiczku. Szkoda, że w zestawie nie ma szpatułki, która znacznie ułatwiłaby nakładanie produktu i byłoby to bardziej sterylne, niż wydubywanie palcem. Nie mniej jednak, jakąś znalazłam w swojej kosmetyczce.

Ogólnie polecam ten kremik. Fajna przygoda z ''mokoshowym'' produktem. Na tej firmie raczej nigdy się nie zawodzę. Świetniej jakości produkty, które fajnie działają, a ten krem jest tego przykładem.

Zużyłam już kilka małych słoików tego kremu. Lubię je stosować szczegolnie latem i zabierać na wakacje.
Nie zapycha, nie uczula, dobrze sie wchłania, skóra jest ukojona. Ma gestą konsystencję i jest wydajny.
Nie zauważam jakiś szczegolnych efektow, typu wygładzonych zmarszczek, cera wygląda na nawilżona i ukojoną.

Fajny

Krem rewelacyjny. Świetnie się wchłania. Nie pozostawia skóry tłustej, jednocześnie świetnie nawilża. Zapach cudowny. Słodziutka figa.

Dodatkowo jest bardzo wydajny

Krem jak każdy inny

Na krem skusiłam się ze względu na pozytywne opinie o marce oraz mój ulubiony zapach, czyli zapach figi.
Niestety - tu miłości nie ma.
Krem określiłabym jako przeciętny. Nie zauważyłam obiecanego wygładzenia skóry, ale po nałożeniu szybko się wchłaniał, pozostawiał lekki, przyjemny film na skórze. Bardzo dobrze się sprawdzał jako okluzja nałożona na serum oraz jako baza pod makijaż.
Ostateczna ocena: jest spoko, ale jest dużo znacznie tańszych kremów, dających takie same efekty.

Lekki, dla niewymagających

Krem ma, w porównaniu do innych tej marki, bardzo lekką konsystencję, nie jest taki bogaty. Zadanie swoje spełnia, ale nie ma efektu wow. Nie obciąża skóry, nadaje się świetnie pod makijaż.
Nie zauważyłam żadnego efektu wygładzania - nie rozumiem skąd etykietka "wygładzający" - nie wiem o co chodzi producentowi.
Polecałabym go dla osób młodych, bez problemów skórnych, z cerą normalną. Dla mojej cery z tendencją do wyświecania i pierwszymi oznakami starzenia, zdecydowanie niewystarczający.

Przyjemny krem ale bez szału

O tym kremie słyszałam bardzo wiele dobrego, dlatego postanowiłam go sprawdzić na własnej skórze. Konsystencja kremu przyjemnie się nakłada i rozsmarowuje. Produkt nie jest tłusty i dosyć szybko się wchłania. Niestety jednak skóra po nim nie jest wystarczająco nawilżona. Nie zauważyłam też za bardzo efektu wygładzenia.

Ulubiony!

Mokosh Cosmetics, Figa, Wygładzający krem do twarzy to mój ulubiony krem, niesamowicie wygładzający skórę. Świetny pod makijaż. Cera po nim wygląda na zdrową i dobrze wypoczętą. Konsystencja jest lekka ale bogata w składniki odżywcze. Świetnie się rozprowadza. Słoiczek jest ładny i porządnie wykonany, nie ma obaw, że pęknie niechcący strącony.

Ulubieniec

Kocham ten krem, idealnie rozprowadza się po skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Pięknie pachnie i jest naprawdę wydajny. Skald i opakowanie również na ogromny plus. Z pewnością sięgnę ponownie.

Mój mały kosmetyczny hit

Mokosh Cosmetics, Figa, Wygładzający krem do twarzy to mój mały kosmetyczny hit :) Najbardziej uwielbiam w nim efekt liftingu jaki daje mojej skórze. Pięknie pachnie, łatwo się wklepuje i nie zostawia tłustej warstwy. Stosuje także pod makijaż i bardzo dobrze się sprawdza.

Fajny krem, ale coś mi w nim nie pasuje

Bardzo fajny skład zainteresował mnie do zakupu. Pierwsze wrażenie po otwarciu słoiczka to piękny zapach migdałowy. Konsystencja kremu jest również bardzo fajna, kremowa, ale jednocześnie lekko oleista, co ułatwia rozsmarowanie.
Krem szybko się wchłania i pozostawia skórę matową i suchą. Mimo olejków, nie jest tłusty. Ale właśnie, wróćmy do hasła "pozostawia skórę suchą" i to jest moja największa bolączka. Marzyło mi się nawilżenie skóry, ale jest ono tylko na małym poziomie.
Krem stosowany przez dłuższy okres czasu faktycznie lekko wygładza skórę. Mam około 30 lat i pierwsze małe zmarszczki i widzę poprawę. Są one mniej widoczne.
Natomiast krem trochę zapycha skórę i pojawiają się drobne krostki, co również nie do końca mi się podoba.

Krem oceniam na tak i na nie. Z jednej strony wygładza zmarszczki, napina skórę, ale z drugiej strony powoduje lekki wysyp krostek i wysusza skórę.
Skończyłam słoiczek 15ml i właściwie mi to wystarczyło. Teraz dam szansę innemu kremowi.

Same plusy

Krem marki Mokosh zamknięty jest w eleganckim słoiczku, pięknie prezentuje się na toaletce.Ma bogatą konsytencję , ale szybko się wchłania.Co do zapachu mógłby być mniej intensywny , jest zbyt słodki.Ma świetny skład , bardzo lubię używać kosmetyków naturalnych.Przyjemnie się go rozprowadza na twarzy , nie roluje się.Bardzo dobrze odżywia i wygładza skórę , daje również uczucie nawilżenia na twarzy.Jest wydajny , cena adekwatna do jakości , chętnie do niego jeszcze wrócę.

Poprawny

Krem ma idealną dla mnie konsystencję. Zapach jak dla mnie jest dziwny, nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o działanie to jest na plus. Naprawdę nawilżył cerę, była po nim gładka i promienna. Lubialam go też używać na rozstępy znajdujące się nie brzuchu w czasie ciąży. Koił skórę i dzięki niemu nie miałam uczucia swędzenia. Jak dla mnie 8/10