L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Hydra Confort, Tonik aksamitny przeciw wysuszaniu skóry

Tonik z Oligo Proteinami z serii Dermo-Expertise opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej.
Działanie według producenta:
-wyjątkowo delikatnie usuwa makijaż i tonizuje skórę,
-zapewnia przyjemne uczucie świeżości i komfortu,
-nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry,
-rozświetla skórę
Rezultaty: Doskonale oczyszczona skóra jest ukojona, nie ściaga się, swobodnie oddycha. Odzyskuje elastyczność i delikatność, jest promienna.

Dla mnie bomba!

Ach ta konsystencja:)Ach ten zapach! Co tu duzo mowic-tonik jest fantastyczny! Nawilza, cera jest po nim delikatna i rozswietlona. Doskonale sprawdza sie po oczyszczeniu twarzy przed nalozeniem kremu, ktory lepiej sie rozprowadza po lekko wilgotnej twarzy. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:roku

narazie mój ulubiony :)

sprawdza sie swietnie gdy moja skora jest podrazniona i przesuszona. Nawilza ja doskonale, uzywam przed nalozeniem podkladu, jako nawilzenie a nie oczyszczanie.
Rzadko stosuje kremy, bo sa dla mnie za ciezkie, a nie lubie miec tysiaca warst czegos na twarzy, dlatego czesto przed wyjsciem uzywam zamiast kremu, rozswietla i nawilza skore, lagodzi podraznienia wyrownuje koloryt.

Dla mnie narazie najlepszy :)

Polecam z czystym sumieniem :)Używam tego produktu od:3 mc

Świetny!

Bardzo dobry tonik do cery mieszanej i delikatnej. Piękny zapach i delikatność w działaniu. Po użyciu skóra jest wyrażnie oczyszczona i odświeżona. Nie czuć napięcia i wysuszenia jak po innych tonikach. Bardzo wydajny. Warto spróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

znakomity

odświeża i nawilża. skóra staje się delikatna. co najważniejsze: NIE podrażnia. doskonale oczyszcza skórę, która po zastosowaniu kosmetyku staje się sprężysta i wypoczęta.
zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od:prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam... :)

Doskonały tonik!

Mam normalną skórę ze skłonnością do przesuszania sie i ten tonik jest dla mnie stworzony!:) Plusy:
+ cudowna konsystencja,wodnisto-żelowa w przeciwieństwie do innych,zwykłych wodnistych toników
+ bardzo dobrze nawilża skórę,nie wysusza jej i nie ściąga i czasami,gdy się śpieszę,nie muszę już po nim używać kremu i czekać,aż się wchłonie,tonik wystarcza w zupełności
+ bardzo ładny zapach
+ super kolor i opakowanie ;)
+ bardzo wydajny właśnie ze względu na konsystencję
+ mam wrażenie,że używając go rozpieszczam swoją buzię
+mega-odświeża

Zdecydowanie wart swojej ceny!:)

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

cudowny!

Jest to mój pierwszy tonik, dlatego daje tylko 4 gwiazdki, bo nie mam porównania. Mam cere mieszaną, która jednocześni e bardzo sie przetluszcza i bardzo przesusza. Szukałam toniku który by jej nie wysuszal, a mam wrażenei, że te wodne własnie by tak robiły. Dlatego kirdy zobaczylam konsystencję tego toniku pomyslaąłm, że nie będzie wysuszał i tak jest w istocie:) Jest do skóry suchej więc teoretycznie powinien nawilżac, ale nie czarujmy się, od tego to są kremy, tonik ma po prostu nie wysuszać. Świetnie wysusza resztki makijażu, z którymi nie radzie sobie żel vichy. Uzywam tylko na noc, nie jestem pewna, czy to dobry pomysł używać go pod makijaż. no i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam drugie

cudowny!

Plusy:
+konsystencja! Mnie zachwyciła, bo lubię jak czuć jest działanie toniku, a nie jakbym się zwykłą wodą przemywała!
+zapach....
+efekt na skórze: jest miękka, rozświetlona
+to uczucie... takie otulenie skóry
+nie zapycha mnie!
+cena
+wydajność
+mocne zamknięcie, które nie pozwala wyciec kosmetykowi np. w podróży
+kolor;D

Minusów nie zauważyłam!!! Wreszcie tonik, który coś robi z moją skórą! Jest delikatna i nawilżona!!! brawo!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Niezadobry

Po tej firmie spodziewałam sie czegoś lepszego, niestety:( Tonik jest bardzo "śluzowaty" jak to określiła jedna z moich przedmówczyń. Zostawia na skórze lepką powłokę a co gorsza mam po nim wypryski:( Mleczko zaś ma konsystencję kremową i miło pachnie. Co do nawilżenia to nie polecam. Żadnego efektu:(

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

Wedlug mnie bardzo dobry tonik, kupilam go przez przypadek w zestawie z kremem happyderm i jestem bardzo zadowolona. Nie wysusza skory, bardzo ladnie pachnie i przy codziennym stosowaniu skora wydaje sie gladsza. Goraco polecam!

Używam tego produktu od:pol roku

Ulubiony tonik

Używam go od dawna i nie ściąga mi skóry - jako jeden z nielicznych toników. Nie powoduje pieczenia skóry. Ma konsystencję luźnego kisielu i nie ma alkoholu. Nie podrażnia skóry, ale pozostawia ją neutralną.

Używam tego produktu od: ponad rok, nawet dłużej
Ilość zużytych opakowań: nie wiem dokładni, ok.5

Podrażnia, nie nawilża

To ma być tonik do cery suchej i wrażliwej? Moja jest wrażliwa (naczynkowa na dodatek) , ale nie jest bardzo sucha. I nawet jej tonik nie pomógł. Po użyciu piecze mnie skóra, jest ściągnięta. Nie polecam wrażliwcom.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Śluzowaty

Nadal szukam swojego ideału.Porównanie więc mam.
Jak dla mnie (cera sucha) nie nawilża dostatecznie.
Może to dzięki konsystencji - taka "śluzowata".
Osobiście wolę toniki całkowicie płynne które zostawiają na skórze lekko natłuszczony film..
Ten aksamitny tonik nie pozozstawia filmu i musze od razu nałożyć krem.
Poza tym minusem według mnie jest to że nie wchłania się w płatek kosmetyczny.I musze sie namęczyć żeby placnąć takim płatkiem w buzie - nie rozlewając po całej łazience toniku

Używam tego produktu od:2 tygodni