L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Hydra Confort, Tonik aksamitny przeciw wysuszaniu skóry

Tonik z Oligo Proteinami z serii Dermo-Expertise opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej.
Działanie według producenta:
-wyjątkowo delikatnie usuwa makijaż i tonizuje skórę,
-zapewnia przyjemne uczucie świeżości i komfortu,
-nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry,
-rozświetla skórę
Rezultaty: Doskonale oczyszczona skóra jest ukojona, nie ściaga się, swobodnie oddycha. Odzyskuje elastyczność i delikatność, jest promienna.

Idealny

Jeden z niewielu kosmetyków, które idealnie pasują do mojej cery (mieszana i wrażliwa)). Łagodzi, nawilża, skóra nabiera blasku, ma ładny i delikatny zapach. Jedyny minus to mała wydajność.
Gorąco polecam !

świetny!

Tonik ten od pewnego czasu występuje pod szyldem L'oreala Dermo-Expertise, jako Tonik Aksamitny Hydra Confort. Wyjątkowo delikatnie usuwa makijaż i tonizuje skórę, zapewnia przyjemne uczucie świeżości i komfortu, nawilża i zapobiega wysuszaniu skóry, dzięki Oligo-Proteinom rozświetla ją. Pachnie bardzo, ale to bardzo przyjemnie, ma ciekawą konsystencję. Rewlacyjny dla skóry wrażliwej. Osobiście jestem nim zachwycona - spełnił wszystkie zapewnienia producenta, a także moje oczekiwania.

Zwycięzca wśród toników!

Jestem zachwycona! Tonik fantastycznie odświeża, oczyszcza, lekko napina skórę i nawilża, co jest u toników rzadkością! To pewnie ta żelowa konsystencja, bardzo mi odpowiada, skóra nie jest po użyciu ściągnięta i nie błaga o natychmiastową porcję kremu, co zdarzało mi się przy innych tonikach. Nie potwierdzam zarzutów o lepkość na twarz, nic takiego się nie dzieje, to jest roztwór wodny! Moja cera jest tłusta ale wrażliwa, więc czuję, że z tym tonikiem nie rozstanę się długo!:)
Zapach jest wspaniały, aplikacja to prawdziwa przyjemność!

p.s. Proponuję zwrócić uwagę na produkt "Tonique Confort" Lancome oraz na fakt, że koncern L'Oreal jest właścicielem marki Lancome, a następnie porównać ceny...;)

"lubię go"-skóra

Bardzo dobry kosmetyk- powoduje, że skóra jest gładka, miła w dotyku. Efektu rozświetlenia nie zauważyłam. Konsystencja(gęsty, mazisty) niezbyt mi odpowiada, ale najważniejsze że działa!

nieudany

Ulepszyli.... i spieprzyli :(. Kupowałam kiedys ten tonik - miał wtedy "normalną" wodną konsystencję i był ok. Ale teraz to tragedia - tonik ma konsystencję rzadkiego kisielu - mnie to akurat kompletnie nie odpowiada, mam wrażenie że twarz się po nim klei, w dodatku przy nakładaniu na wacik połowa spływa. Pachnie ładnie to fakt, ale to akurat nie jest w toniku najważniejsze. Jestem na "nie"

polecam

Kupiłam, w nowej butelce, więc nie wiem, czy zmieniono tylko opakowanie, czy także skład.Tonik, ma półpłynną żelową konsystencję, co moim zdaniem, znacznie ułatwia aplikowanie. Tonik wspaniale się wchłania i po przetarciu nim twarzy, mam poczucie odświeżenia i delikatnego nawilżenia.Natomiast przesadą wydają mi się obietnice producenta, dotyczące rozświetlającego działania toniku. Nie zauważyłam takiego działania i powiem szczerze, że od toniku nie oczekuję intensywnego działania, tylko tonizowanie, wyciszanie skóry i przygotowanie jej do przyjecia innych kosmetyków, z czym ten tonik dobrze sobie radzi.

Fajna rzecz :)

Dobry tonik i tyle :) Ladnie nawilza twarz, nie zostawia uczucia "sciagniecia" i ma przyjemny zapach. Kiedys przypadkiem potarlam nim oko i tez mi krzywdy nie zrobil :) Co w zadnym wypadku NIE oznacza, ze polecam go do demakijazu oczu! Co to, to nie :))) Ogolnie rzecz biorac moze byc...choc mialam lepsze :) Ale gorsze tez :)))

Oceniam na 3.00

Calkiem przyjemy zapach, jednakze trzeba przemyc twarz mleczkiem co najmniej 2 razy by dokladnie zmyc makijaz, i nie polecam jesli dostanie sie do oczu. Niestety nie dobry do skory wrazliwej, ma przyjemny zapach.