Balea, Rasiergel mit Aloe Vera und Avocado-Ol (Żel do golenia)

Balea, Rasiergel mit Aloe Vera und Avocado-Ol (Żel do golenia)

Żel do golenia Balea z aloesem i olejem z awokado. Rozpieszcza skórę podczas golenia dzięki bogatej formule nawilżającej. Cenne składniki koją i chronią skórę nóg, pach i linii bikini.

wrażliwa, sucha, normalna
pianka do golenia, żel do golenia
łagodzące, nawilżające, regenerujące
zapachowa
w tubie, w butelce
żel

żel do golenia

żel do golenia pod wpływem ciepla na dłoni zamienia sie w pianke , która jest miekka i delikatna , na nogach tak samo , delikatnie pachnie kwiatami chodz jest z aloesem. Nogi , pachy i okolice intymne po goleniu sa nawilzone i zmiekczone, bez podraznien, starcza na dłużej . Opakowania ich sa super przyciagaja oko

Czy tak to ma wyglądać?

Jestem przyzwyczajona, że żel do golenia ma dość gęstą formułę. Tak też było na początku, niestety z biegiem czasu żel stawał się wodnisty (nie wpadł do wody) i rozprowadzanie go nie było przyjemne i wydajne, gdyż szybko spływal z ciała. Nie wiem czy tak ma być, czy może jakaś trefna sztuka, ale zniechęciło mnie to.

Naprawdę spoko

Kiedyś niewyobrażałam sobie, że żel do golenia będzie mi niezbędny a jednak.
Wybrałam tą wersję, bo była jeszcze tylko ta melon&marakuja, którą już miałam.

Żel kosztował ok.1,50 e. Używam go miesiąc, może półtora i już się kończy. Wydajność to oczywiście kwestia tego jak często, ile, na co ktoś używa. Dla mnie jest naprawdę spoko.

Żel jest różowy i gęsty. Zamienia się w bardzo gęsta pianę. Identycznie jak ten z mango&marakuja.

Żel ułatwia golenie, bo trochę zmiękcza włoski w porównaniu z wersją wspomnianą wyżej.

Nie podrażnia skóry a na łydkach mam bardzo wrażliwa skórę. Nie wysusza. I tyle.

Robi co ma robić. Jakiegoś działania pielegnacyjnego nie oczekuję. Dla mnie jest lepszy niż ta letnia wersja, chociaż mógłby bardziej zmiekczać włoski.
Na oku mam teraz coś innego, ale z pewnością kupię jeszcze ten, bo mieszkam na przeciw DM i jest najłatwiej dostępny dla mnie.

Skuteczny

Produkt przede wszystkim bardzo ułatwia golenie i pozwala uniknąć podrażnień. Tworzy gęstą piankę i nie spływa ze skóry. Jego zapach jest delikatny i przyjemny, a sam produkt jest wydajny.

Uwielbiam markę Balea, każdy ich kosmetyk odpowiada mi. Żel może nie najgęstszy, ale dobrze się pieni i ułatwia golenie. Przyjemnie pachnie, nie podrażnia. W bardzo poręcznym opakowaniu. Kosztuje grosze, a jakość produktu wysoka. Polecam.

Na początku zaskoczyła mnie jej magia zamiany żelu w pianke. Potem bylo juz tylko lepiej. Idealne rozprowadzanie po ciele. Idealna wydajnosc. Idealna niska cena. Mimo ze jest bezzapachowa to i tak ją bardzo lubie i szczerze polecam.

Jedne z lepszych żeli do golenia

Pianka jest bardzo wydajna. Jej początkowa, żelowa formuła, która po chwili, po rozsmarowaniu, przekształca się w piankę, jest niesamowicie wydajna. Wersja aloesowa, ma przepiękny i delikatny zapach.

Buteleczka prezentuje się świetnie i bardzo łatwo aplikuje się piankę.
Jest to moje odkrycie i ciężko będzie mi się z nią rozstać, więc niedługo zamierzam jechać po nie kolejny raz.

Idealny

Uwielbiam żele Balea do depilacji, mają idealną konsystencję i ładny kolor. Żel tworzy na skórze pianę. Dzięki temu możemy idealnie wydepilować dane miejsce, nie podrażniając ani uczulając skóry. Żel nawilża, łagodzi oraz odświeża skórę. Polecam