Lancome, Definicils Mascara (Tusz wydłużający modelujący)

Lancome, Definicils Mascara (Tusz wydłużający modelujący)

Pojemność 6,5 ml

Perfekcyjnie wydłuża, rozdziela i podkreśla kolorem każdą rzęsę od nasady po koniuszek. Przeciwdziała powstawaniu grudek. Zawiera w swej formule D-Panthenol, który doskonale pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy. Jak wszystkie tusze Lancome'a, testowany oftalmologicznie, bezzapachowy i odpowiedni dla osób używających soczewek kontaktowych.
Dostępny w kolorze czarnym, granatowym i brązowym.

niewodoodporne
Efekt
regenerujące, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Mój ideał

To zdecydowanie najlepszy tusz do rzęs, jaki kiedykolwiek używałam. Jest wydajny - przy codziennym używaniu, wystarcza na około 4 - 5 miesięcy.
\\nMam cienkie i krótkie rzęsy, a ten tusz potrafi uczynić z nimi cuda.... Przy dokładnym "wytuszowaniu" stają się one grube, dłuższe, podkręcone.
\\nDodatkowo, co dla mnie ważne, nie podrażnia oczu.
\\nNie kruszy się w ciągu dnia, trwale trzymając się rzęs aż do wieczora.
\\nMa bardzo wygodną szczoteczkę, ułatwiającą nakładanie na krótkie rzęsy ( nie maluje dodatkowo powiek ).
\\nMam nawet wrażenie, że działa na moje rzęsy wzmacniająco.
\\n

Wolę tusze z HR

Jeśli chodzi o tusz to podobnie jak z fluidem, musi być porządny bez względu na cenę. Jestem skłonna zapłacić za te dwa produkty naprawdę słono oby tylko się sprawdzały. Od tuszu wymagam głównie pogrubienia, moje rzęsy są długie po kuracji revitalashem ale cienkie i jasne. Lubię mocno podkreślone oko, nawet na codzień. Lancome oferuje tusz, który nie do końca spełnia moje oczekiwania. Pogrubienie jest mizerne. Tusz jest dziwnie suchy i cieżko nim pracować pomimo ze jest świeży. Efekt zbyt naturalny, kolejne warstwy tworzą nieestetyczne owadzie nóżki. Cena również zbyt wysoka na tak słaby efekt. Jeśli chodzi o tusze to w moim rankingu królują te od Heleny Rubinstein.

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Bardzo subtelny efekt

Definicils to jak przystało na Lancome dobra jakościowo, trwała, wydajna mascara. Cienka szczoteczka zapewnia bardzo delikatny efekt, lekko wydłuża rzęsy, dokładnie je rozdziela. Sprawdza się dobrze przy naturalnym makijażu "no-makeup". Mam jasne, bardzo długie, ale dość rzadkie i cienkie rzęsy, dlatego wolę tusze zapewniające wrażenie pogrubienia i zagęszczenia. Na wieczory wybieram YSL, a w makijażu dziennym lubię inne mascary Lancome- Hypnose, Hypnose Babydoll lub niedostępną już L\'extreme. Myślę, że Definicils doskonale sprawdzi się przy gęstych rzęsach, dla mnie efekt był zbyt subtelny.

Używam tego produktu od: Nieregularnie od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo dobry

Doskonały tusz pod każdym względem.
Obecnie mieszkam w Kanadzie i tam kupuje produkt, ale mam nadzieję, że ta sama jego jakość jest w Europie oraz Polsce.
Małe opakowanie tuszu dostałam w sklepie, wcześniej używalam Hypnose. Teraz wiem, że nie ta maskara jest przebojem marki. Definicilis to jest to!
Naturalny efekt, niesamowite przedłużenie, wreszcie fakt, że rzesy nie są posklejane, jak bywa w przypadku Hypnose gdy nałoży się zbyt dużo tuszu. Bardzo szybko się aplikuje, szczoteczka nie rozmazuje produktu, jest doskonała jak dla mnie. Umalowanie rzęs zajmuje mi niewiele czasu a efekt, jest rewelacyjny. Bardzo polecam!
\\n

Bez taniego efektu

Daje bardzo ładny i elegancki efekt. Na pewno nie trzeba sie obawiać sklejonych rzęs, niczym nóżki pająka. Jest też łatwy w obsłudze, nawet niedoświadczone osoby nie zrobią sobie nim krzywdy :D Trzyma się cały dzień. Polecam

Używam tego produktu od: Roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Lubię

Tusz daje bardzo ładny, ale naturalny efekt. Na wieczór wybrałabym inny, dający bardziej spektakularny look.
Jeśli ktoś oczekuje, że po całym dniu będzie tak samo widoczny jak zaraz po nałożeniu, może się rozczarować. Pomimo tego bardzo go lubię, używam prawie codziennie od roku, czyli jest w miarę wydajny.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Najlepszy.

To zdecydowanie najlepszy tusz do rzęs, jakiego używałam. Używam go od przeszło roku i nadal jest OK. Nie robi grudek, pięknie rodziela i wydłuża rzęsy i się nie sypie.
Załuję, że kupiłam inny Lancome, bo myślałam, że tu chodzi o firmę, ale nie, to jest po prostu ten tusz. Jak zużyję inne które mam, to na pewno wracam do niego i już nie zmieniam.

najlepszy

Do momentu zakupu tego tuszu, myslałam, że lepszego niz Presious Cells Lancome nie ma, ale jest - własnie Definicils.
Świetnie kryje, wydłuża rzęsy nie sklejając ich, dzieki czemu wyglądają naturalnie.
Nie kruszy się i nie pozostawia smug na górnej powiece.
Trochę ciężko się zmywa, ale mimo to mój numer 1 a juz sporo tuszy przestestowałam.

bardzo dobry tusz

Jestem z niego zadowolona! Właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Pięknie wydłuża rzęsy i zauważyłam, że także ładnie je podkręca, do tego dobrze je rozdziela. Ładnie trzyma się przez cały dzień, choć niekiedy lekko osypuje się pod wieczór - ale nie jest to reguła, nie podrażnia oczu, pięknie pachnie, ma wygodną szczoteczkę, której używa się z łatwością. Zmywam go delikatnym preparatem do demakijażu. Używam go z przyjemnością :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry

Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie skleja rzęs, ładnie wydłuża, nie tworzy grudek, nie rozmazuję się, podkręca moje rzęsy.
Używam go na codzień, daje efekt bardzo naturalnego makijażu. Na wieczorne wyjścia nakladam dwie warstwy, żeby dodatkowo je pogrubić :)
Opakowanie ładne, wydajny
Tusz godny polecenia.

Chyba nie ma lepszego

Natrafiłam na niego przez przypadek w bezcłówce parę lat temu i od razu się zakochałam. Zużyłam już co najmniej 4 opakowania tego tuszu, jednakże ze względu na cenę nie zawsze decydowałam się na jego zakup. Niestety żaden tańszy (ani droższy)tusz nie może się z nim równać.
Produkt nie osypuje się, nie spływa ze łzami, wspaniale wydłuża rzęsy nie sklejając ich, a przede wszystkim- nie zasycha. Niedawno znalazłam stare opakowanie (sprzed roku) i tusz był wciąż w niezmienionej postaci. Jedno opakowanie używam przez ok. 6 miesięcy, po tym czasie zaczynają łzawić mi oczy.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Drogi świetny efekt

Niesamowicie wydajny tusz! Używałam go chyba z rok czasu regularnie,a on nadal pozostawał w niezmienionej postaci. Idealna konsystencja-nie lubię zbyt gęstych tuszy. Bardzo dobrze się nakłada na rzęsy,właściwie nie ma co poprawiać. Utrzymuje się długo,nie kruszy się,nie podrażnia oczu,pięknie rozdziela,wydłuża-nawet na moich dość długich rzęsach było widać ten efekt. Odejmuję pół gwiazdki za cenę,bo powala na kolana,ała. Przy moich niezbyt wymagających rzęsach mogę sobie pozwolić na tańszy produkt.

Używam tego produktu od: prawie rok czasu jedno opakowanie