Lancome, Definicils Mascara (Tusz wydłużający modelujący)

Lancome, Definicils Mascara (Tusz wydłużający modelujący)

Pojemność 6,5 ml

Perfekcyjnie wydłuża, rozdziela i podkreśla kolorem każdą rzęsę od nasady po koniuszek. Przeciwdziała powstawaniu grudek. Zawiera w swej formule D-Panthenol, który doskonale pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy. Jak wszystkie tusze Lancome'a, testowany oftalmologicznie, bezzapachowy i odpowiedni dla osób używających soczewek kontaktowych.
Dostępny w kolorze czarnym, granatowym i brązowym.

niewodoodporne
Efekt
regenerujące, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

dość ciężki

Nie jestem przekonana do tego tuszy. Niby marka luksusowa i droga, a jednak to nie jest to, co sprawdza się na moich rzęsach. Wygląda dość dobrze, ale nierównomiernie rozprowadza tusz na rzęsach przez co są klejące i zawsze muszę je poprawiać ręcznie i schodzi mi dłużej z doprowadzeniem ich do względnej normalności :)
Nie kupowałam go lecz dostałam, więc używam od czasu do czasu, bo nie jest to aż tak zły produkt :D

najlepszy jaki dotychczas używałam

To jedyny tusz, który tak doskonale radzi sobie z moimi rzęsami. Przede wszystkim rewelacyjnie się nakłada (szczególnie po wcześniejszym zwilżeniu rzęs lub nałożeniu odżywki), do-sko-na-le rozdziela rzęsy na czym mi najbardziej zależy, gdyż nie znoszę efektu sztucznych, pozlepianych rzęs, i niesamowicie wydłuża rzęsy. I przede wszystkim nie uczula, nie kruszy...
Więc jeśli zależy Wam na delikatnym makijażu i naturalnym wyglądzie jak najbardziej polecam!!

Aha, jest widoczna różnica między próbkami zamawianymi na allegro (nawet u sprzedawców z dobrymi opiniami) a kosmetykiem sprowadzanym np. prosto ze Stanów! Polecam zakupy u sprawdzonych sprzedawców, sprowadzających pełne i świeże próbki...

Ilość zużytych opakowań: min. 10

Mega!

Dostałam miniaturkę w kolorze black/noir i jestem pozytywnie zaskoczona.

Plusy:
+ wydłuża,
+ pogrubia,
+ rozdziela,
+ można kupić miniaturkę np na allegro w przystępnej cenie,
+ naprawdę długo się trzyma.

Minusy:
- wysoka cena ( w Sephorze 135 zł),
- niewodoodporny,

Także naprawdę polecam, jeden z moich ulubionych :D

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

bardzo fajny

Jeden z lepszych tuszy jakie używałam, właściciwe nieco tylko gorszy od mojego ukochanego HR lash queen felin black.
Definicils ładnie rozdziela rzęsy, delikatnie je wydłuża. Nie kruszy się, nie obsypuje.
Niestety po ok. 1,5-2 m-cach jakby wysechł i nieco trudniej go nakładać.
To niestety wada, ale prawdę mówiąc ciężko znaleźć tusz, który nie wysychałby po ok. 2 miesiącach:-(
Cena - jak to u Lancoma i innych tego typu marek - wysoka, niestety :-(
Podsumowując - lubię, pewnie jeszcze kupię

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

zapowiedź tuszu

Definicils nie obiecuje pogrubienia, ale w zamian za to gwarantuje super wydłużenie i rozdzielenie, i ja się na tę obietnicę, biedna, skusiłam. Może to siła przyzwyczajenia - lubię mocno podkreślone rzęsy - ale jak długo bym nie malowała rzęs, w efekcie widziałam jedynie mizerną zapowiedź makijażu:( Moje rzęsy (oczywiście, kwestia indywidualna), pokryte tym tuszem, wyglądały jak leciuchne, delikatne niteczki jedwabiu, zbyt słabe, by samodzielnie egzystować. O wydłużeniu też można zapomnieć, cóż mi więc po rozdzieleniu kilku delikatnych rzęs?

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Delikatny tusz

To była moja pierwsza przygoda z tuszem z wyższej półki i pełne olśnienie. Cudowna szczoteczka, rzęsy pięknie rozczesane, dłuugie. Efekt jest naturalny, ale widoczny.

Polecam paniom, które lubią delikatny efekt i tusz łatwy w użyciu.

I radzę ostrożnie robić zakupy na serwisach aukcyjnych - jest tam MASA podróbek. Tusze z górnej półki w promocyjnych cenach znajdziemy np. w sieci Super-Pharm.

Używam tego produktu od: od kilku lat co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

sklejacz rzes

I tu to samo co Lancome, L\'extreme Mascara kupiony w Polsce jest genialny kupilam w Szkocij cos jest nie tak skleja rzesy rozmazuje sie kruszy rzesy wygladaja tak sztucznie bez polysku.Ja osobiscie nie polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Godny polecenia

Bardzo lubię ten tusz, kupiłam go w ciemno i jestem zadowolona. Jest dużo lepszy od tuszu Hypnose Lancome.

Plusy:
+ wydajny
+ ładnie rozdziela rzęsy
+ wydłuża ( chociaż niespektakularnie)
+ dwie warstwy nie sklejają rzęs
+ z czasem nie gęstnieje
+ ładne opakowanie

Minusy:
- cena
- spodziewałam się większych efektów, a on jest po prostu dobry, nie ma się do czego przyczepić

Używam tego produktu od: dawna

nie dla mnie

Ten tusz może i się sprawdza,ale nie na moich krótkich, opornych i sztywnych rzęsach!
Plusy:
-wydłuża?-może trochę
-rozdziela
-nie podrażnia
-dobrze się zmywa
-nie osypuję i nie kruszy się
-nie rozmazuje się
-bardzo wydajny
Minusy:
- wcale nie odbudowuje rzęs, wręcz przeciwnie po tym tuszu bardziej mi wypadają
-przy mocniejszej pracy szczoteczki skleja rzęsy niesamowicie
Dobry dla dziewczyn z pięknymi rzęsami, które nie potrzebują dużej pracy,by mieć rzęsy jak z reklamy;)

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Nie kupię więcej

Tusz byłby dobry gdyby kosztował ok 20-30 zł.Lepsze wydłużacze sa z Maybellina.Spełnia u mnie swe obietnice ale moje rzęsy same są długie więc nie wiem czy zasługa jest jakaś większa tej maskary.Na pewno dobrze rozdziela ale mam wrażenie że rzesy maluje tak ok 4/5 długości końcówki są nie tknięte dlatego nakładam 2 warsty a po 10 min jak wyschnie dociągam same końcówki.Jest od początku jakby sie kończył lub był wyschniety-a kupiony w perfumerii.I szczoteczka jakoś dziwnie drapie w powiekę.Najbardziej sie dopasowalismygdy wymyłam mydłem szczoteczke i dodałam kropelkę toniku.I tak robie co tydz lub dwa.Mam go już 6 tyg i używam codziennie a jak na lancoma nie zmienił swej struktury.Jednak miałam go na wakacjach i na wieczorne wyjścia musiałam poświęcic ok 15 min na makijaż-tylko oka bo więcej poza mascara się nie maluje.To nie jest dobre jeżeli ma sie tusz za ta kase a są takie za 10 zł niezawodne i super efektowne-essences np.Już wiem ze kompletnie rezygnuje z tuszy tej firmy.W szafce czeka jeszcze nietknięty Hipnose i koniec.
Generalnie nie polecam-nie za te pieniądze.Używam tego produktu od:6tyg
Ilość zużytych opakowań:w tr 1

Po dwóch miesiacach używania muszę dodac że mascara nadal jest świetna.Dodaje gwiazdke bo rzadko który tusz po tym czasie nadaje się do malowania a na dodatek jej trwałośc o której ja nie wspomniałam ale poprzedniczki owszem jest rewelacyjna-ani deka się nie rozmazuje i nie kruszy.

świetna jakość

Co przede wszystkim jest dla mnie ważne w tuszach, to ich trwałość, i tutaj ten tusz mnie zaskakuje!! Jest NIESAMOWICIE trwały! na rzęsach wytrzymuje ok 12h bez efektu pandy na oczach. Równie pięknie też modeluje rzęsy, nie wiem jak sprawdziłby się na osobach które mają rzadkie i krótkie rzęsy, ja akurat mam dość długie i bardzo gęste i po pomalowaniu tym tuszem wyglądają niesamowicie, naturalnie, są wydłużone i pięknie rozczesane, nie ma mowy o żadnych grudkach.
Nie wiem czy zakupie ponownie, ponieważ chciałabym przetestować jakiś inny tusz. Ale wydaje mi się, że kiedyś powróce do niego.
Polecam, polecam!

neutralny

Na mnie ten tusz nie zrobił wrażenia. Mam rzęsy dosyć długie i podkręcone, rzadkie też nie są.
Plusy:
-długo jest zdatny do używania [choć co prawda nie używam go bardzo często]
-ładny kolor [czarny]
Minusy:
-jeżeli ktoś liczy na ładnie rozdzielone rzęsy to z tym tuszem tego nie osiągnie
-rzadka szczoteczka, z której ciężko pozbyć się nadmiaru tuszu

Generalnie tusz zupełnie nie dla mnie, ale dla innego rodzaju rzęs może być odpowiedni.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy