Bielenda, Sexi Mama, Skuteczny balsam ujędrniający do ciała

Bielenda, Sexi Mama, Skuteczny balsam ujędrniający do ciała

Bez alergenów, sztucznych barwników i parabenów.
Bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Bezpieczny dla dziecka.
Składniki aktywne:
Hydromanil, Algi Laminaria, Algi Chlorella Vulgaris, Centella Asiatica, Roślinna Witamina A, Alantoina, Olej Makadamia, Bluszcz.
Specjalistyczny balsam ujędrniający do ciała antycellulit o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecany zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Wysokie stężenie składników aktywnych o udowodnionym działaniu ujędrniającym i antycelulit, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie, a jednocześnie bezpieczne działanie. Balsam skutecznie ujędrnia, uelastycznia i regeneruje osłabioną skórę, intensywnie nawilża, widocznie wygładza i wzmacnia naskórek. Centella Asiatica oraz Bluszcz skutecznie zapobiegają pojawianiu się cellulitu, redukują jego objawy i zapobiegają nawrotom. Algi Chlorella Vulgaris dodatkowo poprawiają strukturę skóry, zwiększają jej wytrzymałość na ciężar oraz odporność na rozciąganie. Preparat łagodzi podrażnienia i doskonale poprawia wygląd skóry kobiety w ciąży.
Efekt: gładka, jędrna, elastyczna, doskonale nawilżona skóra o zwiększonej odporności na rozciąganie. Cellulit wyraźnie zredukowany.
Testowany dermatologicznie

sucha, normalna
pielęgnacja ciała
regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy, nawilżające, wygładzające, natłuszczające
bez parabenów
w tubie, w słoiku
>100ml, 50-100ml

Stosuję regularnie

Stosuję Od 3 m.C, produkt ten świetnie Nawilża, skóra Dzięki Niemu Jest Bardzo Elastyczna i NIe Ma Jakichkolwiek oznak Rozstępów. Nie Należałam Do Osób Które Lubiły smarować się Kremami, Olejkami Itp. lecz ze względu na ciążę przełamałam się. Z Tym produktem to Czysta przyjemność i Wiem że Kupię Go Ponownie Po Ukończeniu obecnego Opakowania :)

Idealny balsam dla cieżarnych

Stosowalam ten balsam gdy bylamnw ciąży i z wielką przyjemnością mogę go polecić, gdyż ma skuteczne dzialanie, skora pozostaje ujedrniona i po ciąży nie przybylo mi wiecej cellulitu.

Dobry

Balsam Sexi Mama od Bielendy bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Stosuje go gdzieś od ok 4 miesiąca ciąży i jestem już przy drugim opakowaniu. Jego zadanie to zapobieganie rozstępom i zwalczanie cellulitu. Ponadto nawilżanie i ujędrnianie skóry w szczególności takich partii jak brzuch, piersi, uda i pośladki. Co prawda ja u siebie nie zauważyłam jeszcze rozstępów ale stosuje go aby nie pojawiły się wcale a jeśli już to niewielkie. Stosuje go codziennie po kąpieli a czasem nawet 2 razy dziennie. Ma dość gęsta konsystencję ale dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Po jego użyciu mam wrażenie że moja skóra faktycznie jest bardziej napięta. Ma fantastyczny arbuzowy zapach. Żaden z balsamow ani olejków jakich używałam wcześniej nie ujął mnie tak zapachem jak właśnie ten balsam Sexi Mama. Moim zdanie działa tak jak opisuje producent na opakowaniu.

Nie ujędrnia

Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić że nie ujędrnia. Stosowałam od około 8 miesiąca ciąży aż do 6 miesiąca po urodzeniu. Głównie na partie brzuch, uda, pupa stosowałam. Niestety poza tym że ładnie pachnie i szybko się wchłania nie robi nic. Ja potrzebuję chyba silniejszego środka.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bielenda Sexi Mama

Balsam skierowany jest do kobiet od 4 miesiąca ciąży oraz do kobiet po porodzie.
Ma za zadanie ujędrnić osłabioną skórę, nawilżyć oraz pomóc w redukcji cellulitu. Tak to niestety jest, że po porodzie nasza skóra nie wygląda w większości tak, jakbyśmy tego chciały ;)
Produkt ten stosowałam już urodzeniu maluszka i efekty są dla mnie bardzo zadowalające. To mój zdecydowany faworyt!!! Po miesiącu stosowania, zauważyłam że skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, a cellulit na udach wyraźnie się zmniejszył. Balsam ma gęstą konsystencję lecz dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustych plam na ubraniach. Wiem, że jeszcze kiedyś z przyjemnością do niego powrócę!