Johnson's, Body Care, 24-Godzinne Nawilżenie, Krem do rąk

Johnson's, Body Care, 24-Godzinne Nawilżenie, Krem do rąk

Krem do rąk Johnson`s 24-godzinne nawilżenie. Wzbogacony substancjami odżywczymi, nawilżającymi i oliwką. Ma nietłustą konsystencję, która zwiększa naturalny poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę zadbaną i miękką w dotyku.
W ofercie firmy zastąpił poprzednią wersję, o podobnej nazwie - `24hour Moisture` - ale innym składzie.

sucha, normalna
kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
w tubce

Całkiem ok

Krem w wygodnej tubce w ładnym kobiecym opakowaniu.

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, która się dobrze rozsmarowuje. W miarę dobrze się wchłania.

Po zastosowaniu kremu dłonie są odżywione, nawilżone i wygładzone.

Produkt wydajny, o bardzo przyjemnym zapachu.

Jeden z lepszych

Krem poleciła mi moja siostra. Kilka razy miałam okazję używać jej produktu i w końcu zdecydowałam się na własne opakowanie. Krem jest w cenie ok. 8 zł w zależności od sklepu. Ma delikatny zapach, dość słodki, niedrażniący. Opakowanie klasyczne raczej mniejsze nadające się do torebki czy samochodu. Krem ma lekką konsystencję, ale działa wyjątkowo odżywczo i nawilżająco. Szybko się wchłania i długo pozostawia uczucie delikatnej, miękkiej skóry dłoni. Nie brudzi, nie zostawania tłustego filmu.

Średni

Jakiś czas temu kupilam aby przetestować ten produkt. Skusił mnie ładny zapach. I to by było na tyle. W mojej opinii po nałożeniu niewielkiej ilości na dłonie mocno się klei i zostawia nieprzyjemny film na skórze. Zapach faktycznie przyjemny i delikatny. Nie uczula i nie podrażnia co jest istotną kwestią. Jednakże fakt, że po nakremowaniu ręce są mocno klejące odstrasza. Nie kupię go ponownie. W tej cenie jest wiele lepszych produktów

Fajnie wygładza.

Konsystencja: trochę gęsta, ale szybko się wchłania
Zapach: delikatny, przyjemny, kojarzy mi się właśnie z marką Johnson's.
Opakowanie: miękka, jasnoróżowa tubka, zamykana na zatrzask.
Działanie:
krem ma fajną konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach, nie jest lepki. Niemalże od razu można poczuć nawilżenie. Krem pozostawia dłonie gładkimi, miękkimi i mega pachnącymi.

Jest to produkt idealny do codziennego używania.

Krem nie podrażnia skóry.

Ja jestem zadowolona

Krem posiada piękny zapach, bardzo bogata konsystencję, niestety dość długo się wchłania ale zapewne jest to spowodowane bogata konsystencja, ręce po nim są miękkie, gładkie, odżywione. Generalnie polecam ten krem

Uwielbiam ten krem

Świetny krem pięknie nawilża dłonie na długo, do tego ma bardzo przyjemny zapach. Tego kremu zurzylam juz kilka opakowań sprawdzam tez inne ale ten jest moim numężem 1;) wracam do niego regularnie, sprawdza mi się najlepiej:)

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiony przypadkiem odruchowo w markecie, bez sprawdzania o nim opinii czy czegoś. Po prostu go zobaczyłam i kupiłam.
Niczego specjalnego się po nim nie spodziewałam, a tu taka niespodzianka.
Szybko się wchłania, pozostawia dłonie miękkie i aksamitne podobno z delikatnym dotykiem. Ładnie pachnie tak w punkt, nie za mocno, ale z wyczuwalnym delikatnym "kremowym" zapachem.
Polubiłam go bardzo, a raczej moje przesuszone dłonie. Stosuję go przed spaniem i to wystarczy, by dłonie przez cały dzień były gładkie i nawilżone.

ulubiony krem do rąk !

Krem kupiłam kilka lat temu w jednym z marketów i zakochałam się od pierwszego użycia. Ładne opakowanie, przyjemne dla oka zmieści się w plecaku i torebce bez problemu. Zapach kremu kojarzy się z kosmetykami do pielęgnacji dla dzieci. Jest delikatny i subtelny, bardzo przyjemny i długo się utrzymuje. Konsystencja kremu nie jest bardzo gęsta dzięki czemu szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża skórę dłoni. Do tej pory z przetestowanych przeze mnie kremów do rąk ten sprawdził się najlepiej. Jest dobrym produktem na cały sezon ponieważ na ciepły okres nie jest za ciężki ani tłusty a zimą i jesienią również zapewnia dobrą ochronę i nawilżenie. Nie podrażnia skóry i zdecydowanie nie wysusza. Kiedyś używałam balsamów tej firmy i również były bardzo dobre. Ostatnio dawno już nie spotkałam tego kremu na sklepowych półkach. Podsumowując jest zdecydowanie wart swojej ceny i na pewno będę do niego wracać.

Bardzo szybko się wchłania

Bardzo polecam ten krem osobom, które lubią szybko wchłaniające się kremy. W kilka sekund się wchłania i szybko nawilża, konsystencja jest lekka i delikatna.

Rewelacja

Sięgnęłam po niego bez większego zastanowienia, a stał się moim numerem jeden! Ma przyjemny i delikatny zapach. Konsystencja jest lekka, beztłuszczowa, bardzo szybko się wchłania. Po użyciu ręce są nawilżone i odżywione, a efekt ten utrzymuje się dość długo. Opakowanie jest wygodne. Polecam.

Nawilża.

Zakupiłam ten krem z nadzieją na intensywne nawilżenie skóry moich dłoni. Ostatnio moje dłonie są mocno wysuszone przez różnego rodzaju płyny do dezynfekcji. Do zakupu zachęciła mnie obietnica producenta. 24 godzinne nawilżenie brzmi kusząco. Krem ma ładny zapach, konsystencja nie za tlusta, szybko sie wchłania. Nawilza skore dloni. Pozostawia je miękkie i gładkie.Ogolnie oceniam kosmetyk na 5 gwiazdek. Nie zauważyłam wad produktu. Napewno od czasu do czasu do niego wroce.

Bardzo ładny zapach

Krem do rąk bardzo dobrze nawilża dłonie i jego zapach wyjątkowo przypadł mi do gustu. Opakowanie sprawia wrażenie takiego słodkiego tzn. różowe opakowanie mnie się kojarzy z delikatnością i taki właśnie jest ten krem do rąk. Niestety szybciutko mi się ten krem skończył, ale jeśli chodzi o jakość kremu to oceniam go bardzo dobrze. Czy zdecyduje się go zakupić ponownie to na pewno tak.