NeoNail, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci (nowa wersja))

NeoNail, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci (nowa wersja))

Pojemność 1 l

Preparat służący do odtłuszczania płytki paznokci przed pomalowaniem oraz do usuwania warstwy dyspersyjnej oraz zabrudzeń z nałożonych i utwardzonych lakierów hybrydowych i żeli UV.

inne

Byłam zadowolona.

Odtłuszczacz do płytki paznokcia zakupiłam w drogerii Hebe . Nie mam do niego zastrzeżeń, no chyba że co do zapachu,który nie jest przyjemny. Poza tym bardzo dobrze odtłuszcza,lakier hybrydowy dzięki temu dobrze się trzyma płytki. Produkt nie uczula. Jak najbardziej spęłnia swoje zadanie.

Najlepszy cleaner

Pierwsze opakowanie kupiłam kilka temu na próbę i od tamtej pory kupuję regularnie. Nie podrażnia, nie uczula, szybko odparowuje, ma ładny zapach, nie matowi kolorów. Można go kupić w różnych pojemnościach, dostępny w drogeriach i na stronach internetowych.

Ten cleaner używam w domu do manicure hybrydowego. Jest to pierwszy jaki kupiłam i nie mam zamiaru go zmieniać. Ładnie odtłuszcza, nie uczula, spełnia swoją rolę w 100%.

Cleaner nie podrażnia, nie uczula, czyści płytkę paznokcia.

Cleaner nie podrażnia, nie uczula, czyści płytkę paznokcia, dezynfekuje płytkę, szybko odparowuje. jest wydajny. Trzeba nasączyć wacik produktem i przetrzeć wszystkie paznokcie, jest bezbarwny i delikatnie pachnie, nie przesusza płytki paznokcia.

W moim rankingu jest najlepszy

Cleaner z neonail jest dla mnie najbardziej odpowiedni ponieważ mnie nie podrażnia i nie uczula. Doskonale czyści płytkę paznokcia. Nie wysusza mi skóry wokół paznokci ani samej płytki to chyba największy atut tego produktu. Manicure utrzymuje się z nim bez problemu przez kilka tygodni.
Preparat pozbywa się wilgoci oraz dezynfekuje płytkę.
Nie trzeba długo czekać z nałożeniem reszty ponieważ produkt szybko odparowuje.
Starcza na długo, jest wydajny, nie trzeba lać niewiadomo ile na wacik.

Nie matowi

Bardzo dobry cleaner do paznokci. Po przemyciu nie matowi płytki. Poręczne opakowanie mieści się do kuferka bez problemu. Jest bezbarwny o delikatnym zapachu.

Jestem na tak

Cleaner jak najbardziej spełniał swoją rolę, płytka zawsze była ładnie odtłuszczona. Brak jakiegokolwiek uczuleń lub swędzenia. Cena również jak najbardziej na plus, można kupić w wielu pojemnościach. Zapach bardzo przyjemny.
Byłoby super gdyby w buteleczce była pompka, jest to na pewno lepsza opcja w używaniu.

Jest dobry

Cleaner bardzo dobrze odtłuszczał moja płytkę paznokciowa , nie miałam żadnego uczulenia po nim czy swędzenia .
Wole go przelać zawsze do mniejszej butelki z dozownikiem by miała go na dłużej.
Dobrze tez przemywa płytki do stempli . nie przesusza zbyt mocno płytki a także skórek ,
Zapach jest bardzo ładny .

NeoNail, Nail Cleaner

Bardzo fajny odtłuszczacz do paznokci. Nadaje się do użytku domowego jak i profesjonalnego. Dokładnie odtłuszcza dzięki czemu hybryda dobrze się trzyma.

Nail cleaner

Jak na cleaner bardzo ładnie pachnie, nie zostawia mocno suchych/przesuszonych skórek. Ładnie czyści płytkę paznokcia z pyłu oraz ostatnią warstwę lakieru. Lakier jest błyszczący nigdzie nie jest matowy ani klejący. Jedynie cena ogólnie wszystkich firmowych cleanerów jest wg mnie zbyt wysoka.

Idealny w tym co robi, bardzo wydajny i przystępny cenowo.

Ostatnio po dłuższej przerwie powróciłam do hybryd i zafundowałam sobie cały zestaw od Neonail wraz cleanerem. Zazwyczaj wybierałam te niefirmowe tańsze o dużych pojemnościach, tutaj jednak zostałam miło zaskoczona dobrym działaniem i pozostanę z tym produktem na dłuższy czas.

Cleaner dostępny jest w opakowaniach o różnych pojemnościach, im większe tym wychodzi taniej. Ja zakupiłam 100 ml na wypróbowanie, ale jest to produkt mega wydajny że stosuję go już kilka miesięcy i jeszcze coś tam mam w opakowaniu.
Buteleczka jest plastikowa biała z niewielka ilością nadruku. Pod zakrętka znajduje się odpowiedniej wielkości otwór dozujący, który zapobiega wylewaniu zbyt dużej ilości odtłuszczacza.

Cleaner przyjemnie pachnie jak na taki produkt, owocowo z wyczuwalną nutą alkoholu. Jego konsystencja jest wodnista o delikatnym niebieskim zabarwieniu.
Skład jest krótki :alkohol, woda, zapach i barwniki.

Produkt robi wszystko to co powinien. Odpowiednio oczyszcza i odtłuszcza płytkę paznokcia, nie wykazuje negatywnego wpływu na tan skórek, nie przesusza ich. Po aplikacji bardzo szybko odparowuje z płytki nie pozostawiając wilgotnej czy kleistej warstwy. Nie ma również negatywnego wpływu na kolor lakieru i nie powoduje zmatowienia topu.

Bardzo dobry jakościowo produkt, który zadowolił mnie i moje paznokcie pod każdym względem. Cleaner jest bardzo wydajny, łatwo dostępny, cena jest przystępna a działanie świetne. Produkt warty wypróbowania. Polecam.

Świetny

Produkt świetnie oczyszcza paznokcie z różnych zanieczyszczeń oraz odtłuszcza. Jest zamknięty w wygodnej, poręcznej butelce (mam tę mniejszą wersję), posiada mały otwór, przez co łatwo wydozować daną ilość. Cleaner jest przezroczysty oraz posiada ładny, niedrażniący nosa zapach, w ogóle nie czuć alkoholu.