Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Essence, Soft Touch Mousse Make-up (Podkład w musie)

Kremowy i lekki podkład o konsystencji musu. Zapewnia delikatne, pudrowe wykończenie oraz matowy wygląd cery. Dostępny w trzech naturalnych odcieniach.

matujące
w słoiczku
kremy tonujące, w musie / piance
Krycie
lekkie

Podkład w musie

Bardzo lekki i przyjemny podkład w musie. Idealnie rozprowadza się na skórze, leciutko ciemnieje i matuje cerę na długo. Podkład się nie roluje, nie ściera i bardzo długo, ładnie prezentuje się na twarzy. Nie zapycha porów ( bynajmniej w moim przypadku), Jest w małym słoiczku, który można wrzucić do torebki i zabrać ze sobą , jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a na dodatek jest wydajny, bo na twarz nakładamy niewielką ilość.

Dobry

Plusy:
+ jest bardzo lekki, nie robi maski ani plam na twarzy
+bez problemu można go zaaplikować dłońmi,
+daje satynowy efekt, ani nie zbyt matowy ani zbyt błyszczący
+odcień podkładu stapia się ze skórą, nie odcina się , nie ciemnieje
+ma średnie krycie, potrafi ładnie wyrównać koloryt cery, ale większe niedoskonałości prześwitują
+wygląda bardzo naturalnie na twarzy
+nie klei się, jest beztłuszczowy
+ma małe, wygodne opakowanie, żadne resztki się nie zmarnują

Minusy:
-Jego trwałość jest średnia, nie jest raczej w stanie przetrwać całego dnia na skórze tłustej czy mieszanej szczególnie w czasie upałów, ale też nie spływa od razu,

Fajny kosmetyk

Mam odcień 04 matt ivory. Kolor idealnie stapia się z moją skórą. Nie ciemnieje. Ładnie wyrównuje kolor. Maskuje drobne niedoskonałości. Początkowo miałam problem z przyzwyczajeniem się do niego, bo lekko się klei na twarzy, ale wystarczał puder i wszystko było ok. Jest bardzo wydajny. Fajnie, że to słoiczek szklany. Bardzo przyjemny kosmetyk.

Podkład pierwszy raz kupiłam jakieś 3-4 lata temu, na wypróbowanie. Od pierwszego użycia już go uwielbiałam. Konsystencja musu jest lekka, idealnie się rozprowadza, nie powoduje "efektu ciężkości" i w mojej ocenie dobrze maskuje niedoskonałości a nie powoduje efektu maski (rewelacja!).
Super opakowanie - podkład można zużyć dosłownie co do ostatniego grama. Pojemniczek jest mega praktyczny.
Kolejny plus to cena: jedynie 16 zł.

Podsumowując mogę powiedzieć tak: szukałam wśród renomowanych marek podkładów do max 40 zł... i w mojej ocenie produkt super konkuruje z droższymi odpowiednikami.
Jedynym minusem jest niestety trwałość - oceniam, że po ok. 4h podkład zaczyna się zsypywać, a na koniec dnia skóra wygląda jakby nie było na niej makijażu. Biorąc pod uwagę cenę - oceniam, że produkt w tej półce cenowej nie ma sobie równych.

nie, nie i jeszcze raz nie

Jak dla mnie jedynym plusem jest konsystencja - podkład faktycznie był "musem" i był bardzo przyjemny w dotyku. Poza tym... ciężko znaleźć plusy, może jeszcze cenę :) używałam go w skrajnych przypadkach; zawsze robił mi na twarzy maskę, podkreślał powstające powoli zmarszczki i nie krył dobrze buzi. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam..

Niestety mnie nie przekonał. Konsystencja oraz opakowanie całkiem ok ale niestety źle rozprowadza sie na skórze i pozostawia smugi a twarz robi sie nienaturalnie pomarańczowa oraz wysuszona.

#produktwporządku

Podkład w musie był kiedyś moim ulubionym rodzajem podkładów. Kiedyś. Teraz nie jestem już ich fanką. Są ciężkie, ciastkują się na twarzy. Produkt z Essence był niedawno w mojej kosmetyczce, jednak z powodu starości musiał zostać wyrzucony. Produkt okej, szału nie robił. zbyt ciężki. Miał przyjemny zapach, i ciekawą konsystencję. Podkłady tego typu były widoczne na mojej twarzy, nie wtapiały się w nią tak jak powinny.

Niegdyś ukochany

Przez kilka lat namiętnie rok po roku kupowałam w sezonie letnim ten podkład w musie od Essence. Moim kolorem był 08 matt vanilla. Niestety później gamę kolorystyczną okrojono i zostały tylko cztery kolory. I ja nie potrafiłam dobrać odpowiedniego dla siebie. Próbowałam 01, potem 04, a ostatecznie przestałam kupować ten podkład.
Jednak ogólne wrażenie i ocena tego musu jest na plus. Bo świetnie matuje skórę, nie podkreśla jej faktury i nierówności, ale bardzo dobrze wygładza i ujednolica. Trwałość też ma naprawdę ok. To świetne rozwiązanie na lato.
Jest lekki i dobrze się rozprowadza. Już niewielka ilość wystarczy na dokładne pokrycie całej twarzy. Opakowanie jest niby takie malutkie, ale w rzeczywistości starcza na długo, bo wydajność produktu jest bardzo dobra.
Ma naprawdę świetne krycie. Mimo lekkiej konsystencji zakrywa plamy i przebarwienia, a także zmiany trądzikowe, czy nawet drobne blizny.
Skóra wygląda naturalnie, a nie jak "zatapetowana".
Wg mnie jest lepszy niż mus od Maybelline, bo bardziej trwały i dłużej trzyma mat na twarzy. A cenowo też jest spoko. Dostępny w Naturze i często można kupić na promocji.
Opakowanie jest ładne i wygodne, można wygrzebać wszystko do ostatka.
Bardzo lubiłam ten podkład w musie, ale na dzień dzisiejszy żaden z dostępnych kolorów mi nie odpowiada. Gdyby gama kolorystyczna się zmieniła to zapewne jeszcze bym go sobie kupiła, bo to drogeryjna tanioszka, która jest kapitalna w sezonie letnim. Ogólnie polecam wypróbować, szczególnie że kosztuje tak niewiele.

Fajny

Bardzo ładnie kryje niedoskonałości. Podoba mi się ta formuła, jest lekka i łatwo się ją rozprowadza. Utrzymuje się stosunkowo długo. Polecam spróbować mi przypadł do gustu, lubię go używać szczególnie w zimie bo fajnie nawilża.

Dla mnie bomba

Zakupiony zupełnie przez przypadek a dla mojej mieszanej cery stał się faworytem. Ma świetną konsystencje, skóra po nim jest jedwabiście gładka, i aksamitna w dotyku.

Delikatny..

Lubię podkłady w musach a ten jest bardzo delikatny,przyjemny zapach, lekka konsystencja dość dokładnie kryje, nawet wydajny, cenowo też ok tylko szybko się ściera, nie jest trwały po kilku godzinach cała się błyszczę niestety nie dla mnie.

Może dla tłustej skóry

Jak dla mojej mieszanej skóry niestety nie. Przesusza mnie na policzkach natomiast w strefie t nie utrzymuje się zbyt długo. Na ręce efekt jest super. Niestety na buzi nie. Plus za opakowanie i efekt na ręce.