Laboratorios BYLY, Depil Gold, Facial Hair Removal Cream with Gold (Krem do depilacji twarzy)

Krem do usuwania włosów z twarzy zawiera specjalny aplikator, który sprawia że depilacja jest czysta i łatwa w użyciu. Wzbogacony cząsteczkami złota, jest idealny do usuwanie włosków z delikatnej skóry, pozostawiając ją nawilżona i pełna blasku. Do depilacji delikatnej skóry twarzy.

kremy do depilacji
łagodzące, nawilżające
bezzapachowa
w tubie
normalna, wrażliwa, sucha

Zasługuje na pozytywne rozpatrzenie

Używam tego kremu od około roku. Mam jeszcze jeden na zapas. Kupiłam na promocji w naturze za jakieś 5 zł.
Tubka jest mała, a mimo wszystko produkt jest bardzo wydajny.
Nakładam go bezpośrednio z tubki. Ścięty aplikator świetnie się spisuje.
Zapach nie jest mocny, wytrzymuje pod nosem bez drapania i kichania. Nie wykręca nosa i oczu.
Jestem brunetką, więc krem trzymam maksymalny czas dozwolony na opakowaniu - 10 minut
Skóra po zmyciu produktu jest zaczerwieniona i "zmęczona". Można powiedzieć, że nawet obolała. Na szczęście wszystko znika po jakiejś godzinie, czasem dwóch. Zależy od stanu skóry.
Jeżeli czuję dyskomfort smaruję kremem regenerującym. Podobno przy wrażliwej skórze spisuje się też dobrze oliwka i sudocream. Nie sprawdzałam, więc nie mogę potwierdzić.