Masveri, Men, Anti Hair Loss & Volume Up Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów i dodający objętości dla meżczyzn)

Specjalnie opracowana formuła szamponu, oparta na naturalnych ekstraktach i oleju, połączonych z nowoczesnymi komponentami pomaga zahamować wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost, zwiększa objętość. Przywraca włosom zdrowy wygląd i naturalny połysk. Posiada przyjemny, męski zapach.

szampony
przeciw wypadaniu włosów, oczyszczające
zapachowa

Masveri - Szampon przeciw wypadaniu włosów

Niewielka butelka, poręczna. Chociaż mojemu mężowi nie przypadła do gustu pompa, jako mało praktyczna, przekręcił zatyczkę z innej butelki :-)
Zapach delikatny ale utrzymujący się na włosach po myciu, bardzo przyjemny.
Szampon z dobrym składem.
Produkt zapobiega nadmierne wypadanie włosów.
Przyjemny, prosty dedsign

Niezły szampon

Wszystko dobrze, nie wysusza włosów, nie dostałem po nim łupieżu.

--> Czy włosy są gęstsze?
Trudno stwierdzić, czy to tylko zasługa tego szamponu, ponieważ suplementuję się, zmieniłem tryb życia i dietę.

Dobrze się pieni i myje, bez problemu, zmyje gumy, pasty i lakiery.
2 pompki produktu minimum do umycia głowy, mimo tego nadal uważam go za bardzo wydajny.

Zapach jest dość intensywny, typowo męski - przypomina zapachy w stylu niebieskim jak Dylan Blue czy Sauvage.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ten zapach

Mało kiedy znajdę jakis szampon, czy zel do kapieli dla swojego faceta, ktory wyroznialby sie zapachem na tle innych. W tym przypadku po wejsciu do lazienki zaraz po mezu sprawia, ze czuje sie, jakbym weszla do pomieszczenia z 30 chlopa, ktorzy zostali wrecz oblani prawdziwym, meskim perfumem. Nie moge sie nawachac wlosow ukochanego, ich zapach jest naprawde intensywny, ale nie przesadzony. Samo dzialanie szamponu rowniez jest na plus - poprawil ich kondycje oraz wyglad. Nie stercza juz na wszystkie strony i wygladaja caly czas na bardzo miekkie. Jest ich znacznie wiecej wizualnie.

Zachwycił mnie!

Szampon podkradałam przez dłuższy czas swojemu lubemu, niestety mu się skończył, a dlaczego niestety?
Włosy po użyciu nie są spuszone, ale bardzo ładnie odbite od nasady przy jednoczesnej gładkości.
Fantastycznie oczyszcza skórę głowy, co stwierdzam po tym, ze przy moim myciu głowy co 2-3 dni w tym wypadku myłam co 4 i to tylko z przyzwoitości ;)
Bardzo ładnie się pieni, wręcz wytwarza całe mnóstwo piany, dzięki czemu jest niesamowicie wydajny.
Zapach faktycznie typowo męski, taki energetyzujący, lekko cytrusowy.
Opakowanie przezroczyste, dzięki czemu widać poziom zużycia, z przyjemną do użycia pompką (ja stosowałam półtora naciśnięcia na swoje włosy do pasa).
Nie zauważyłam zmniejszonego wypadania włosów, ale przy podkradaniu ciężko by coś podziałało, podejrzewam, ze po jednej butelce tez bym nic nie zauważyła ;)
Mimo wszystko osobiście daję 5 i zastanawiam się nad kupieniem egzemplarza dla siebie.