Christian Dior, Diorskin Poudre Shimmer

Christian Dior, Diorskin Poudre Shimmer

Najnowsza propozycja Diora - z kolekcji wiosna 2008 - to jedwabista kompozycja pięciu odcieni, które dają wyraźny efekt nabłyszczenia i subtelny kolor.
Dostępne dwie tonacje:
- 001 Rose Diamond, może być stosowany jako samodzielny róż.
- 002 Amber Diamond, jako róż zbyt delikatny.
Opakowanie to tradycyjna granatowa kasetka z lusterkiem i welurowa sakiewka, bez pędzla.

polecam

mam rose,
podoba mi sie efekt-takie mokre rozswietelnie, bardzo fajny efekt daje-nablyszczajcy blysk,
bardzo dlugo sie utrzymuje,
ale uwaga-tylko dla idealnych cer albo idelanie pokrytych podkladem:)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Piękny kolor

Mam wersję Amber i jest to najpiękniejszy rozświetlacz, jaki posiadam. Dzięki różnym odcieniom pasków mogę rozmaicie go stosować - mogę rozświetlać twarz mniej lub bardziej, mogę używać go jako złocistego pudru brązującego, czy też jako róż, a w roli cienia na powieki sprawdza się także rewelacyjnie. Kolorki są delikatne, ale pięknie nasycone i wyraźnie ożywiają twarz.
Puder utrzymuje się cały dzień ma mojej skórze i nigdy nie zdarzyło mi się, aby ją podrażnił czy zapchał. Przyjemny zapach i eleganckie opakowanie jest także milutkie:)
Aż sama się sobie dziwię, że dopiero teraz piszę tą recenzję!
Puder jest niezwykle wydajny - wciąż mam ten sam i chyba nigdy go nie zużyję do końca (używam go jednak nieregularnie - codziennie albo miesiąc w ogóle) .

ok :)

Stosuję go w ten sposób, że kolorki z lewej strony nakladam w okolice skroni i powiek, a z lewej- na policzki. Fajnie rozświetla, nadaje twarzy kolorytu. Pudelko piekne aczkowliek produkt zawsze sie w nim osypuje, zawsze uwazam zeby w sorku nie fruwaly te drobinki i ilekroć go otowieram jest ich pelno po calym opakowaniu, nie rozumiem tego :P

plus za trwałośc- spadl mi i nie rozkruuszyl sie!!

Wzbudził mój zachwyt:)

Rozświetlacz , którym jestem zachwycona:)
posiadam nr 001- kolorek idealny do mojej porcelanowej cery.
Dior to moja ulubiona marka i po raz kolejny nie zawiodlam się na zakupionym produkcie :)
Oto zalety produktu:

- daje przepiękne rożswietlenie ,buzia wygląda tak promiennie , wręcz czarująco:)

- drobinki są subtelne i uważam , że nie da się z nim "przesadzić " . można stopniowac efekt :)

- jest bardzo trwały

- opakowanie bardzo piękne i jednoczesnie poręczne , zawiera duze lusterko , nakładkę na sam puder , dzięki czemu lusterko pozostaje czyste , a takze aksamitny pokrowiec dzięki czemu bez obaw możemy wrzucić go do kuferka , nie bojąc się , że się porysuje

- uzywam go prawie codziennie , i wcale nie widac , że
opakowanie jest naruszone - jest wydajny i na pewno pos luzy mi na długo :)

- nie uczulił i nie podrażnił mojej delikatnej i alergicznej skory

Nie wyobrazam sobie teraz mojego makijazu bez tego rozświetlacza . dzięki niemu moja twarz wygląda promienniej i zdrowiej :)
Obecna cena to ok 210 z l w Douglasie (można kupić taniej ze znizką )
moim zdaniem ten produkt jest wart tej ceny , a poniewa z jego zuzycie mimo cz estego stosowania jest wrecz niezauwazalne - warto nabyć ten produkt :)
Polecam serdecznie przyjrzeć się temu niezwyk lemu produktowi w perfumeriach :)

Oczarował mnie :)

Od dawna marzyłam o tym shimmerku, więc jak tylko trafił w moje ręce byłam wniebowzięta. Pierwsze wrażenie - super, śliczne, klasyczne opakowanie, w środku lusterko. Przyszła pora na użycie, i tu Dior oczerował mnie zupełnie. Daje śliczne, subtelne rozświetlenie, które można stopniować, aż do uzyskania pożądanego wyglądu. Nie jest to nachalne świecenie żarówki, ale prześliczny, delikatny efekt.
Oceniam kolor 004 Pop - śliczny róż.
Nie dałam maksimum gwiazdek, bo nie jest to mój niezbędnik, ale z pewnością fajny dodatek i gadżet dla każdek kobietki:)

Zdecydowanie NO1

Ten produkt poznałam przez moją przyjaciółkę, początkowo nie przepadałam za firmą Dior, kilkakrotnie zraziłam się do produktów tej firmy, ani róże, ani błyszczyki nie były moimi faworytami. Dlatego też moja opinia nie wyniknęła z fascynacji tą firmą.
Po prostu ten rozświetlacz jest świetny, daje subtelny, delikatny efekt, ja mam odcień 001 rose diamond i jestem oczarowana efektem jaki daje i nie zgadzam się, że wygląda jak nałożony cień do powiek, to jest zupełnie inny efekt, bardzo lubię rozświetlać nim policzki i czubek nosa do delikatnego makijazu, pełni wtedy funkcje kropki nad i, sprawia, że make up jest subtelny, ale nie jest nudny.
Oczywiście na większe wyjścia także idealnie się sprawdza, pieknie rozświetla dekolt i ramiona.
Co do samego opakowania dużym plusem jest duże lusterko.

Ja jestem bardzo zadowolona i polecam.

oj niee!

Widać, jak bardzo opinie o kosmetykach mogą się różnić pomiędzy konsumentami. Jak dla mnie ten produkt szacownej firmy Dior jest totalną porażką. Z założenia puder rozświetlający, rozświetla, a jakże! Tylko szkoda, że jest to zwykły perłowy cień do powiek zamknięty w większym opakowaniu. Dokładnie ten sam efekt można uzyskać przyprószając policzki i skronie błyszczącym cieniem. Z czasem na twarzy robią się placki w miejscu aplikacji, puder jakby waży się i wygląda nieestetyczne. Nie ma w tym żadnego fotoszopa, zwykły nabłyszczacz, który dodatkowo jest nietrwały. Posiadam odcień 004 Diamant Pop i przyznam, że bardzo mnie ten produkt rozczarował. Nie można aplikować go na całą twarz, bo za bardzo się wtedy błyszczy, uwidacznia wszystkie niedoskonałości i załamania skóry. Próbowałam podkreślać nim kości policzkowe, ale jak wspomniałam, po czasie tworzył placki i się ścierał. Nie wyglądało to dobrze. Teraz próbuję go zużyć i stosuję w roli cienia do powiek. I według mnie do tego tylko się nadaje. Polecam kulki Guerlain do dyskretnego rozświetlenia. A temu produktowi mówię zdecydowane nie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

OJ TAK:)

Coz...nie jest to moze niezbednik w kosmetyczce,ale na pewno mily gadzecik,cieszacy oczka;)Nie zgodze sie z recenzja,ze nim nie mozna sobie zrobic krzywdy...mozna,kiedy ma sie tlusta cere. Trzeba go nakladac bardzo delikatnie i dozowac powolutku,dla osiagniecia pozadanego efektu. Inaczej mozna przesadzic i otrzymac efekt mega polysku na calej twarzy!;)Kolorek z brazami jest bardzo fajny,ladnie podkresla kosci policzkowe i rozswietla. Roz natomiast jak dla mnie(ciemnowlosej z brazowymi oczkami)jest zbyt malo widoczny...znika,nie daje efektu.

Używam tego produktu od:kilka lat

Niekoniecznie ;)

Nakręcona zachwytem Wizazanek zanabyłam owo cudo (w pewnym momencie miałam aż 3!) w wersji Rose Diamond. Ciekawy w kolorze, przyjemny w użyciu, taki całkiem sympatyczny niewiele robiący rozświetlacz, niemniej nie został i już raczej nie zostanie moim must have! Dopuszczam jednak możliwość, że kolor 001 jest nie dla mnie i zastanawiam się nad odcieniem Amber - jesli uda mi się kupić, na pewno ocenię.

Opakowanie i kompozycja jak u Diora - cudne :)Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka napoczętych

Potencjalny KWC.

Nie pamiętam nawet kiedy go dokładnie kupiłam...z 2 lata temu? Nie chce się skończyć, a nie wiem jaki miał termin ważności;) Kupiłam go w UK, po przyjeździe okazało się, że nie jest u nas jeszcze dostępny, jak już był-cena oczywiście była wyższa,więc nie wiem, czy byłabym szczęśliwą posiadaczką.
Jest to mój pierwszy puder rozświetlający, więc nie wiem, czy kupię ten sam, czy wypróbuję coś nowego-dlatego nie dałam mu 5.
Posiadam odcień 02 Amber Diamond i jestem bardzo, bardzo zadowolona.
Zalety:
-mocno pigmentuje, wystarczą pojedyncze muśnięcia pędzlem, więc trzeba uważać, żeby nie przesadzić, ale można go dzięki temu stosować jak cienie,
-baaaardzo wydajny,
-eleganckie, klasyczne opakowanie z lusterkiem i porządnym zatrzaskiem,
-jest perfumowany, ale zapach jest ledwo wyczuwalny i przyjemny.
Wady:
-brak pędzelka,
-cena wymaga przemyślenia, ale zapewniam, że warto zainwestować!

Używam tego produktu od:ok.2 lata
Ilość zużytych opakowań:nadal 1.

pięknie rozświetla

Bardzo dobra inwestycja.

Plusy:
- wydajność,
- paleta kolorystyczna,
- piękne rozświetlenie od delikatnych efektów, po mocne zaakcentowanie ciemniejszymi kolorami,
- duże lusterko.

Minusy:
- tandetne, klasyczne pudełko,
- brak pędzelka.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Efekt JLO ;)

Recenzja 004 Pop
Wspaniale dobrane odcienie, zestaw ciepłych różów plus cienki brązowy paseczek, to wszystko rozświetlone i podane w eleganckiej formie.
Jestem zachwycona efektem, który uzyskuje na moim bladym licu i uważam, że nie można sobie zrobić nim krzywdy (kolory nie są zbyt ciemne i ordynarne). Jest wiosna, czekam na naturalne promienie słońca, ale dzięki niemu mam ich namiastkę na twarzy. Shimmer rewelacyjnie się rozprowadza, tworząc jakby "taflę" na policzkach, takie efektu zazdrościłam zawsze Jennifer Lopez i chociaż nie mam tak ładnie wystających kości policzkowych, to naprawdę różnica jest duża:) Ogólnie zachwycam się nim jak dziecko;)
Myślę, ze równie wspaniale będzie podkreślał opaleniznę.
W sumie nie wiem czy kupię ponownie, bo tego typu kosmetyki używa się latami;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1e