Christian Dior, Diorskin Poudre Shimmer

Christian Dior, Diorskin Poudre Shimmer

Najnowsza propozycja Diora - z kolekcji wiosna 2008 - to jedwabista kompozycja pięciu odcieni, które dają wyraźny efekt nabłyszczenia i subtelny kolor.
Dostępne dwie tonacje:
- 001 Rose Diamond, może być stosowany jako samodzielny róż.
- 002 Amber Diamond, jako róż zbyt delikatny.
Opakowanie to tradycyjna granatowa kasetka z lusterkiem i welurowa sakiewka, bez pędzla.

Dior I love you <3

Po wyprobowaniu tego produktu zakochalam sie w marce Dior. Mam kolorek 002 Amber Diamond. Jest to piekna mozaika kolorkow cieplych, zlotych i brazowawych. Ma rowniez dwa paseczki jasnych odcieni: bialej perly i szampana. Puder ma sliczne granatowe opakowanie z duzym lusterkiem, dolaczona jest do niego granatowa welurowa sakiewka. Diorskin Poudre jest mialki, miekko naklada sie go na pedzel. Pieknie rozswietla twarz i z powodzeniem mozna go uzyc do makijazu oczu. Shimmerek jest piekielnie wydajny. Uzywam go pare razy w tygodniu, mam go 4 miesiace, a ubytek jest wrecz niewidoczny. Nie wiem czy kupie go ponownie (raczej tak) z racji jego wydajnosci i zaporowej ceny w Polsce. Swoj kupilam za granica, wiec cena byla do przelkniecia. Poza tym na rynku jest tyle firm oferujacych znakomite rozswietlacze.. jezeli kupie ponownie, bedzie to kolor 001 w tonacji rozowej. Polecam z czystym sumieniem, jednak mysle, ze moge znalezc cos jeszcze lepszego.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

polecam

Puder doskonale rozswietla twarz nadajac jej blasku. Po prostu efekt jest zachwycajacy ! Jest leciutki i nie tworzy efektu maski. Drobinki pieknie mienia sie w swietle. Bardzo wydajny i jak zwykle u Diora elegancko opakowany.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Jeden z niewielu kosmetyków Diora które można polecić każdemu. po zastosowaniu buzia gładka, wypoczęta i rozświetlona. Do tego wydajny - czego nie moża powiedzieć o zwykłych pudrach prasowanych Diora. Naprawdę super.

Używam tego produktu od:1 rok

Warto:)

Ja mam kolor 002. Puder nadaję twarzy przepiękny, świeży wygląd, jest idealnie rozświetlona, a nakładam go stosunkowo niewiele na policzki i czoło i naprawdę świetny efekt:) Bardzo wydajny, używam go codziennie razem z mamą i jeszcze ok 1/3 opakowania mi zostało :) Spokojnie na 2 miesiące jeszcze starczy. Eleganckie opakowanie z etui, także w torebce się nie rysuję. Gwiazdkę odejmuję z brak pędzelka i za trochę zbyt jasny odcień, zawsze maluję się nim na koniec i za mocno rozjaśnia mi twarz, a preferuję raczej pudry brązujące.

Kupiłam odcień 01 i jestem naprawdę zadowolona. Stosuję go jako róż ponieważ mam wyjątkowo jasną cerę i dla mnie jest idealny! Pięknie nabłyszcza i rozświetla twarz, utrzymuje się cały dzień i nadaje twarzy taki zdrowy promienny wygląd.Puder jest miękki, łatwo się nakłada i rozprowadza.
Najlepszy będzie dla takich bladolicych jak ja :)

fajny

Mam odcień rose 01 i amber 02.Puder jest bardzo delikatny daje efekt naturalnego glow,nie wygląda sztucznie.Osobiście wolę odcień 02 jest bardziej połyskiwy i migoczący i ogólnie bardziej gustuje w odcieniach złota i brązu. Opakowanie ładne ,typowe diorowskie minus za brak dołączonego pędzelka do poprawek poza domem i cenę która jest dość wysoka.Jest bardzo wydajny, nie wiem czy kupię ponownie bo będę chciała spróbować czegoś innego.
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

Cudny!

Mam kolor 004 pop. Kosmetyk jest rewelacyjny: pięknie rozświetla twarz, nadaje jej blasku i sprawia że buzia promienieje. Jest trwały i wydajny. Pudełko jest klasyczne, piękne i bardzo wygodne w użyciu. To mój absolutny must have!

****

Posiadam odcień 002. Na twarzy wygląda cudownie, buźka jest fantastycznie rozświetlona. Ja maluję nim oczy i policzki, sprawdza się świetnie. Niestety na policzkach utrzymuje się dość krótko, na powiekach o wiele dłużej. Pomimo to bardzo się lubimy...

Używam tego produktu od:roku

Są lepsze

Mam odcień 001 Rose Diamond. Kupiłam go z myślą o makijażu ślubnym, z resztą nie było wcale łatwo go upolować. No i... jestem trochę rozczarowana, niestety. Szczerze mówiąc, bardziej odpowiada mi inglotowy AMC Multicolor System (kupiłam za 39 zł).

Dior wygląda pięknie na twarzy, znika jednak zbyt szybko. Moim zdaniem nie nadaje się do nakładania pod łukiem brwiowym - niezbyt chce scalić się ze skórą i wygląda jak zbyt grubo zmielony toporny cień do powiek.

Można używać go jako różu, szkoda jednak, że jest aż tak różowy - jasny pasek powinien być szerszy, w końcu to puder rozświetlający.

Jest dla mnie zbyt miękki, mocno kruszy się pod pędzlem, a ostatnio po prostu cały się rozkruszył. Przesypałam resztki do szczelnego plastikowego pudełka i mam teraz wersję sypką...

Opakowanie ładne, klasycznie diorowskie. Szkoda, że nie dołączono do niego pędzla.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

KWC!!!

Produkt ten to moje must have. Jako pierwszy moja wlasnoscia stal sie 002 amber, niedawno dokupilam takze letnia nowosc 004 pop. Shimmerka uzywam od pol roku i jestem naprawde zachwycona. Slicznie rozswietla buzie i nadaje jej blasku, wyglada zdrowo i promienieje. Az sama sie nie moge nadziwic, jak moglam wczesniej funkcjonowac bez moich ukochanych shimmerkow. Do tego maja piekne opakowania, klasyczne, a jednoczesnie eleganckie, sa tez bardzo wydajne. Nie wiem kiedy je zuzyje, maluje sie nimi codziennie, a ubywaja bardzo powoli. Ogromny plus za "paseczki" - mozna dzieki temu swietnie mieszac kolory, albo uzywac tylko jednego, zaleznie od potrzeb i nastroju.

Kolor amber to dla mnie klasyka, odpowiedni na kazda pore, natomiast pop sliczne podkresla opalenizne - idealny na lato. Nie wiem, ktory jest ladniejszy. Uwielbiam oba. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

warto wyprobowac

Wlasnie zaczelam polowanie na nastepna kasetke shimmera-Rose Diamond (chociaz moja uzywana Rose Diamond jeszcze nawet do polowy nie zuzyta ;) )
Bardzo mi sie spodobal efekt, ktory powstaje po jego uzyciu- kolor transparentny, ale blask metaliczny, w cieplym odcieniu. Uzywam tylko i wylacznie pod luk brwiowy i na kosci policzkowe (juz na matowy roz) dla ich uwydatnienia. Policzki sa rozowe, a kosci policzkowe polyskuja pieknie, ale nie brokatowo.
Nie zauwazylam, zeby shimmer znikal w czasie dnia z twarzy- dzielnie sie trzyma miejsca, w ktorym byl nalozony, wiec nawet nie trzeba wykonywac zadnych poprawek.
Jak to u Diora, pudeleczko klasyczne, w granatowym kolorze i to lusterko- cud, da sie umalowac uzywajac go, cala twarz jest w nim widoczna. Po prostu klasa.

Dla tych, ktorzy chca miec uwydatnione, ale nie barwne kosci policzkowe- goraco polecam

Używam tego produktu od: styczen 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Polecam!

hej Dziewczyny, od jakiegos czasu uzywam pudrow-rozswietlaczy do twarzy i przetestowalam juz kilka, az wreszcie trafilam na ten idealny -DiorSkin, ten produkt w pelni zasluguje na 5 gwiazdek, jest rewelacyjny, pieknie odbija swiatlo takze podzielam zdanie ze skora po nalozeniu wyglada jak u gwiazdy filmowej, ale to oczywiscie zalezy od rodzaju cery-ja mam normalna i zero wypryskow, takze dla mnie to produkt wrecz idelany.Co do trwalosci to jakos nie zauwazylam aby znikal po krotkim czasie, zwroce na to uwage. Zdecydowanie polecam.
Używam tego produktu od:Luty 2009