Calvin Klein, Obsessed Intense For Men EDP

Calvin Klein, Obsessed Intense For Men EDP

Męska woda perfumowana Obsessed Intense marki Calvin Klein opowiada historię przeżytej miłości, która już zawsze będzie przywoływać uczucia całkowitego oddania, namiętności i nieskrywanej obsesji.
*orientalny, drzewny zapach ze słodkawymi nutami
*dla charyzmatycznego nowoczesnego mężczyzny
*odpowiedni na co dzień, ale też na specjalne okazje

W górnej warstwie wyczujemy świeży aromat grejpfruta, rabarbaru i rozgrzewających ziarenek pieprzu syczuańskiego. Po krótkiej chwili ujawnia się serce zapachu, w którym łączą się akordy listków cedru, piżmowego kaszmeranu i aromatycznego papirusu. Kompozycja jest zbudowana na podstawie z drzew, słodkiej wanilii i rozgrzewającego bursztynu, który nadaje zapachowi potrzebnej głębi, zmysłowości i trwałości.

Nuta Głowy: grejpfrut oro blanco, rabarbar, pieprz syczuański .
Nuta Serca:liście cedru, cashmeran, cypriol .
Nuta Bazy: Czarna ambra, żywiczny balsam gurjun, drewno gwajakowe.

wody perfumowane
orientalne, drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

• Flakon: 5

Naprawdę warto!

Trafiłam na ten zapach przypadkiem w strefie wolnocłowej. Przetestowałam i urzekł mnie z racji tego, że podobny jest do Black Afgano od Nasomatto. Brakuje mu jedynie tego początkowego kadzidła oraz trwałość nie liczy się w dziesiątkach godzin jak u Afgańczyka. Natomiast tę męską wersję kupiłam dla siebie, używam, otoczenie reaguje pozytywnie. Trwałość to między 6 - 8 godzin spokojnie, projekcja, jak dla mnie, maniaka mocniejszych perfum, mogłaby być większa, ale nie narzekam.
Myślę, że wielbicielom Obsession może nie przypaść do gustu, ponieważ nie ma nawiązania do pierwowzoru, pomimo tak silnego wskazania. Ja natomiast nie oceniam podobieństwa, a zapach sam w sobie.
Ciężko jest mi też ocenić, na jaką porę roku albo dnia nadaje się ten zapach, ponieważ nie zwracam na to uwagi, tylko noszę zapach wtedy, kiedy mam na niego ochotę.
Ciekawa jestem męskich opinii :)