Manhattan, Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Manhattan, Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Delikatna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie. Nadaje cerze świeży, jedwabisto - matowy wygląd. Witamina E pielęgnuje i chroni przed utratą wilgoci. Doskonały do drobnych korekt i odświeżania makijażu. Przetestowany dermatologicznie. Dostępny w 8 odcieniach.

prasowany
matujące

Produkt sprawdził się idealnie. Daje piękny efekt rozświetlenia pod oczami. Nie zapycha. Ładnie łączy się z innymi produktami. Produkt polecam wszystkim.

najlepszy w kryciu

Jeśli chodzi o krycie to najlepszy puder sypki z jakim miałam doczynienia, dodatkowo dzięki gąbeczce znajdującej się w opakowaniu jego używanie jest super wygodne, można go wklepywać gąbeczką z zestawu jak i też swobodnie nałożyć go pędzlem do pudru, nie zostawia smug, idealnie matowi, ma wiele dostępnych ocieni a buzia na długo pozostaje ładnie wyglądająca ;)

Dobry

Bardzo dobry puder ze względu na krycie. Wyrównuje koloryt, pomaga korektorom zakryć niedoskonałości, do tego daje ładne matowe wykończenie bez efektu ciastka. Szufladka z gąbeczką jest dla mnie całkowicie bezużyteczna. Gąbeczka jest bardzo cienka a żadna inna się tam nie zmieści.

ładny mat

forma kompaktu. produkt ma ładny żółty odcień. nie ciemnieje w ciągu dnia. ładnie matowi twarz. jest bardzo trwały. ładny zapach. średnia wydajność. fajna cena. łatwa dostępnośc

Niezawodny

Wracam do niego nieustannie - żółtawy odcień VANILLE nr 8 jest dla mnie idealny. Używam co dziennie na podkład REVLON. Nie ciemnieje, nie różowieje, nie zbryla się w zmarszczkach.

Dobry przyjaciel

Cera tłusta i lekko mieszana.
Wystarczy że wezmę ten puder do torebki. Jestem zadowolona. Mało ruchów koło twarzy A zmatowienie znów się na niej pojawia. Naprawdę dużo z niego nie trzeba. Wystarczy delikatnie wklepac.

Uwielbiam

Najlepszy puder jaki może być. Mam cerę tłustą, a on w pełni spełnia moje oczekiwania. Dobrze matowi, długo się utrzymuje i jest trwały.
Stosunek jakości do ceny jest idealny.
Bardzo wydajny.
Jedyny minus jest taki, że od dłuższego czasu jest niedostępny w sprzedaży, mam nadzieję, że jeszcze wróci.

polecam

Puder bardzo dobrze kryje i pozostawia skórę matową. Ładnie wygląda na twarzy. Dobrze się rozprowadza (dołączona gąbeczka jest w porządku) i jest wydajny. Długo utrzymuje się na skórze.

Rewelacja

Dostałam ten produkt na urodziny od mojej koleżanki. Okazał się świetny. Puder bardzo dobrze kryje, daje fajny efekt, dobrze się rozprowadza, jest wydajny. Opakowanie jest starannie wykonane, gdy upadł mi na podłogę nic się z nim nie stało. Długo utrzymuje się na skórze.

Mój wybór

To jeden z najlepszych pudrów dla mojej skóry, bardzo dobrze matuje, staram się nakładać delikatna warstwę żeby uniknąć efektu maski i tyle wystarcza. W ciągu dnia zdarza mi się poprawić raz lub dwa i nadal jest super, polecam.

Mój ideał

Próbowałam wielu pudrów i nie wiem nawet na co, bo to jest mój absolutny ideał. Recenzję piszę pod wpływem zdenerwowania na Airspun. Do tego pudru wracam absolutnie za każdym razem. Dostajemy w komplecie puszek do nakładania w wysuwanej szufladce od dołu. Całkiem fajny pomysł. Puder nie jest transparentny, ale kolor znika na twarzy. Ja jestem wielkim bladziochem, a na mojej cerze nie widać go w ogóle. Powiem, że to nawet lepiej, że ma deliaktną barwę, bo wiele "transparentnych" pudrów sprawiało, że wyglądałam jak trup. Puder jest bardzo satynowy i gładki. Bez problemu nakłada się na twarz, nie widać go, wygładza twarz i minimalizuje pory! To jest najlepsza jego cecha. Wygładza cerę jak nic innego, naprawdę. Nie odbija światła na zdjęciach, nie wchodzi w załamania, nie grudkuje się. Jedyne do czego mogę się przyczepić to do trwałości. Bo w połowie dnia warto byłoby go dołożyć, ale kolejna warstwa może stworzyć nam efekt maski. Co też lubię i co mnie strasznie zirytowało w Airspun, ten puder w trakcie dnia "rozpływa się". I może cera będzie nam się błyszczała po jakimś czasie, ale będzie dalej jednolita, wygładzona, bez żadnych kresek, podkreślonych porów. Ja prawdę mówiąc nawet lubię ten efekt "dewy". Airspun po dosłownie paru godzinach podkreślał wszystkie moje pory, zmarszczki, których nie mam, wypukłości. Zyskiwałam na 10 latach, a mam ich dopiero 20. Zaletą jest tez trwałość opakowania i wydajność. Bez problemu starczał mi na około pół roku, a z opakowaniem, ani samym pudrem, nigdy nie miałam problemu. Raz chyba tylko ta szufladka mi odpadła (możliwe, że na skutek upadku), ale co to za problem trzymać puszek wraz z pudrem.

polecam/bez szału

Kupiłam ten puder na promocji za grosze i w sumie ciesze się że tak mało za niego dałam ,ponieważ spodziewałam się większego WOW . Puder ma lekko matowe wykończenie i daje bardzo naturalny efekt ,niestety jest krótkotrwały ,po połowie dnia już go praktycznie nie było widać. Mam mieszane uczucia ,z jednej strony lubię taki lekki efekt a z drugiej strony wolałabym coś bardziej mocnego i długotrwałego.