Manhattan, Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Manhattan, Soft Compact Powder (Puder prasowany)

Delikatna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie. Nadaje cerze świeży, jedwabisto - matowy wygląd. Witamina E pielęgnuje i chroni przed utratą wilgoci. Doskonały do drobnych korekt i odświeżania makijażu. Przetestowany dermatologicznie. Dostępny w 8 odcieniach.

prasowany
matujące

moj ulubiony!

Jest naprawde swietny! Bardzo dobrze kryje wszelkie przebarwienia skory (oczywiscie wczesniej potraktowane podkladem), swietny na zakonczenie naturalnego makijazu! Bardzo subtelny zapach, swietna gąbeczka i co mi sie w nim najbardziej podoba... pomogl mi odkryc, co w kosmetykach oznacza slowo 'aksamitny'... wlasnie takie odnosze wrazenie, nakladajac go na twarz... ze jest aksamitny i to samo robi z moja skora :) Na pewno pozostane przy nim na bardzo dlugo... bo i cena jest swietna!

oddałam bez żalu

Nie przepadam za pudrami prasowanymi, ale jakiś trzeba mieć w razie kataklizmu. Ten mi się wcale nie spodobał. Pudełeczko i gąbeczka jak najbardziej w porządku, ale więcej zalet nie mogłam się w nim dopatrzeć. Puder robi wrażenie "gruboziarnistego", daje zupełnie matowe, płaskie wykończenie a taki mat absolutny postarza. Mam cerę lekko zaróżowioną, co mi się akurat podoba, a ten puder ujednolica odcień skóry tak, że wyglądam nienaturalnie. Przez jakiś czas mordowałam się nakładając róż tam, gdzie powinny być moje rumieńce, ale w końcu uskutecznianie całej tej procedury i marność efektu mnie zeźliły i oddałam go koleżance.

Zadowolona :)*

Zachęcona recenzjami kupiłam Teint Vanille
*Puder dobrze kryje( twarz z przebarwieniami i
niewielkimi bliznami)
*Nie uwydatnia porów
*Pięknie pachnie
*Piekielnie wydajny
*Matuje na około 2 godzin( przy mojej baaardzo tłustej cerze)- i tu mógłby być lepszy
*Nie zmienia koloru nie spływa !!!

super

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:jedno, drugie zaczynam

bardzo fajny puder, kolory na prawde świetne, ślicznie pachnie :) i jest bardzo wydajny pierwsze opakowanie miałam 10 miesięcy :):) a używam codziennie nawet latem. Po pierwszym opakowaniu zrobiłam przerwe na rzecz kompaktu z manhattana tego w beżowym pudełku) i... io ile używ się na sucho efekty te same tylko cena inna.

Rzeczywiście puder wysusza skórę dlatego należy pamiętać o kremie nawilżąjącym i podkładzie, ale za to długo utrzymuje się na twarzy. Nie zgadzam się z opinią, że jest widoczny, ja nakładam go pędzlem i dzięki temu w ogole się nie odznacza i starcza na około 10 miesięcy.

czuję się inna ;)

Czytam te wszystkie wspaniałe recenzje i tak się zastanawiam czemu ten puder mi zupełnie nie pasuje?
Kupiłam go przez Wizaz, oczywiście, poza tym mam podkład Manhattan do kompletu...
Kolor dobrałam sobie super - 3, byłam zdziwiona, bo zazwyczaj kupuję te najjaśniejsze odcienie...
Co mi w nim nie pasuje? Za mocno wysusza skórę... Na początku mat jest ok ale po kilku godzinach buzia zaczyna mi się świecić dużo mocniej, niż normalnie... Poza tym za mocno kryje, nie da się go użyć na szybko, bo mogę sobie zafundować maskę. A jak się nałoży ciut za dużo, natychmiast czuję, jak mi się ściąga skóra i robi taka... sztywna :)
Daję mu ** bo taki do końca zły, to nie jest. Od czasu do czasu używam go ale w ilościach mikroskopijnych ale mieszam z mąką :) Wtedy jest całkiem ok.
Aha! I gąbeczka mi się trochę zniszczyła.
Nie kupią go ponownie ale chyba spróbuję jeszcze tego antybakteryjnego.

superr

SUPERRRR!:) Nic dodac nic ujac zgadzam sie z wczesneijszymi pozytywnymi opiniami:) Swietnie sie naklada,nie zatyka porow, nie jest az tak widoczny.Ale przede wszystkim niesamowicie kryje w sposob naturalny w porownaniu do innych kompaktow,w mialam ich wiele.ten przebija wszystkie. Nie musze uzywac fluidu a pory sa mniej zapchane. MOJ NAJLEPSZY NIEZBEDNIK KWC:) Polecam:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .w trakcie 4 i beda nastepne
Recenzja: ...

Bardzo dobrze matuje, jest poręczny i wygodny w użyciu. :)Posiada gąbeczkę, którą łatwo i dobrze się go nakłada. Nie zatyka porów, w sam raz na lato. Ma przyjemny zapaszek i jest niedrogi.

REWELACJA

Kupiłam ten puder bo akurat nie było mojego ulubionego, też z Manhattanu ale antybakteryjnego vanilla.
Pani w perfumerii bardzo zachwalała, a ja jestem łasa na nowe rzeczy ( wiem że ten puder nie jest nowinką kosmetyczną ale wcześniej go nie używałam )więc go kupiłam. zapłaciłam za niego 23,00 zl.
Puder jest rewelacyjny, ja mam bardzo jasny, w sumie przeźroczysty kolor, transparentny. Bardzo ładnie matuje, stapia sie ze skórą, wygląda bardzo naturalnie. do tego ma bardzo ładne opakowanie, a do tego ta cena. na pewno kupię go jeszcze nie raz.

rewelacja

Bardzo dobry puder,pomimo tego ze mam nr 0 czyli transparentny to jest rewelacyjny,prawie nie widac go na mojej buzce,nie zatyka porów a przy tym doskonale matowi no i ten delikatny zapach...:-):-)

mój ideał :D

Miałam do tej pory dwa odcienie- 3 teint beige i 8 teint vanille. Oba cudownie stapiają się ze skórą, na buzi prawie ich nie widać, długo matują, są wydajne, zakrywają pory i w ogóle mój numer 1 !!! :D :D :D

KWC

Najlepszy puder w kamieniu jaki miałam, jest bardzo drobny i niewidoczny na twarzy.Bardzo dobrze i długotrwale matuje, spokojnie mozna go dokładac w ciągu dnia i nie będzie tworzył maski na twarzy. Zapach ma przyjemny i dużo kolorów do wyboru, na pewno każda znajdzie odpowiedni odcień dla siebie

swiezy, naturalny makijaz

Dla mnie to naprawde kosmetyk Wszech Czasow:) Uzywam go od ok 3 lat. Przede wszystkim posiada te jedna zalete ktora odronia go od innych. A mianowicie bardzo jasny odcien. Osobiscie uzywam odcienia 0 i stwierdzam ze to najjasniejszy z jakim sie dotad spotkalam wsrod innych pudrow. Dla mojej wybitnie bladej cery jest idealny. Posiada wiele innych zalet.
- nieperfumowany, ma delikatny, nie drazniacy zapach
- jest odpowiedni do kazdego typu cery, nie wysusza
- nadaje cerze matowy wyglad
- niesamowity dlugotrwaly efekt
- swietnie odswieza makijaz
- dzieki niemu cera ma swietlisty odcien
- i jak dla mnie rowniez wazne: ma bardzo przystepna cene, ostatnio jest nawet tanszy, pamietam ze jak go pierwszy raz kupilam byl duzo drozszy

Jak dla mnie rewelacja!