Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Avon, Perfect Wear, Extralasting Foundation SPF 15 (Idealnie trwały podkład)

Wyjątkowo trwały, ale ultralekki podkład, rozprowadza się idealnie miękko i równo, nadając cerze nieskazitelną gładkość. Zapewnia niezmienność koloru do 12 godzin, chroni przed słońcem dzięki SPF 15. Odporny na wodę, wilgoć i ścieranie, po całym dniu wygląda tak świeżo, jak w momencie aplikacji.

Skład:

Cena: 35,90zł / 30ml
/e/

Idealny nie jest...

Lubię go, bo dobrze kryje, na czym mi bardzo zależy. Z pewnością jednak nie jest supertrwały. Plus za to, że nie tworzy maski, nie zatyka porów i ma filtr.

Ilość zużytych opakowań:pół

koszmarek

Jak dla mnie zupełnie nie trafiony produkt.
Ciężko się rozsmarowuje, jak ktoś wcześniej zauważył jest tępy, oporny..
Koszmarnie osadza się w porach skóry. Jest widoczny na twarzy.
Jedynym plusem jak dla mnie jest ładny, delikatny zapach, ale to zdecydowanie za mało, nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze (nie skończę)

Nie jest zły

Jak każdy prawie produkt ma swoje plusy i minusy:

+ kolor - ja używam nude, pięknie komponuje się z jasną cerą o beżowym zabarwieniu
+ łatwo się rozprowadza
+ stapia się ze skórą, nie tworzy maski
+ nie wysusza
+ nie zatyka porów

- nie jest ani w połowie tak trwały, jak obiecuje producent - ściera się już po 3h na mojej cerze bardzo tłustej
- wymaga częstych pudrowych poprawek
- trzeba nakładać dwie warstwy, bo kryje bardzo przeciętnie

Używam tego produktu od:miesiąca

niezbyt

Kolor może być, jest strasznie tępy (nie rozprowadza się na normalnie nawilżonej skórze tylko musi być natłuszczona), przez co świece się jak latarnia, włazi w pory, podkreśla suche miejsca, wałkuje się roluje. Nic nie moge dobrego o nim powiedzieć.
Może jedynie to że rzeczywiście jest trwały. Ale nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (ostatniego)

Nie zły..

Całkiem dobry podkład. Świetny kolor (uwaga można nabrać się na początkowy jasny kolor, po chwili lekko ciemnieje). Mam Cream - nie jest ani trochę różowy ani żółty. Dokładnie ten sam odcień co Rozświetlająco-antystresowy. Nie ściera się, ma jakby mikroskopijne rozświetlacze, dokładnie nałożony nie daje efektu maski . Nie mam raczej skórek, więc nie wiem jak z tym, ale w pory raczej nie wchodzi. Trochę znika z twarzy po kilku godzinach, ale jednak po całym dniu, gdy go zmywam mleczkiem jeszcze jest trochę koloru. Minus - na tłustych partiach nie daje rady i po godzinie cera się świeci. Zmywa się ładnie. Zobaczymy jak na dłuższą metę - wtedy się wypowiem czy go jeszcze kupię. No i plus za SPF.
Po jakimś czasie zauważyłam, że wysusza cerę - nie ładnie, przestałam go używać.

dobry

Przy pierwszym nakładaniu strasznie podkreślił mi skórki, ale kolejnym razem znalazłam na niego sposób: zaraz przed jego nałożeniem smaruję twarz kremem nawilżającym i wtedy wszystko ładnie wychodzi!!
Trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, aby nie uzyskać efektu maski (no ale to jak z każdym podkładem kryjącym). Wydaje mi się, że ciemnieje na twarzy, bo jak go pierwszy raz zobaczyłam (odcień Cream) to wydał mi się strasznie jasny, jednak po krótkiej chwili twarz pociemniała (w sensie: odzyskała swój koloryt). Generalnie wart wypróbowania...

lepszy od poprzedniego

kolory moga byc, dosyc kryje, srednio trwaly... plus za filtr (calkiem spory faktor ma) i chyba tylko za to caly plus, za cala reszte po pol plusa ;) a jego najgorsza wada jest to, ze podkresla suche skorki. niemilosiernie.

ale za ta cene warto sprobowac.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

fajny podkład

Bardzo dobrze się rozprowadza, jest trwały i co najważniejsze kolory tego podkładu nie wpadają już w żółć tak jak to było w przypadku zeszłej wersji tego podkładu. Może nie jest to KWC ale warto za te pieniążki spróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca