Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Essence, Ultra Strong Nail Hardener (Utwardzacz do paznokci)

Odżywka przeznaczona do słabych, kruchych i rozdwajaj ach sie paznokci. Jej silna formula wzmacnia, regeneruje i chroni. Rezultaty: mocno utwardzone, odporne na uszkodzenia i zadbane paznokcie.

Faktycznie utwardza

Świetny zarówno jako base coat jak i top coat! Miło mnie zaskoczył swoim działaniem :)

+chroni paznokcie (base coat)
+utwardza lakier przedłużając jego żywotność na paznokciach
+wzmacnia paznokcie jako odżywka
+cena
+dostępność
+nie gęstnieje w butelce (przez cały okres jego używania miał swoją pierwotną konsystencje)
+nie wysuszał skórek

-opakowanie! cieżko wydobyć reszte produktu bo nie widać ile go jeszcze zostało!

Polecam!!! :)

Stonenails

Dzięki temu utwardzaczowi moje paznokcie są w takiej kondycji, że mogę nimi kroić chleb :)
Do tego b. szybko rosną i co rusz muszę je regulować bo nie cierpię przesadnie długich szponów.

Używałam 8w1 eveline, który pogłębił ich tragiczny stan dokładając masakrę na skórkach. Szybciutko wróciłam do hardenera, bo nie miałam świadomości, że to dzięki niemu moje paznokcie były naprawdę super i zaczęły się problemy jak przestałam go używać.
8w1 skończę jako lakier wybielający (może)Używam go jako bazy pod lakier ale też jako top.
Przyspiesza wysychanie paznokci
Nadaję piękny połysk
Wydłuża żywotność lakieru.

Absolutny KaWuCe <3

super!

Moj problem polegał na tym, że moje dlugie paznokcie strasznie sie łamały. Nawet przy tak prostych czynnosciach jak zaminanie spodni ;O ! Wiec zachecona pozytywnymi opiniami postanowilam kupic odzywke essence i nie zaluje. Nakladalam ją zawsze pod lakier do paznokci. Dwie warstwy, pozniej lakier. A ze często zmywam paznokcie i maluje od nowa, tym czesciej dostarczalam im kolejnych dawek odzywki. Paznokcie z czasem przestaly sie lamac i rozdwajac. Jedyny minus to taki, ze jak przestalam uzywac na 3tyg, paznokcie troszenke przestały byc juz tak twarde, było kilka sytuacji kryzysowych kiedy myslaam ze paznokiec zwyczjanie sie złamal, ale naszczescie nie, choc malo brakowalo. Ale jednak popzostaje jej wierna, bo za taką cene jestem w stanie kupowac tą odzywke over and over :)

Polecam!

Kupiłam ten utwardzacz dosyć niedawno i nie wiem jeszcze jak działa przy dłuższym używaniu. Mam bardzo cieńkie paznokcie, które wyginały się jak papier i łamały przy najbliższej okazji. Po pomalowaniu kilku warstw utwardzaczem, od razu zauważyłam poprawę. Lakier nie odpryskuje, ładnie się błyszczy a najważniejsze, że działa. Do tego jest bardzo tani, a utwardza lepiej od droższych odpowiedników. Polecam!
EDIT: Używam tego utwardzacza już od pewnego czasu i kiedy zmyłam odżywkę moje paznokcie są nadal twarde, końcówki białe jak przy frenchu. Trzeba tylko uważać na skórki, bo jest dosyć mocny, najlepiej zabezpieczyć albo malować tak, by ich nie dotknąć. Zdecydowanie mój KWC.

naprawde utwardza

*Odżywka naprawde wzmacnia paznokcie, są twarde i łasnie się błyszczą

*Nie używałam jej tak jak zaleca producent ale troche jak lakieru bezbarwnego i widac efekty!

*Paznokcie sa twardsze, rosna dlugie.

*Bardzo dobrze się sprawdza jako baza pod lakier, a także jako utwardzacz lakieru

*Pod koniec trzeba trochę się namęczyć żeby wydobyc odzywke, ale nie jest to niemozliwe

* Dobrze dokręcana nie zasycha w pojemniczku

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

przedłuża trwałośc lakieru, niszczy panokcie

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu. Chciałam spróbować czegoś nowego, lecz był to błąd. Moja ulubiona odżywka mikro cell 2000 kosztuje 70 zł, więc szukałam tańszych zamienników. Kiedy skończyłam eveline total action 8w1 sięgnęłam po moją ulubioną firmę. Cóż mogę powiedzieć - warstwy paznokci schodzą płatam. Nie są tak twarde jak przed stosowaniem tej odżywki, łamią się umiarkowanie. Jedyny plus to taki, że przedłuża twarłośc lakieru i dzięki niej paznokcie się nie przebarwiają. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bez szału

Odżywka niestety nie działa tak jak powinna. Nie wzmacnia kruchych i łamliwych paznokci, W sumie także im nie szkodzi, ale odżywka powinna robić coś więcej. Po około 3 dniach odchodzi płatami z płytki panokcia.
Na plus można jej przyznać, że dobrze sprawdza sie jako baza pod lakier.
Mimo to, spodziewałam sie więcej po wychwalanej na wizażu odżywce :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

coś niesamowitego.

Nie widzę żadnych wad w tym kosmetyku. Ja też miałam wiecznie problemy z paznokciami, nie tylko łamały się, ale i potwornie rozdwajały. Nie pomagały żadne odżywki ani apteczne doustne preparaty. Kupiłam tę odżywkę tak, żeby coś było... i już wiem, że nie wymienię na żadną inną :)
Nie pamiętam, kiedy ostatnio złamał mi się paznokieć!
Ciężko mi było utrzymać pazurki w takiej kondycji, bo pracuję przy komputerze i non stop stukam w prehistoryczne klawisze, przez co paznokcie się ciągle rozdwajały. Teraz wreszcie mam piękne paznokcie!

Szybko wysycha, daje efekty natychmiast! Ja używam pod lakier, więc średnio raz na tydzień, ale teraz po miesiącu stosowania mam tak wzmocnione paznokcie że robię sobie chwilę przerwy :)

Tanie to jak barszcz, warto wypróbować!

idealna odżywka

Ten produkt zrobił z moimi pazurkami cudo! Zawsze, gdy były trochę dłuższe łamały się w połowie (szczególnie te na kciukach) przez co nie mogłam ich mieć długich.. Po użyciu tej odżywki, po jakichś dwóch tygodniach pazurki były na maksa utwardzone, ponadto.. odżywka nałożona na lakier powoduje jego przedłużenie, dodatkowy plus! Każdy teraz podziwia moje długie i zadbane pazurki. Polecam! A cena jest stosunkowo niska jak na jakość tego cudeńka

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

KOCHAM GO !

niesamowity!
mam mega problem z paznokciami. Nie ważne, jak się odżywiam, co robię - problem jest zawsze. Łamały się zanim zdążyły urosnąć...

Moja koleżanka poleciła mi tę TANIĄ odżywkę. Stwierdziłam, że spróbuje - NIESAMOWITE, mam paznokcie, które się nie łamią :))

Bardzo polecam !

(wiadomo, piłowanie itp. nadal obowiązuje:) )

ZALETY:

+mega szybko schnie
+ dobry pod inne lakiery
+ przyjemne zimno na paznokciach przy nakładaniu
+NIESAMOWICIE SKUTECZNY
+ bardzo tani
+ wydaje się być wydajny

WADY:

BRAAAAAAAAAK!

Używam tego produktu od: 1,5 mc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

GENIALNY

Nigdy nie miałam tendencji do rozdwajania się paznokci, no ale cóż przyszła na mnie pora(stres, złe odżywianie, chemikalia, itd.)

Moim zdaniem genialna odżywka do paznokci.

Jej &quot;+&quot;:
- wydajna, wystarczy jedna warstwa, by paznokcie stały się &quot;usztywnione&quot;;
- szybko wysycha;
- pokrywa już rozdwojone końcówki sprawiając, że nie są odstające, tak jakby się dwie warstwy paznokcia łączyły ze sobą;
- paznokcie po nim są MEGA SZTYWNE(testowałam w naprawdę trudnych warunkach);
- nadaje się pod inne lakiery jako baza jak i na wierzch;
- ładnie lśni na płytce;

Jej &quot;-&quot;:
- zawiera formaldehyd(inaczej ald.mrówkowy, który jest silną trucizną);
- przy aplikacji trzeba zabezpieczać skórki przez ten związek;

Dlatego też odejmuję gwiazdkę, dla rozważnych w stosowaniu bardzo pożyteczna i pomocna odżywka.

poszukam innej :(

Zauważyłam w recenzjach innych Wizażanek, że niektóre z nich oceniają trwałość, efekt nabłyszczania oraz UTWARDZENIE LAKIERU! Niestety ta odżywka ma inne zadnie niż zabezpieczenie lakieru przed odpryskiwaniem :(
Zachęcona opiniami na Wizażu pobiegłam do Natury aby kupić specyfik, który miał pomóc moim paznokciom. Oczywiście pomyliłam się i zamiast Ultra Strong wzięłam Pro Biel (bubel jakich mało). Następnym razem sięgnęłam już po właściwy flakonik.
I jak instrukcja wskazywała, używałam przez 2 dni, 1 dzień przerwy i od nowa przez 3 tygodnie. Na początku rzeczywiście paznokcie były mocniejsze, twardsze, nie rozdwajały się. Pomocniczo stosowałam kąpiele w oleju rycynowym, aby odżywić paznokcie i nawilżyć je. Wszystko było ok. Ale później była jakaś masakra!!! Paznokcie łamały się i rozdwajały jednocześnie. Musiałam pożegnać się z moimi w miarę długimi paznokciami i zamienić je na krótkie. Wiem że osłabienie moich paznokci wynika przede wszystkim z wcześniejszego obgryzana paznokci. Nawyk rzuciłam pół roku temu.
Odżywka zawiera trujący formaldehyd, który dodatkowo wysusza paznokcie, dlatego nawilżanie jest tutaj rytuałem obowiązkowym. Osobiście poszukam innej odżywki.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy