L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

Wyjątkowo płynna formuła eyelinera umożliwia łatwe wykonanie makijażu. Aplikator z gąbką zapewnia precyzyjne prowadzenie kreski i doskonałe podkreślenie oczu. Skoncentrowane pigmenty węglowe zapewniają długotrwałą intensywność. Głęboki czarny odcień pasujący do tuszu zapewnia wyraziste spojrzenie.

w tuszu

Superowy:)

Od razu mowie ze juz mam ochote na wersje z brokatem i to kilka kolorow:P
Liner jest super, duzo juz o nim napisano ale najwazniejsze jest to ze prze latwo sie go uzywa. Nie mam wielkiego doswiadczenia (zerowe wlasciwie) ale umiem narysowac nim idealna kreske, nie chwalac sie:D
Co do spekan pod koniec dnia...hmm nie zauwazylam, moze pojawia sie pod koniec opakowania jak tusz troche podeschnie, a moze trzeba po prostu klasc ciensza warstwe?

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

KWC!

Nie spotkalam jeszcze linera, ktory bylby tak precyzyjny i jednoczesnie tak latwy w uzyciu. Kazda reka, nawet ta niewprawiona, po kilku cwiczeniach zrobi nim idealna kreske. Moim zdaniem produkt ma same zalety:

+ rewelacyjny aplikator, ktory rownomiernie naklada tusz, nie tworza sie zadne przeswity;
+ aplikator ma scieta glowke, dzieki czemu mozemy nim wyczarowac kreski kazdej grubosci;
+ bardzo czarna czern;
+ swietna trwalosc, wytrzymuje caly dzien bez zadnego uszczerbku;
+ wydajnosc - starcza na conajmniej 3 miesiace codziennego uzywania;
+ cena.

Polecam goraco! Nie zamienie na zaden inny!

Używam tego produktu od: marzec 2009

bardzo latwy w uzyciu

Kupiłam go niedawno zachęcona jego ocenami i "gąbeczką".i musze powiedziec ze sie nie rozczarowałam:)
+Banalnie prosto sie nakłada aplikator jest SWIETNY zarowno miekki i delikatny jak i precyzyjny!
+szybciutko wysycha
+mozna nim robic cieniutkie i grube kreski i poprawiac i poprawiac
+czerń jest czarna;)
ogólnie zadnym innym linerem tak łatwo i precyzyjnie mi sie kresek nie robiło:)
No ale niestety 4/5 bo:
- CENA.40zł za eyeliner jak dla mnie to jednak za dużo. Sprawdzałam w rossmanie,superpharmie,douglasie,drogerii natura(bo w sephorze i marionnaud nie bylo)wszedzie to cholerne 39.90 :|
- czasem mam wrazenie lekkiego podraznienia oczu,ale to mam CZASEM przy wiekszosci kosmetykow ;)

Używam tego produktu od:niedawna :D
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

bardzo dobry

zanim mialam spotkanie pierwszego stopnia z tuszem do kresek od clinique ten byl zdecydowanie moim faworytem,bardzo przyjemna i latwa aplikacja,gabeczka mieciutka,nie podraznial oczu,super czern i trwalosc nie ma sie do czego przyczepic,kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Przeboski!

Z czystym sercem mogę powiedzieć: jest to najlepszy tusz do kresek na świecie! Użycie go jest bardzo proste, ręka może się nawet delikatnie trząść, a kreska i tak wyjdzie ;). Nie rozmazuje się, szybko wysycha i nie stanowi problemu w czasie zmywania.
Bezapelacyjnie - mój KWC. Polecam go serdecznie wszystkim alergiczkom. Mnie na pewno nie uczulił;).
P.S: Jedyny, malutki minus jaki mi się nawinął w czasie pisania tej recenzji to...cena. Jednakże jak się zagryzie wargi i wyda te pieniądze raz na pół roku - wielka satysfakcja jest gwarantowana;).

doskonały

Na pewno jeszcze go kupię! Jest idealny, zasługuje na miano KWC! Najlepszy eyeliner jaki miałam. Ma końcówkę w formie pisaka- może troszkę bardziej ruchomą- która umożliwia namalowanie idealnej kreski.. zawsze, kiedy wyjeżdżałam kreską dalej, robiąc "jaskółkę", po godzinie nie było po niej śladu.. teraz wytrzymuje cały dzień bez żadnych poprawek! Nie brudzi tak bardzo rzęs przy malowaniu. Jest bardzo trwały, intensywnie czarny, nie rozmazuje się ani nie kruszy, pięknie i estetycznie wygląda na oku. POLECAM! Jest też wydajny i warty swojej ceny :) Najlepszy!Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

piekna czern

tak, zgodze sie co do koloru, jest naprawde wyrazisty, ale ta trwalosc? niekonieczie dobra. po paru godzinach kolor z pieknej czerni zmienia sie w delikatnie czarny. pomimo tej wady, eyeliner ma wiecej zalet, dlatego go kupuje. naklada sie go ze smieszna latwoscia. jego koncowka jest bardzo stabilna, dzieki czemu kreski wychodza dokladnie takie jakie maja byc. jest bardzo wydajny a cena nie odstrasza

Ilość zużytych opakowań: ok 10

bardzo dobry

Witam, ów liner zakupiłam w sumie pod wpływem impulsu. Zazwyczaj robiłam kreski używając czarnej kredki, na którą nakładałam następnie czarny cień (na mokro i sucho) tak, aby utrwalić efekt. Było to dość praco- i czasochłonne, niestety rano zazwyczaj mam mało czasu i chciałam postawić na coś szybszego i dającego wyraźniejszy efekt, wtedy to urodził się pomysł eyelinera.
Przy najbliższej okazji odwiedziłam Sephorę, wzięłam kilka testerów i maznęłam kreski na dłoni, loreal zachwycił mnie intensywnością czerni, rewelacyjnie połyskuje! Nie mam wielkiego doświadczenia w kwestii eyelinerów, ale ten bardzo przypadł mi do gustu. Całkiem wygodnie się nim maluje, jak już wspominałam głęboka, lśniąca czerń oraz trwały efekt - same plusy :)

Używam tego produktu od:grudnia

Doskonały :)

To był mój pierwszy liner zakupiony zresztą pod wpływem Wizażu :D

+ śmiesznie łatwa aplikacja! za pierwszym razem kreska była delikatnie do poprawy, ale za drugim razem - była idealna :o bynajmniej nie dzięki moim umiejętnościom... nawet moje trzęsące się ręce potrafią nim wyczarować idealną kreskę!
+ idealnie czarna czerń
+ bardzo trwały, na bazie do cieni kreska trzyma się cały boży dzień
+ nie rozmazuje się, nawet po chwilach wzruszenia, czy deszczu ;)
+ bardzo wydajny! (być może dlatego, że wolę malować cienkie kreski)
+ nie podrażnił ani nie uczulił

Minusów nie potrafię znaleźć. Bardzo go lubię i na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ładnych kilka miesięcy, niemalże codziennie
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno :)

prawie doskonały

To mój pierwszy eyeliner, zawsze miałam ochotę na taki kosmetyk ale znając moje zdolności manualne, trochę się obawiałam;) Jak widać niepotrzebnie, bo:

+ tym tuszem łatwo namalować kreski nawet komuś, kto robi to po raz pierwszy,
+ ma intensywny, błyszczący czarny kolor, który nie blaknie w ciągu dnia,
+ pisak pozwala regulować grubość kreski, robi się to bardzo łatwo,
+ wydaje się być wydajny, bo kupiłam go w lipcu, używam naprawdę często, a jeszcze się nie skończył.

Jedyny minus, to, że po całym dniu na oku, kreska czasami (raczej rzadko) ma delikatne pęknięcia z zewnętrznej strony oka.
Generalnie warto kupić :)

bardzo, bardzo dobry

świetny eyeliner, polecam go z czystym sumieniem mniej i bardziej zaawansowanym w malowaniu kreski wizażankom :)

bardzo łatwo się nim operuje
ma piekny, mocno czarny kolor
nawet, jeśli poprawia się kreske, to efekt sie nie psuje- nie robią się puste miejsca, nie wałkuje sie
niesamowicie trwaly- nieraz w nim spałam po imprezie i rano wyglądal idealnie ! ! po dobie od nałożenia !
nie bleknie
nie nakłada się za dużo- jak dla mnie po prostu w sam raz, nie ma ryzyka, że na końcówce zgromadzi się "kleks" tuszu

jedyny mankament jest taki, że nie jest specjalnie odporny na wodę i deszcz czy płacz niezbyt mu słuzy, ale to i tk śwetny, świetny kosmetyk!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:początek1

piękna czerń

Bardzo dobry eyeliner, ponieważ:
- łatwo się nim maluje kreskę - ma poręczną "gąbeczkową" koncówkę, nie za twardą, nie za miękką,
- kreska nim namalowana jest intensywnie czarna, a czerń jest błyszcząca (nie chodzi tu rzecz jasna o żadne drobinki, bo ich tu nie ma),
- długo utrzymuje się na powiece,
- przy malowaniu nie brudzi rzęs, bo ma w sam raz konsystencję - nie za płynną, ale też niezbyt gęstą.
Jedynym małym minusem jest to, że zwykle za mało nabiera się na aplikator i trzeba kilkakrotnie go maczać żeby namalować kreskę, przez co już na początku używania ma się wrażenie, że opakowanie się zużyło.
Mimo wszystko jest to kosmetyk, który z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: ponad pół roku