L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

L'Oreal Paris, Super Liner Carbon Black (Eyeliner)

Wyjątkowo płynna formuła eyelinera umożliwia łatwe wykonanie makijażu. Aplikator z gąbką zapewnia precyzyjne prowadzenie kreski i doskonałe podkreślenie oczu. Skoncentrowane pigmenty węglowe zapewniają długotrwałą intensywność. Głęboki czarny odcień pasujący do tuszu zapewnia wyraziste spojrzenie.

w tuszu

NAJLEPSZY! KWC!!!

Przyznaję mu KWC bez wachania! Eyeliner to jedna z podstaw mojego makijażu a ten jest niezawodny!
Ma bardzo wygodną formę pisaka dzięki czemu również osoby mniej wprawne w rysowaniu kresek będą w stanie się nim posługiwać :) Kreskę rysuje się nim szybko i sprawnie no i co najważniejsze równo. Posiada naprawdę głęboki odcień czerni, trzyma się w stanie niezmiennym przez calutki dzień od momentu nałożenia.Jak dla mnie najbardziej trwały tusz do kresek, ani razu się nie rozmazał. NO niesamowity jest jak dla mnie :D Cena w Sephorze ok 36-38 zł .
Ah byłabym zapomniała: grubość kreski można oczywiście stopniować lecz jeśli zależy komuś na naprawdę cieniutkiej kreseczce to polecam raczej Eyeliner z pędzelkiem.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu i jestem zachwycona :D
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i napewno nie ostatnie