Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Według zapewnień producenta preparat intensywnie pielęgnuje i upiększa skórę. Po nałożeniu kosmetyku cera staje się idealnie gładka i promienna. Połączenie pięciu silikonowych polimerów sprawia, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i przyjemny w noszeniu. Dziewięć wyselekcjonowanych przez Diora składników odmładzających, wyciąg z ziaren longozy i powstała na bazie kultur drożdży Centuline stymulują aktywność komórek i pomagają skórze zachować młodość. Zawiera filtr SPF 15.

fluidy
liftingujące, ujednolicające
z pompką

Przegrywa z innymi;)

Kupiłam go jesienią mając na uwadze zbliżające się Święta, karnawał itd., z racji moich wybujałych oczekiwań co do makijażu, który ma poprawić mój wygląd.

Wracam do Diora po dłuższym czasie poszukiwań podkładu idealnego, ale wygląda na to, że moje poszukiwania trwają nadal.

Zacznę od początku- podkład znajduje się w pięknej buteleczce (jest cudowna, zdjęcia tego nie oddają, jego uroda przyciąga jak magnes) z wygodną pompką. Konsystencja jest idealnie płynna, ale nie za bardzo rzadka, ot po prosu aby było jak najwygodniej rozprowadzić kosmetyk. Zapach delikatny, ulotny, żadnego alkoholu, żadnej nachalności.

Kolor- dla mnie ideał 020 beż, ale z tych jaśniejszych. Po 6- ciu godzinach leciutko ciemnieje. Podkład jest trwały, na mojej twarzy ten makijaż wytrzymuje cały dzień. Mam cerę normalną ze skłonnością do świecącego odznaczania się strefy T po kilku godzinach, bibułki matujące są wtedy niezbędne. Bibułki nie naruszają struktury fluidu na twarzy.

Podkład ten stosuję bez żadnej bazy (dokupię w styczniu, na razie wykosztowałam się na ten wątpliwy cud kosmetyczny), ale trzyma sie ładnie.

Co mi się w nim nie podoba- cena, ale to bez większego problemu przeżyję, ponieważ już tego podkładu po prostu nie kupię.

Dlaczego nie kupię- nie jest to produkt luksusowy, chyba tylko ta jego... cena. Nie odczułam działania rzekomego serum zawartego podobno w tym oto produkcie. Liczyłam na nawilżenie, wzmocnienie efektu zdrowej cery, jakąś powalającą różnicę między twarzą w tym make- upie a tą bez niego. I otóż nic. Nic wielkiego nie zauważyłam. Warto też pomyśleć KTÓRE serum jest rzekomo składnikiem tego cudu technologii dla urody.

Plusy wymieniłam na początku, ale dodam do nich jeszcze jeden- otóż podkład ten nie osadza się na brwiach, na granicy czoła i włosów, efekty są czyste i nieskazitelne. Porównam tutaj może do DW E. Lauder osadzającego się chętnie na brwiach i czymkolwiek, Dior tego nie robi.

Reasumując- bliżej mu do Forever i Nude, które wg mnie są słabe, niż do czegoś bogatszego. Dla mnie to po prostu jeden z bardzo średnich fluidów, ale w zbyt wysokiej cenie. Znowu odwołam się do porówniania- np. La Prairie Cellular make- up jest o wiele lepszy, bo daje efekt naprawdę wypoczętej buzi, Dior z nim przegrywa- to zaledwie fluid.

Używam tego produktu od: około 16 listopada 2012

Dior się popisał

Zachęcona zachwytami na temat tego podkładu w polskiej blogosferze podreptałam do perfumerii wziąć próbkę. Po krótszej deliberacji w wyborze koloru, okazało się, ze 021 jest dla mnie idealny. Zostałam zaopatrzona w pokaźną próbkę i rozpoczęłam testy w domu.
Na moje nieszczęście - ze względu na cenę z kosmosu - podkład bardzo przypadł do gustu mojej cerze.
Jest to podkład i serum w jednym dla cery dojrzałej, wiec bałam się, że będzie za ciężki i temu tam podobne. Nic z tych rzeczy. Idealnie się go nakłada pędzlem typu flat top nie robiąc sobie maski. Dodatkowo serum ma wygładzające właściwości, dzięki czemu twarz wydaje się jakaś ładniejsza "ubrana" w ten podkład.
Nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia, przynajmniej mnie.
Nadaje się idealnie do cery mieszanej. Dosyć dobrze tuszuje drobne niespodzianki i przebarwienia.
Ładnie pachnie.
Nie powoduje nadmiernego świecenia się w strefie T, ani też nadmiaru sebum.
Generalnie wart polecenia, gdyby ... no właśnie - gdyby nie ta koszmarna cena. Bez przesady, podkład cud, miód i orzeszki, ale tyle na pewno nie jest wart. Zresztą moim zdaniem tyle to żaden podkład nie jest wart, choćby nie wiem, jak rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek

cieszę się, że na niego trafiłam )

Uwielbiam ten podkład, choć po raz 1. kupiłam go gdy mialam 25 l. Nie jest ciężki, delikatnie rozświetla choć nie przepadam za drobinkami w podkładach. Krycie średnie, za to wytrzymuje prawie cały dzień, nie powoduje tez błyszczenia. Ze względu na poziom krycia, nie nadaje się do skóry zniszczonej, z przebarwieniami itp. Ale tak jak przy innych podkladach, nie zdziałamy cudu jeśli nie zadbamy o skórę. Opakowanie wygodne, zapach przyjemny, konsystencja, wydajność b. dobra. Używam odcienia 020, może jeszcze wypróbuję trochę ciemniejszy.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Swietny

Absolutny numer jeden! Podklad, ktory znakomicie upieksza i jednoczesnie pielegnuje. Jest piekielnie drogi, ale wart tej ceny.
Mam zadbana cere i nie mam wiekszych niedoskonalosci, ktore musialabym ukryc, poza naczynkami. Ten podklad doskonale sobie z nimi radzi. Wykonczenie jest lekko rozswietlone, ale nie blyszczace. Ja mam cere mieszana. Nie wiem jak by sobie poradzil na cerze tlustej.
Konsystencja podkladu jest kremowa, aksamitna.
Minusow, poza cena, nie widze.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

świetny efekt

Podkład to nie jest dla mnie must have, ale zaopatrzyłam sie w próbki rozmaitych tapet, wiec zuzywam ;)
Fluid jest drogi, ale bardzo wydajny. Płynny, bardzo dobrze sie rozsmarowuje, nie zostawiajac smug. Kolor 020 idealnie zlewa sie z moja cera ( gdy jestem blada, bez sladu samoopalacza) - jest to taki ładny bez, z lekka domieszka tonów zołtych. Kryje przyzwoicie, na czym mi akurat nie zalezy - mam cere własciwie bezproblemowa. Na szczescie tu krycie nie oznacza ciezkosci, matowania i tapety - cera wyglada na wygładzona, z wyrównanym kolorytem, a bez efektu maski. Nie matuje nie wysusza, nawilza - po paru godzinach wygladam tak, jak na poczatku. Na pewno nie jest dla cery tłustej i bardzo suchej, cos tak posrodku ;) Dobrze, ze ma filtry, choc oczywiscie nie moga byc jedyne - kto by nakłądał łyzeczke podkładu...?!
Podsumowujac - bardzo przyjemny fluid. Nie wiem, czy kupie ponownie, bo mam zapasy, a nowosci ciagle kusza ;) - ale jest wart wypróbowania, zwłaszcza, jako miniatura :D

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: miniatury

nim dbam o siebie..

lubię ten podkład..miałam i 022 i 023 ale najlepiej komponuje z moją cerą 020 i wcale nie jest jakis mocno blady..pieknie sie wtapia,buzia po nałożeniu jest satynowa,wygładzona,krycie ma zadowalajace,to co prześwituje:)koryguję korektorkiem....zgadzam sie z opinią iż ..podkład Diora o unikalnym połączeniu składników przeciwstarzeniowych i ciekłych kryształowych pigmentów, zapewnia Twojej skórze niezrównaną perfekcję" wysokiej rozdzielczości". Cera natychmiast wygląda nieskazitelnie gładko i jest rozświetlona od wewnątrz. Optycznie odmieniona odzyskuje swoją perfekcję w każdym wymiarze.Nakladając go dbam o swój pesel:)38 latek wiec trzeba selektywnie dobierac kosmetyki :)dla zachowania naszej młodości i dziewczęcego blasku:)Dior jest moim straznikiem czasu..

Kolejny KWC!

Świetne krycie bez efektu maski-oczywiście pod warunkiem, że się go dobrze rozprowadzi. Zakrył nawet wszelkie zaczerwienienia itp. zaraz po oczyszczaniu twarzy (efekt niczym photoshop, nawet moje koleżanki z salonu były zaskoczone). Ma przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza. Matuje skórę, ale jej nie wysusza-wręcz nawilża. Dodatkowo rozświetla i nieźle się utrzymuje.
Efekt to gładka i promienna cera (przynajmniej u mnie ;) ), więc uważam że warto go wypróbować. W sumie dla mnie jedynym minusem jest (mimo wszystko) cena...Bo owszem podkład świetny i wydajny, ale znalazłam parę innych, które równie bardzo mnie zadowoliły, a są sporo tańsze.;)
Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

wypoczęta cera (kolor 023)

Bardzo delikatny, jedwabisty fluid. Doskonale się rozpowadza, nie jest tłusty. Bardzo naturalny kolor (023). Krycie średnie.
Gdy chcę bardziej pudrowo-matowego wykończenia - mieszam z Diorskin Nude.
Dobrze nawilża, doskonale rozświetla - ale bez świecidełek. Dla cery tłustej lub problemowej może być za mało pudrowy, zbyt przejrzysty.
Nie zapycha, choć ładnie wtapia się w skórę, nie warzy się. Usłyszałam wiele komplementów typu; "wyglądasz bardzo świeżo, na wypoczętą, ślicznie wyglądasz..." etc. A było to w takich momentach, gdy wyglądałam jak zwykle - jedynie z tym fluidem na twarzy.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam wrażenie, że można kupić równie przyzwoity podkład za niższą cenę. Czaję się na nowy podkład Clarinsa...

Używam tego produktu od: ponad rok

pewnie kupię ponownie ;)

przyzwyczaiłam się do bardziej kryjących podkładów - ten kryje zdecydowanie średnio,
na szczęście mam twarz, która oprócz pojedyńczych wyprysków raz na miesiąc nie stwarza większych problemów

kupiłam mimo, że cena zaporowa - 370zł w douglasie - kolejny kupię przez internet. są o 100zł tańsze.

cera jest promienna, moi znajomi zauważyli że wyglądam świeżej

ładnie rozświetla, nawilża, jest lekki i przyjemny.

i że nie specjalnie lubię tonę kremów pod makijażem wierzę, że choć trochę działają obietnice producenta związane z jego właściwościami pielęgnacyjnymi.

jedno zastrzeżenie, mógłby być trwalszy - jednak po zmatowieniu pudrem jest znacznie trwalszy

Używam tego produktu od:2miesiące

raczej krem tonujący

Mam cerę, która raczej nie wymaga specjalnego krycia ani matowienia. We fluidach szukam raczej właściwości pielęgnacyjnych, przeciwzmarszczkowych i rozświetlających.
Capture posiada je wszystkie.
Ma postać lekkiego, ociupinkę tłustawego fluidu. Znakomicie się rozprowadza, idealnie stapia ze skórą. Nie tworzy maski, nie zapycha porów, nie wałkuje się, nie warzy. Nie ciemnieje, nie podrażnia, nie uczula, nie podkreśla suchych skórek ani porów i zmarszczek ( w których się nie osadza).
Ma znakomite właściwości pielęgnacyjne, nawilża, mam wrażenie że łagodzi podrażnienia.
Nie gwarantuje silnego krycia, za to genialnie rozświetla nawet bardzo zmęczoną twarz, optycznie wygładza. Ładnie wyrównuje koloryt cery, z odrobinką pudru matującego wytrzymuje cały dzień.
Jest bardzo wydajny.
Nie mam się czego przyczepić, no może poza opakowaniem, które nie należy do najładniejszych, ale w moim wypadku to nie ma najmniejszego znaczenia. Istotna jest zawartość, a ta jest na piątkę.

Ilość zużytych opakowań: po kilka próbek odcienia 020 i 030, aktualnie w trakcie pełnowymiarowego 020

Ja odradzam :(

Niestety, dla mnie tragedia :(

Podkład do niczego się nie nadaje... co prawda na początku efekt był bardzo dobry, ładna, gładka cera, wyrównany koloryt, ale po około 3 godzinach skóra zaczęła wyglądać okropnie. Strasznie powiększone pory, do tego zaczęła mi schodzić skóra z nosa (bardzo mnie wysuszył), moja cera wyglądała na strasznie zmęczoną...

Dla mnie koszmar, w życiu nie miałam gorszego podkładu, a używałam wielu

NIE POLECAM !! :(

Używam tego produktu od: kilka razy, dałam mu niejedną szansę
Ilość zużytych opakowań: zaczęte, nigdy nie skończone :(

wspaniały

Długo szukałam idealnego podkładu. Zależało mi na rozświetleniu, braku efektu maski,średnim kryciu.
Ten podkład spełnia moje oczekiwania, nigdy tak dobrego nie miałam:)Stosowany samodzielnie spłyywa po dwóch godzinach, ale ja używam go na perfectionist EL i jest wtedy super trwały a jak nakładam dodatowo puder brązujący Diora to efekt cudny!
Gwiazdka w dół za cenę zupełnie zwariowaną!

Używam tego produktu od:2 miesiące