HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów) (stara wersja)

Żel do mycia ciała i włosów HiPP Babysanft nie zawiera mydła. Jest idealny do mycia ciała i delikatnych włosów dziecka. Zachowuje naturalną warstwę ochronna skóry. Daje uczucie świeżości, a skóra pozostaje miękka i gładka. Wspomaga utrzymanie właściwego pH skóry. Z dodatkiem naturalnego wyciągu z migdałów. Bez dodatku mydła, zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące, nie podrażnia oczu. Bez oleju mineralnego. Stworzony, by zminimalizować ryzyko alergii. Bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z dyrektywą 2003/15/UE). Bez barwników i substancji konserwujących. Bez emulgatorów PEG1. Dobrze tolerowany przez skórę - potwierdzone dermatologicznie.
Polecany również dla dorosłych- do mycia rąk lub kąpieli.

Mój KWC

Kocham ten produkt - uzywam go zarówno do włosów jak i ciała. Czasem też do twarzy gdy zapomnę mój olejek myjący. Jest najwspanialszym nabytym cudem jaki kiedykolwiek znalazłam. Ma też swoje wady ale w porównaniu do zalet to nikną. A oto on:

Plusiki:

Minusiki:
*wydajność
*cena
*mało się pieni

Ale co się nie robi dla zdrowej skóry:P Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 a może i więcej

Przyjemny

Produkt dobry, delikatny, nie wysusza i jednoczęsnie dobrze myje, choc nie jest lepszy od plynu do kapieli i pod prysznic tejze firmy, jednak rowniez ma swoje zalety nie rozniace sie zbytnio od tamtego. Zel jest tylko wyraznie mniej wydajny i nie pieni sie tak dobrze jak plyn, nalezy uzyc wiekszej ilosci, by uzyskac taki efekt piany, jaki daje juz niewielka ilosc plynu. Jest przy tym mniej praktyczny, gdyz plynu mozna uzyc pod prysznic jak i do wody. Mimo wszystko polecam ten produkt zamiennie, gdyz i tak jest swietny, np gdy akurat plynu nie bedzie na polce w sklepie, lub obydwa do porownania. Ogolnie to uważam Hipp za najlepszą drogeryjną marke kosmetyków dla dzieci w tym przedziale cenowym, nie wypróbowalam wszystkiego, ale wszystko, co wypróbowalam tej firmy jest rewelacyjne. Dzieci uwielbiaja te kosmetyki za zapach i przyjemna konsystencje. Szkoda tylko, ze nie ma talku w tej serii, chyba ze jest, tylko ja go jeszcze nie wypatrzylam????????

Używam tego produktu od: przez 3 miechy

nawet do golenia

żel ten brałam zawsze na basen, bo nie chciało mi się brać osobno szamponu i czegoś do mycia ciała. włosy były miękkie, trochę jak u dzieci :-)
ale głównie używam go do czegoś innego:
od kiedy pozbyłam się depilatora i zaczęłam pod prysznicem golić się jednorazówkami, potrzebowałam jakiegoś "poślizgu" dla golarki. nim zaczęłam nawet myśleć o kupnie specjalnego żelu do golenia, spróbowałam właśnie HIPPa i jest w tym świetny! nie zapycha golarki jak np. mydło, nie wysusza, nie podrażnia,... :-) z nim golenie jest przyjemne!
jako żel do higieny intymnej też jest świetny

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

To mój drugi żel bez slsa, który testuję.

Jest naprawdę wspaniały. Nie podrażnia, nie wysusza, a skóra pozostaje miękka i jakby nawet nawilżona.
Ale o dziwo! - naprawdę dobrze działa tylko wtedy, kiedy bezpośrednio leje go na skórę, a nie na gąbkę. Przez co jest średnio wydajny i niestety nieco drogi.
Ale tak naprawdę, to marzy mi się tylko bardziej gęsta piana, by dłużej delektować się prysznicem, bo żel tworzy bardzo delikatną piankę, którą bardzo łatwo się spłukuje (z drugiej strony jest to atut)
Uwielbiam także jego delikatny, przyjemny zapach. Cenię sobie, że jest tak delikatnie perfumowany i oczywiście cudowny skłąd, który zapomniałam zamieścić przy zgłoszeniu...

Skład:
Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoamphoacetat, Cocoamidopropyl Betaine, Lauryl Glycoside, Sodium Chloride, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Prunus Amygdalus Dulcis, Glycerin, Zinc Sulfate, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Parfum

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: około 1/3

Fantastyczny!

Bardzo delikatny, łagodzi podrażnienia, dobrze oczyszcza bez wysuszania. Buzia po umyciu nim nie jest ściągnięta. Ponieważ mam alergiczną, wrażliwą i naczynkową cerę od kilku lat używałam wyłącznie mleczek i zmywaczy do twarzy (bez użycia wody). Jak zobaczyłam miękką skórę mojego malucha po kąpieli, bez zaczerwienień (też ma wrażliwą skórę), to postanowiłam zaryzykować i umyłam sobie tym żelem buzię...jest fantastyczny! Bardzo delikatny zapach, trzeba dobrze rozetrzeć w dłoniach żeby zaczął się pienić, dobrze się spłukuje, nie piecze w oczy i pozostawia skórę czystą, nawilżoną i bez podrażnień. Świetny skład bez SLS. Polecam wrażliwcom!

Świetny!!!

Żel do mycia ciała i włosów jest równie udany jak pozostałe kosmetyki firmy HiPP!! Używałam go razem z moja 1,5 roczną córeczką, ona do mycia całego ciała i włosków, ja myłam nim codziennie twarz.
+ nie wysusza
+ delikatnie pielęgnuje
+ świetnie usuwa makijaż
+ nie podrażnia oczu
+ cudny zapach :)
+ wygodne opakowanie z pompką
+ niezła wydajność
POLECAM!!!