Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Gosh, On Stage, Cool Lip Jam (Błyszczyk w tubce)

Błyszczyki pochodzą z nowej kolekcji wiosna-lato 2008. Uwodzicielskie, zmysłowe kolory harmonizują z resztą makijażu, a usta stają się bardziej połyskujące, kuszące i miękkie- prawdziwie kobiece. Błyszczyki są częściowo transparentne, z subtelnym perłowym połyskiem, owocowym zapachem (przypominajacym gumę balonowę Donald ) i lekkim, odświeżającym, mentolowym posmakiem.
Dostępne w dwóch odcieniach.

Efekt powiekszonych ust!!!!!!!!!Szkoda ze nie mozna dac 6+

Jak dla mnie rewelka!Powieksza usta,dlugo utrzymuje sie na ustach,bardzo tani i na dlugo wystarcza,swietne kolory(nie wersja ze zdjecia)Moj ulubiony to jasny roz,swietny zapach gumy nie za mocny i nie dusi.Lepszego jeszcze nie znalazlam chanele lancome itp.wymiekaja w ogole nie do porownania.

Ilość zużytych opakowań: 1 na pol roku

Dziwadło - miłość i nienawiść w jednym

Najdziwniejszy mój błyszczyk w zyciu. Oceniam odcień nr 100 , w tubce biały, na ustach liliowy jaśniutki róż.

Plusy:
- cudownie i na długo nawilża, w tym jest
najlepszy,
- powiększa usta , wow ! są jędrne i gładkie,jakby wypchnięte , lekko mentolowy efekt,
- lśniący efekt tafli wody
- mega trwały , trwa na ustach kilka godzin, nawet po jedzeniu i piciu pozostają jego resztki( na palcach tez jest mega trwały, trudno go zmyć)
- ogromna tuba za niewielkie pieniądze , 19.90 zł.

Minusy :
-dziwna konsystencja, zalepia usta i wszystko co dotknie , trudnoi go zmyć. Z rąk usunie go płyn do naczyń :)
- nie nadaje się na randkę i do calowania . Faceci go nienawidzą. Jes obleśny i lepki, rozmazuje się na całej twarzy.
- nieciekawy zapach i smak.

Mimo minusów , naprawdę polecam , jest świetny inaczej.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Tafla wodna

Mam odcien 106, blady róż, jak napisalam, blyszczyk tworzy tafle wodna, ma super polysk, tresciwy moze to niektorym nie odpowiadac, ogolnie polecam, lekko powieksza usta, mozna nakladac bez lusterka

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Piękne kolory,ale...

Faktycznie śliczne kolory, jedne z ciekawszych na rynki, moim zdaniem, ale...no właśnie, dla mnie jest jedno ale-klei się niemiłosiernie. Jedna z dziewczyn nazwała go ciężkim i to chyba trafne określenie. Za ciężki, za kleisty. Miałam dwa kolory , oba poszły do siostry, ja czułam jakbym miała na ustach kilogram kleju. A szkoda, bo jeszcze raz podkreślę-cudne kolorki!

Ilość zużytych opakowań: 2 razy po 1.3

REWELACJA

Istny KWC!!!

Ma same plusy
+bardzo trwały
+ślicznie wygląda na ustach
+cudnie pachnie gumą balonową
+wygodna aplikacja
+łatwo się nakłada mimo gęstej konsystencji
+przystępna cena za dużą pojemność

Bije na głowę wszystkie Diory, których używam/używałam.

Używam tego produktu od:miesiąca

super

Błyszczyk ma gęstą konsystencję, więc trzeba uważać podczas wietrznej pogody, bo włosy "lubią" się do niego kleić. Ma ładny zapach, jest wydajny i długo się utrzymuje. Ma delikatne drobinki, które czasem mam na całej twarzy, ale są bardzo delikatne:) Mi odpowiada. Daje efekt tafli na ustach, a ja taki lubię. W tym przedziale cenowym nie znalazłam lepszego.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

super

Witam!

Zacznę od tego, że blyszczyki w tubie gosha są jednymi z moich ulubionych. Po pierwsze błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, dzieki temu,że ma dość gęstą konsystencje, przy czym jednak nie powoduje efektu "sklejenia ust". Po drugie naprawde fantastycznie nawilża usta i koii wszelkie spierzchnięcia. Po trzecie bardzo odpowiadają mi kolory, które są półtransparentne i delikatnie podkreślają kolor ust, nawet nr. 105 (fiolet)który na pierwszy rzut oka może wydawać się ciemny, jest odpowiedni nawet dla takiego bledziucha jak ja :)

Polecam , jest to produkt który na dobre zagościł w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od:ponad 2 lat

boski!

zdecydowanie jeden z najlepszych błyszczyków jakie miałam. przedewszystkim cenie go za mega trwałość, piękne kolory (mam jasny róż 107) śliczny zapach i intensywny efekt lsniacych ust. troche sie klei ale nie jest to wielka wada, goraco polecam! jest bardzo wydajny :D

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

nie dla mnie

Błyszczyk jak dla mnie okazał się za "ciężki", faktycznie ma gęstą konsystencję, a mimo to jest niezbyt trwały. Aplikacja jest uciążliwa, głównie ze względu na konsystencję, kosmetyka na ustach wygląda bardzo sztucznie. Na pewno nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: wakacje 2008

dla mnie NAJLEPSZY.

Świetny błyszczyk.
Śliczny kolor (mam 02), przede wszystkim bardzo długo się trzyma. Po całym dniu w szkole (ok. 6 h) nadal jeszcze trochę go widać, a przecież jem i piję.
Ma dwa minusy: jest klejący i czasem jak się coś je, to się przylepia do ust (ale w końcu dzięki temu tak długo się trzyma. ;) ; trudno się go nakłada- bez lusterka nie ryzykuję. :)
Ale poza tym to jest mój ulubiony, najlepszy ze wszystkich, które używałam. ; )

Używam tego produktu od: grudnia o9

Świetny!

Wyjątkowo trwały, pięknie pachnący, wygodny i przepięknie wyglądający błyszczyk.

Kosmetyk ma właściwie same plusy. Świetnie się rozprowadza, nie skleja ust i długo się utrzymuje. Do tego pachnie jak guma do żucia Donalda (taką pamiętam z dzieciństwa).

Używam tego produktu od: tydzień

Trudny do pobicia! :)

Mogę go opisać w samych superlatywach! To błyszczyk, który:
1. pięknie pachnie i smakuje (gumą balonową:)
2. trzyma się nawet do kilku godzin (nie zjada się)
3. pięknie wygląda na ustach, mega-błyszczący (miałam różową wersję:)
4. mega wydajny!!! przy niemal codziennym używaniu starczył na 8 m-cy!!!
5. odbija światło co sprawia, że usta są optycznie powiększone.
6. Cena nie jest wysoka, a jakość owszem.

Polecam!!! :)

Używam tego produktu od: 8 m-cy