Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Średnia ocena: 3.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Cement odbudowujący i wygładzający do włosów osłabionych - do spłukiwania. Unikalna formuła o podwójnym działaniu - od wnętrza i na powierzchni włosa. We wnętrzu włosa - składnik aktywny Vita-Cement uzupełniacement międzykomórkowy i zespala strukturę włosa. Na zewnątrz - Vita-Topseal działa osłaniająco na łuskę włosa zapobiegając uszkodzeniom oraz wzmacnia jego ochronę.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
w tubie

rewelacja

Na rezultaty trzeba,co prawda, czekać, ale naprawdę warto.
Miałam bardzo zniszczone włosy, niczym nie mogłam powstrzymać ich wypadania. W pewnym momencie poddałam sie i odstawiłam wszystkie kosmetyki przeciw wypadaniu i wzmacniające. Zostawiłam tylko cement, bo po nim moje włosy chociaż ładnie błyszczą ,układają się i są porządnie nawilżone. Ostatnio zorientowałam się także,że prawie wcale mi nie wypadają, i odrasta bardzo dużo grubych i mocnych włosków.

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:trzy (bardzo wydajny)

sama nie wiem

uzywam od okolo 2,5 miesiaca, ale mam mieszane uczucia. Wlosy owszem zaraz po umyciu sa miekkie i ladnie wygladaja, ale pomimo tego, iz daje na prawde niewiele (wielkosci ziarna grochu) i dobrze splukuje to na drugi dzien nadaja sie do umycia ( bez stosowania odzywki tego problemu nie mam). Podsumowujac...efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo :(

Używam tego produktu od:

świetny!

Pierwszy raz kupiłem z ciekawości.
Cement sprawdza się tylko i wyłącznie jeżeli używamy szamponu z tej linii.
Efekty są bardzo dobre.
Włos jest nawilżony parę kolejnych dni,staje się bardzo miękki i elastyczny,ułatwia rozczesywanie, co przy moich lekko popalonych farbowaniem włosach było cudem. Jestem zdecydowanie na tak i z pewnością kupię ponownie :)
Dodatkowym plusem jest świetna wydajność produktu
(myłem głowę codziennie,wystarcza na parę dobrych miesięcy).

Na tak.

W duecie z szamponem z tej samej linii spisuje się świetnie.
Włosy po takiej kąpieli są łatwe do ułożenia, sypkie i zwiększa się ich objętość.
W recenzji szamponu napisałam o widocznej poprawie kondycji moich puszących się i raczej cieniutkich włosów. Po miesiącu zdecydowanie nabrały siły i blasku.

W użyciu nieproblematyczna, wydajna, przyjemny zapach.

Edit:
Odżywka niestety strasznie wysusza włosy.
Odradzam i odejmuję gwiazdki.

Polecam.Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

całkiem OK

Jak dla mnie ten cement sprawdził się bardzo dobrze. Miałam bardzo przesuszone a wręcz spalone włosy po niewłaściwym rozjaśnieniu przez fryzjerkę i to ponoć miał być mój jedyny ratunek aby włosy nie odpadły i się zregenrowały w jakis sposób. Zaznaczę też, że używam cementu nie tak jak producent zaleca przez minutę ale nieraz pozostawiam gona włosach na kilka godzin. I rzeczywiście działanie widać :) Włosy nie dość, że nie odpadły to zostały mocno odbudowane, wzmocnione i już prawie nie widać niewłaściwego działania rozjaśniacza. Ponoć maska z cementem jest jeszcze lepsza więc zamierzam ją wypróbować w następnej kolejności. Generalnie cement zasługuje na 4* :) Używam tego produktu od: prawie miesiąca

Nie dla mnie :(

Na moich włosach cement sie zupełnie nie sprawdził. przez lata używałam kosmetyków z profesjonalnej linii LOreal i moje włosy były w dobrym stanie, miałam poczucie, że są zadbane. Kiedy postanowiłam wypróbować Kerastase, na początku byłam bardzo zadowolona, kosmetyki wydawały się być bardziej wydajne. Jednak po pewnym czasie stan moich włosów sie pogorszył i to bardzo, dosłownie zaczęły sie kruszyć, były tak przesuszone, jedynym wyjściem było podcięcie - 15 cm. Dodam, że moje włosy są długie, farbowane. Używałam także razem z tą odzywką szamponu z tej serii i maseczki Oleo-Relax, przez ok 2 miesiące...żałuję.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 całe