Gosh, Eye Liner Pen (Eyeliner w płynie)

Gosh, Eye Liner Pen (Eyeliner w płynie)

Kategoria
Marka
Pojemność 2,5 ml

Twardy, dokładnie wyprofilowany sztyft tworzy precyzyjną, trwałą linię na powiece, nie wykrusza się, nie daje uczucia ściągnięcia skóry powiek.

w tuszu

Lepszy niż dobry.

Moim zdaniem, a używam go raczej na większe wyjścia, jest naprawde dobry. Maluje się nim wygodnie bo jest dość twardy i nie zgina się. Schnie dość wolno, ale nawet przy machaniu powieką nie odbija się. Bardzo wytrzymały i pięknie lśniąco czarny nawet przez całą noc. Niestety trudno zmazać nawet małą pomyłkę przy malowaniu!

Podsumowując jestem za :)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Dobry

To mój drugi eyeliner i nie mam dużego doświadczenia (wcześniej miałam "flamaster" który zupełnie się nie sprawdził), ale po paru próbach nauczyłam się nim malować. Eyeliner ma bardzo fajny, twardy pędzelek który ułatwia aplikacje, uważam że jest dobry dla początkujących, ale ciężko zrobić nim naprawdę cieniutka kreskę (ja lubię grubsze, ale dla niektórych to pewnie wada). Zgodzę się z poprzedniczka że tusz długo schnie, ale po wyschnięciu jest bardzo trwały, nie blaknie, wytrzymał nie jedna imprezę, często koleżanki dopytują się czym jestem tak super pomalowana :) nie wiem czy kupię ponownie bo lubię testować nowe kosmetyki, ale jeśli się na czymś zawiodę to bez strachu wrócę do tego linera, sprawdzone :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

marny

Niestety konsystencja tego eye linera jest zbyt rzadka. Po narysowaniu kreski trzeba dość długo odczekać aż tusz zaschnie (mówię o porannym makijażu, gdzie każda minuta jest cenna :) ) I nie daj boże odrobina tuszu do kresek dostanie sie do oka - makijaż mamy z głowy. Zanim oko sie wyłzawi zniknie mozolnie wklepany krem pod oczy, baza pod makijaż, korektor słowem cały makijaż diabli wezmą! :( I zamiast ładnie podkreślonego oka prezentujemy iście królicze ślepia :(
Po użyciu tego eye linera odczuwam leki dyskomfort w postaci lekkiego pieczenia i ściągnięcia skóry powiek. Poza tym kreska ma tendencje do wykruszania sie w ciągu dnia :(
Dobrej jakości aplikator ułatwia narysowanie precyzyjnej kreski, zarówno na górnej jak i dolnej powiece. Niestety tusz jest kiepski.......

Używam tego produktu od:ok roku