L'Oreal Paris, Brow Artist Paradise Extatic Pomade (Pomada do brwi)

L'Oreal Paris, Brow Artist Paradise Extatic Pomade (Pomada do brwi)

Średnia ocena: 3.64/5

Pomada do brwi z gamy Brow Artist Paradise Extatic Pomade, to produkt który subtelnie nada brwiom długotrwałego efekt koloru i konturu otulając je nieziemską balsamiczną formułą.
Produkt dopasowany do wszystkich rodzajów brwi a w szczególności zbyt jasnych, rzadkich oraz pozbawionych gęstości.

pomady do brwi

Dobra, ale nie nadzwyczajna jak za tą cenę

Skusiłam się na tą pomadę kiedy była w dość sporej promocji. Opakowana kusząco, choć plastik nieco rozczarowuje, ale za to jest lekka i poręczna. Za cenę regularną oczekiwałabym jednak lepszej jakości pędzelka, za 30zł ujdzie.
Samo nakładanie, konsystencja i utrzymywanie się na brwiach bez zarzutu. Dobrze się trzyma i rozprowadza. Nie zauważyłam póki co problemu z jej wysychaniem, bo używam jej nieco ponad miesiąc.
Na minus cena.

Best of the best

Jedna z lepszych pomadka do brwi. Uwielbiam ją za lekkość, mały pędzelek idealnie dojeżdża w każde miejsce nadając piękny kształt brwią. Dobrze kryje, ale nie za mocno, na skórze utrzymuje mi się cały dzień. Jedyny minus to dość wysoka cena, ale z drugiej strony pomada jest bardzo wydajna.

Średnio

Niestety produkt nie został zużyty do końca - męczyłam się z tą pomadą i na pewno już do niej nie wrócę. Niestety po czasie grudkuje się, jest toporna co do użycia i nie da się nią wyprofilować ładnie brwi.

Nie polecam.

Do jej zakupu skusiło mnie opakowanie i sama marka L'oreal. Opakowanie, bo zawiera pędzelek, który higienicznie można schować. Marka, bo jeszcze się na niej nie zawiodłam .... aż do teraz.
Ale po kolei:
do wyboru mamy 4 odcienie: blond, warm blond, chatain i brunette. Ja wybrałam chatain 103, który jak mi się zdawało miał pasować do moich ciemnoblond włosów i karnacji, której bliżej raczej do tych jaśniejszych niż śniadych cer.
Pomada mieści się w pudełku, w którego zakrętce znajduje się pędzelek. Niestety, ma on za krótką rączkę i przy malowaniu zasłaniam sobie dłonią pole widzenia.
Przy pierwszych kilku użyciach pomada miała konsystencję gęstego kremu i dobrze się ją nakładało, ale później zaczęła się kruszyć, co utrudniało jej dokładne nałożenie. Trzeba posiłkować się patyczkiem higienicznym.
Jakby tego było mało, po chwili od nałożenia, kolor zmienia się w rudy, co nijak pasuje do mojej cery.
Podsumowując:
jest to najgorsza pomada, z jaką miałam do czynienia i na pewno nie kupię jej ponownie. Ba - nie wiem nawet, czy będę miała na tyle cierpliwości, by zużyć opakowanie do końca.

pomada

mialam przyjemnosc jej uzywac zakupilam ta pomade na promocji natomiast chyba mialam wadliwa bo byla strasznie sucha i ciezko mi sie nia malowalo brwi nie powiem bo kolor byl obledny i pieknie wygladal na brwiach jak juz udalo mi sie nia pomalowac nie wiem czy ponownie kupie moze tylko po to by sprawdzic czy mialam wadliwy produkt chociaz kolor tez mnie urzekł wiec pewnie kupie ponownie bo efekt na brwiach wyglada bardzo zadawalajaco , szczoteczka jest swietna i fajnie sie nia pracuje ja uwielbiam takie male i delikatne szczoteczki przy pomadach.

Pomada do brwi która mi się nie spodobała

Opakowanie? Dostępność? Kolorki? Trwałość? Wszystko jest super, ale jest coś co sprawia, że nie jestem fanką tego produktu. Wiem, że jest dużo fanek tej pomady, ale ja jestem bardziej na NIE niż na TAK. Przede wszystkim bardzo często robią się w mojej sztuce grudki, więc samo operowanie tą pomadą jest uciążliwe. Nie mówię, że to może byc ogólny problem, ale u mnie niestety tak jest, a był zabezpieczony i nikt tej pomady prędzej nie otwierał. Za taką cenę bym spodziewała się czegoś lepszego, a tutaj zaskoczenie. Zwłaszcza jest ona całkiem twarda i trzeba posiedzieć trochę czasu nad tym by ta brew wyglądała dobrze, a wydaje mi się, że ogólnie ten rodzaj kosmetyku powstał po to by szybciej wykonywać jakieś pogrubianie czy zarysowywanie kształtu brwi.

Fajna

Ciekawa kredka do brwi . Kredka ma dość mocny intensywny kolor dzięki czemu ładnie podkreśla brwi m nie brudząc . Dość długo się trzyma na brwiach. Łatwo ją zmyć nie robi efektu " pandy " . Brwi wyglądają na naturalne i ładnie są podkreślone . Kredka nie uczula .

Ulubiona

Bardzo dobra pomada jak nie najlepsza z wszystkich które udało mi się testować! największą zaletą jest to że nie zasycha jak w przypadku innych produktów. mam wrażenie że cały czas jest świeża jakby była nowo kupiona. Pędzelek jest precyzyjny a pomada łatwo się rozprowadza. Przetrwa na brwiach cały dzień bez potrzeby poprawiania. Jestem mega zadowolona!

Pomada do brwi jest dla mnie idealna. Mam bardzo delikatne brwi. Po użyciu jej jest wspaniały efekt. Pędzelek pozwala na uzyskanie wspaniałego efektu. Kolor utrzymuje się przez dług czas. Jest bardzo wydajna ta pomada i cena do przyjęcia.

Dobra póki świeża

Wygodne i eleganckie opakowanie, naturalny kolor dopasowany do moich brwi Chatain. Pędzelek w opakowaniu, który ułatwia nakładanie produktu. Niestety konsystencja samego produktu pozostawia trochę do życzenia. Jest zbyt twarda/zbita, co utrudnia nakładanie produktu, po czasie zaczyna wysychać, wałkować się i kruszyć.

Wysycha

Kupiłam pomadę zachęcona opiniami. Mam kolor brunette i jest idealny dla mnie. Aplikacja pomady jest w miarę łatwa. Załączony pędzelek szybko mi się zgubił więc używałam innego. Dużym minusem jest to, że bardzo szybko wysycha. Robi się wtedy taka zbita guma, którą ciężko ładnie pomalować brwi. Wtedy aplikacja nie jest w ogóle precyzyjna i brwi wyglądają na wymalowane. Nie kupię ponownie.

Fajny

Kupiłam tą pomadę za jakąś śmiesznie niską kwotę w drogerii Natura. Było to względna nowość i uznałam że chciałabym wypróbować. Pierwszy czym Byłam zaskoczona to że pomada wydaje się na początku bardzo sucha, Ale to wcale nie jest jej minus. Pomada ma bardzo dobrą pigmentację, a przez to że wydaje się taka sucha jest tylko wzmocniona i ułatwia ten obrysowanie brwi. Nie wyrysujemy nią pojedynczych włosków jednak świetnie nią Wypełnimy i nadany kształt. Pomada na dodatkowy piękne kolory sprytnie schowany malutki pędzelek, bardzo fajny ścięty. Przez swoją konsystencję też jest bardzo wydajna, ja swoją mam ponad rok i nadal jest użyteczne moje pierwsze opakowanie. Uważam jego jedynym minusem jest zbyt wysoka cena regularna.