L'Oreal Paris, Double Extension Beauty Tubes (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

L'Oreal Paris, Double Extension Beauty Tubes (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Tusz nadaje rzęsom intensywny kolor i wydłuża je, aż do 80%. Taki efekt daje opatentowane połączenie polimeru sieciowego oraz żelu Simugel. Specjalna formuła owija rzęsy i schnąc tworzy tubki, które je wydłużają, wyrónują i wygładzają.
Biała baza zawiera ceramidy R i prowitaminę B5, które uzupełniają strukturę rzęs, regenerują je i chronią.
Ponieważ Simugel pęcznieje w kontakcie z wodą, tusz zmywa się łatwo, jedynie przy użyciu ciepłej wody.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
z włosia

oj pamiętam go

Pamiętam szał na dwu fazowe tusze! Miałam bzika na jego punkcie każda moja koleżanka miała :D
Ale gdy ma się naście lat niewiele potrzeba do szczęścia.
Dziś nie widzę sensu malowania rzęs bazą i dopiero tuszem.

małe pojemności,
dziwnie się malowało
efekt też jakiś powalający nie był

zdecydowanie to nie tusz dla mnie ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

Beauty Tubes wg producenta = 3 strąki na krzyż? :/

Chyba tylko mi cała seria Double Extension nie służy. W przeszłości dostałam \'normalną\' edycję na prezent i był to najgorszy tusz, jaki miałam. Nie robił nic poza sklejaniem. Teraz, z kolei, dostałam go ponownie, tym razem w wydaniu czerwonym. I narzekam na dokładnie to samo. Tak - jest głęboko czarny, minimalnie wydłuża, zmywa się banalnie. Ale schnie godzinami, odbija się na łuku brwiowym, niemożliwe do zakrycia są prześwity białej bazy, a z moich rzęs robi tandetne, sztywne i pozlepiane strąki. Dosłownie straszę rzęsami. Mało tego - rzęsy zaczęły mi wypadać podczas zmywania, a w worku spojówkowym mam pod koniec pełno czarnych wałeczków :/ Powędrował do mojej mamy, która pieje z zachwytu. Podobnie moja ciocia i obie kuzynki. Czyżby tylko z moimi rzęsami coś było nie tak?...

Może dla kogoś o naturalnie gęstych i długich firankach będzie idealny, ale na pewno nie jest to produkt dla kogoś o rzadkich i jasnych rzęsach. Pogorszy tylko ich wygląd, a wręcz może zrobić krzywdę. Jak dla mnie - mega śmieć od Loreala, od którego radzę się trzymać z daleka.

Używam tego produktu od: parę użyć, ale starczy:/
Ilość zużytych opakowań: nie ma szans na zużycie całego

bardzo dobry ale szukam dalej

zalety:
-daje efekt sztucznych rzęs (pogrubia i wydłuża)
-nie rozmazuje sie
- utrzymuje sie na rzęsach cały dzień
- zmywa się pod wpływem ciepłej wody (robią sie takie grudki)
-nie kruszy się
wady:
-trzeba nakładać najpierw białą a później czarną warstwę :)
dalej szukam jakiegoś hitu , ale jak na razie ten jest bardzo dobry

nie jest to ideał ale i tak do niego wracam jak bumerang :)

Używam tego tuszu od kilku lat i mimo jego wad wracam do niego jak bumerang ... bo nie znalazłam do tej pory nic lepszego.

Zacznę od zalet:
- nie podrażnia moich oczu (noszę soczewki)
- nie rozmazuje się pod oczami co często się u mnie zdarza
- biała baza pięknie wydłuża i pogrubia moje rzęsy- najbardziej spektakularny efekt ze wszystkich używanych przeze mnie tuszy
- pomimo trwałości dobrze się zmywa (ja zmywam olejem)

Nie jest niestety bez wad:
- szybko się zużywa
- słaba szczoteczka (wolę silikonowe)
- skleja rzęsy muszę je rozczesywać grzebykiem-
- nie wart ceny reguralnej - kupuję go tylko w promocji

Mimo wszystko i tak będę do niego wracać chyba, że znajdę w końcu ideał, ale na to juz nie liczę :)

Ilość zużytych opakowań: 7 normalne

numer jeden

jak dla mnie byl najlepszy,niestety mieszkam we wloszech a tam nie mozna go juz nigdzie dostac,mam kròtkie rzesy i dosc ciekie,tusz ten na moich rzesach spisal sie znakomicie,wydluzyl rzesy prawie o 50% i pogrubil je,nie rozmazywal sie i nie kruszyl,wspanialy efekt przez caly dzien,dodatkowo strona biala odzywila moje rzesy ze przestaly wypadac,nie skleja.poprostu nr.1

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowan

Trwały, ale za drogi

Tuszu używam od dłuższego czasu, za każdym razem kiedy chcę mieć pewność, że nic mi się "nie stanie" z oczami ;) Tusz bardzo trwały, zdarzyło mi się iść z nim na rzęsach na basen i dał radę :) Jednak oprócz trwałości nie daje rewelacyjnych efektów, i niestety skleja rzęsy. Szczoteczki to tragedia, do tego stopnia, że czasami wyciągam z pojemnika z tuszem lub bazą szczoteczkę całą oklejoną tuszem, z którą nic nie da się zrobić, moja mama, która też używa tego tuszu, miała dokładnie taką samą sytuację. Z usuwaniem tuszu nie mam problemu, po prostu przykładam do oka mokry wacik, przytrzymuję na chwilę i ściągam tusz.

+ trwałość
+ nie osypuje się i nie kruszy
+ dobrze wydłuża rzęsy

- szczoteczki są fatalne
- skleja rzęsy
- cena nieadekwatna do jakości (opłaca się kupić tylko jeśli jest w promocji)

Używam tego produktu od: 3- 4lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Nie dla mnie

Ten tusz dostałam jakis czas temu od koleżanki, której nie przypadł do gustu. Jak się później okazało mi też nie i oddałam go komus innemu.

Do plusów warto zaliczyć ładny czarny kolor, głęboki, wyrazisty oraz zgrabne opakowanie mascary. Ładnie też wydłuża rzęsy, gdy się je już wyczesze, co trochę czasu zajmuje...

Z pozytywów to by było na tyle. Produkt ma bardzo rzadką konsystencję, schnie bardzo długo i trzeba uważać, aby nie odbił się na powiece. Szczoteczka, jedna i druga, od bazy i tuszu, to jakas katastrofa: zarówno bazy jak i tuszu osadza się na nich za dużo, zwłaszcza na czubkach szczoteczek.

Nakładanie jest dosyć czasochłonne, tym bardziej, że i baza i tusz schną długo. Biała baza przeswituje spod koloru i trzeba się namachać, aby nałożyć tusz precyzyjnie, tak aby nic białego nie było widać.

Te punkty powyżej mogłabym jeszcze jakos przeżyć, gdyby nie to, że mascara skleja rzęsy i robi okropne grudki. Wyczesanie tego zajmujje dużo czasu i przede wszystkim nerwów... Tusz już po chwili od aplikacji zaczyna się osypywać, co wygląda strasznie. I największy minus: mascara podrażniła mi oczy. Zaczynały łzawić i stały się czerwone, jest to oczywiscie kwestia indywidulana, ale jeszcze żaden tusz mnie nie uczulił.

Kolejną katastrofą jest zmycie mascary. Niby nie jest wodoodporna, ale zwykłe płyny nie dają sobie z nią rady, mój płyn micelarny też. Nakładałam ją razem z bazą, a czasami tylko sam czarny tusz i zmycie w obu przypadkach było straszną męką. Poza tym schodzi on z rzęst taki farfoclami, tak jakby całe rzęsy wypadały.

Jest to najgorsza mascara jaką miałam i z resztą też najdroższa. Za połowę ceny L\' Oreala mogę kupić tusz, z którego będę w pełni zadowolona.

U mnie się nie sprawdziła, przekazałam ją dalej. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, oddane

Ogólnie polecam :)

Jest to nalepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam :) Ogromną jego zaletą jest to, że nie kruszy się i żadne grudki nie zostają na policzkach. Nie rozmazuje się jak większość innych. Oczywiście miałam z nim na początku sporo kłopotu bo nie mogłam go zmyć płynem do demakijażu, wręcz musiałam go zrywać wraz z rzęsami ale "uświadomiono" mnie w Douglasie, że wystarczy na chwile zmoczyć go ciepłą wodą. I faktycznie to działa :) odejmuję pół gwiazdki za to, że niesamowicie szczypie przy zmywaniu i podrażnia gdy dostanie się do oka ;(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój Tusz Wszechczasów

Takiego dobrego tuszu jak ten jeszcze nie miałam:)
Ten tusz jest moim faworytem,chociaż przyznaję że czasem go zdradzałam z innymi ale bardzo szybko do niego wracałam:)Może napiszę o plusach:
-fantastcznie wydłuża i pogrubia moje rzęski
-nie rozmazuje się
-bardzo łatwo się go zmywa(wystarczy ciepła woda)
-jest bardzo wydajny(przy codziennym stosowaniu ciesze się nim przez 3 miesiace)
-nie kruszy się
-ma idealne jak dla mnie szczoteczki
Mam nadzieję że niczego nie pominęłam,ale jednak pominę cenę bo ta akurat jest dla mnie ciut za wysoka...

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Jeden z lepszych

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Moje rzęsy są raczej średniej długości, gęste. Ten tusz znakomicie je wydłuża. Czerń zadowalająca. Poza tym zupelnie się nie rozmazuje i nie osypuje - co jest dla mnie również istotn. Niesamowite, ale na koniec dnia, rzęsy sa niemal w takim samym stanie, jak po porannym umalowaniu ich. Tusz nie znika z moich rzęs! Polecam! Oczywiście kupię go ponownie. Mam jeszcze w palanch przetestowanie tuszu L\'Oreal telescopic carbon black.

Jedyny!

Mam wrażliwą i atopową skórę. A jeżeli chodzi o tusze to dodatkowo tak osadzone oczy, że po całym dniu miałam oczy jak "panda":) Używałam tuszy wodoodpornych, ale nie znoszę ich i tego zmywania. Nigdy nie mogłam zmyć go do końca. Reasumując z tuszami miałam wieczny problem. Odkąd zaczęłam stosować ten tusz jestem bardzo szczęsliwa że nie muszę się martwić rozmazanym makijażem. Po całym dniu tusz wygląda jak zaraz po umalowaniu. Dodatkowo wystarczy zmyć go ciepłą wodą i nie rozmazuje się nic po całej twarzy, zmywa się takimi "tubkami". Używam go na prawdę długo i nie zamierzam go zmienić.

Zostanę przy nim nawet jeżeli inne tusze dają bardziej spektakularny efekt, chociażby przez to że się nie obsypuje, nie rozmazuje i trzyma na prawdę długo.

Plusy:
-na prawdę daję efekt wachlarzu, rzęsy są dłuższe i grubsze
-nie rozmazuje się, nawet gdy się zapomnimy i potrzemy oko ręką
-super się zmywa
-wydaje mi się że odżywka dodatkowo odżywiła mi rzęsy

Minusy:
-niestety cena, wydaje mi się że jest trochę za wysoka
-zasycha trochę szybciej niż inne tusze

Bardzo dobry tusz

Jeden z moich ulubionych tuszy, wolę wersję wodoodporną, ale ta też jest świetna! :)
mocno pogrubia, wydłuża
nie skleja rzęst (przy umiejętnym używaniu)
trzeba się nauczyć jej używać
nie odbija się, nie kruszy, nie rozmazuje
nie podrażnia oczu
łatwa do zmycia