L'Oreal Paris, Double Extension Beauty Tubes (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

L'Oreal Paris, Double Extension Beauty Tubes (Tusz z bazą 2 w 1 wydłużający)

Tusz nadaje rzęsom intensywny kolor i wydłuża je, aż do 80%. Taki efekt daje opatentowane połączenie polimeru sieciowego oraz żelu Simugel. Specjalna formuła owija rzęsy i schnąc tworzy tubki, które je wydłużają, wyrónują i wygładzają.
Biała baza zawiera ceramidy R i prowitaminę B5, które uzupełniają strukturę rzęs, regenerują je i chronią.
Ponieważ Simugel pęcznieje w kontakcie z wodą, tusz zmywa się łatwo, jedynie przy użyciu ciepłej wody.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
z włosia

ocena dobra +

Na początku byłam bardzo zadowolona. Przy moich prostych, ale długich rzęsach sprawdził się w 100%. Po nałożeniu bazy musiałam odczekać trochę przed nałożeniem tuszu. Jedyny minus to taki, że tusz szybiej się kończył niż baza.

Używam tego produktu od: używałam go przez rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

fajny efekt

Lubiłam ten tusz za efekt mocno wytuszowanych rzęs, jaki pozwala osiągnąć. Genialnym pomysłem jest możliwość zmywania samą ciepłą wodą. Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo większość płynów do demakijażu mnie podrażnia.
Wadą jest bardzo szybkie wysychanie tuszu. Po 1,5 miesiąca nie nadawał się już do użycia. A do tanich nie należy...

Bardzo fajny

Bardzo lubiłam ten tusz. Tylko on dawał moim rzęsom taką niesamowitą długość. Świetne było też to, że można go było zmywać samą wodą :) Miałam 2 takie tusze. No właśnie i tu zaczynają się wady:

- okropnie niewydajny
- szybko zasycha i przestaje działać jak na początku
- za drogi

Niestety wady przeważają, bo nie ma sensu wydawać ok. 50 zł, żeby mieć fajne rzęsy 10 razy :/

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mam mieszane uczucia

Ten tusz budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo udana biała baza, zawsze mi pasowała w innych L\'orealach tego typu, no i tusz przecudnie wydłuża ,ale...
No właśnie-szczoteczka tuszu jak dla mnie to nokaut. Niedopracowana, topornie obcięta na końcu (przypomina myjkę do butelek), co utrudnia malowanie w kącikach oka.Udało mi się też kilka razy posklejać rzęsy. Poza tym szybko wysycha. Faktycznie nie osypuje się, ale kosztem tego zmywa się w "dziwny" sposób - grudkowo. To akurat dla innych może być plusem, bo faktycznie jest trwały, ale mi gumowe zmywanie nie odpowiada. Na niekorzyść przemawia jeszcze cena. Reasumując-tusz dla cierpliwych.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego

prawie ideał!

mój dotychczasowy nr 1. on naprawdę wydłuża rzęsy może nie o 80% ale efekt jest zauważalny, nie ma problemu z demakijażem wystarczy napełnić dłonie ciepłą wodą i przyłożyć na chwilę do oczu:) nie kruszy się w ogóle, trzyma się dzielnie od rana do późnej nocy:) jednak nie polecałabym go do rzadkich, cienkich rzęs bo mógbły by je zbyt obciążyć i posklejać, i to jest chyba powód dla którego odejmuję pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Tak, tak, tak - jeden z moich ulubionych!

wachlarz rzęs że heeeej! rewelacja, koleżanki pytają czy mam sztuczne rzęsy.

efektem jaki chciałam uzyskać było mocne pogrubienie, wydłużenie rzęs z widocznym efektem i tak właśnie jest.

jedynymi wadami jakie muszę wymienić to to że tusz dość szybko wysycha i trzeba się napracować żeby dobrze wystylizować nim rzęsy - ale uwierzcie mi Panie że naprawdę wartoUżywam tego produktu od: troszke ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

muszę dodać że mam wersje złoto-granatową i biało-błękitna (wodoodporna)

Musze dopisać że wersja wodoodporna ma nieco mniejszy efekt wachlarzu rzęs w porównaniu z granatową ale efekt i tak jest zadowalający, co ważne przy oromnym potoku łez tego tuszu nic nie rusza, możliwe że to kogoś zachęci

Gdy polezal kilka miesiecy, byl super!

Ten tusz kupilam juz dawno dawno temu... Szukalam czegos nowego... wiec zdecydowalam sie na ten tusz (bylo to 2 lata temu).
Przy aplikacji tego tuszu bylam wsciekla! Byl okropny... moje rzesy wyglady tragicznie.
Tusz odlozylam na kilka miesiecy... i potem sprawowal sie o niebo lepiej! Chyba jednak niektore tusze musza troszke polezec, a potem sa fenomenalne.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe

nie, nie, nie, nie.

Wydłużający? haha to jest na prawdę śmieszne.
plusy:
-nie zauważyłam

minusy:
-zapach
-konsystencja (to się leje!)
-baza szybko wysycha w tej tubce(?)
-bardzo szybko wysycha jedna warstwa, tak, że nie jest się prawie w stanie nałożyć drugiej, a jak już się to uda to W OGÓLE nie chce wyschnąć! - WTF?
-obsypuje się
-nie wiem jak u innych dziewczyn, ale ja dostałam od niego uczulenia po jakimś miesiącu używania

ogólnie: nie polecam, nie kupię więcej.

co to ma byc??

Jeden z najgorszych tuszy jakie mialam

Jakosc przy malowaniu nie najgorsza,ale zmycie dyskwalifikuje wszystko-schodzi jakimis platami, drobinki zmywanego tuszu wchodza do oka i rano sie budze z czarnymi spiochami
daje sie zmyc tylko woda,zadnymi mleczkami czy micelami
Kruszy sie w ciagu dnia

Używam tego produktu od: mialam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno,ktorego nie zuzylam

Dobry, ale są lepsze

Cenię sobie markę L\\\\\\\'oreal, dlatego w trakcie poszukiwania tuszu do rzęs, sugerując się dobrymi opiniami na Wizażu, natrafiłam na Beauty Tubes.

Jest to dobry produkt i jeśli ktoś oczekuje bardzo naturalnego efektu, mogłabym z czystym sumieniem go polecić.

+Nie kruszy się ani nie rozmazuje. Głównie jest to spowodowane faktem, iż jest to tusz z gatunku zmywanych ciepłą wodą i schodzi w postaci "kuleczek", czyli o rozmazywaniu się nie ma mowy
+Wygodny w aplikacji. Trik z bazą bardzo ciekawy.
+Ładnie rozczesuje rzęsy. Nie ma mowy o sklejaniu.
+Jeśli umiejętnie się go aplikuje pokrywa białą bazę i nie ma problemu, że będzie ona prześwitywała gdzie niegdzie.

-Double Extension nie jest widoczne jak dla mnie. Rzęsy są po prostu ładnie pomalowane, ale żadnego wydłużenia nie zaobserwowałam.
-Cena! Jest na prawdę wysoka jak na tusz, którym można "zmalować" tak niewiele...

Czyli dla zwolenniczek długich pięknych przykuwających wzrok rzęsowych "firanek" się nie nadaje...

Używam tego produktu od: Zaaplikowałam dosłownie kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 (oddany w dobre ręce, bo był nie dla mnie)

Dobry

Tuszu już nie używam, ale kiedyś był moim ulubieńcem. Podobało mi się to, że tworzył "rurki" na rzęsach i się nie osypywał, ładnie wydłużał i zagęszczał rzęsy. Nie lubiłam go nakładać, bo najpierw baza, potem tusz - czasochłonne, teraz takie same efekty mam przy użyciu Lash Architect 4D. Niestety jak dla mnie zbyt szybko wysychał przez co nie był wydajny.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Dla mnie najlepszy

Double Extenstion Beauty Tubes bardzo dobrze wydłuża rzęsy. Bardzo ważna jest baza pielęgnacyjna, która uzupełnia strukturę rzęs, potem nakłada się klasyczną maskarę, ta jednak owija rzęsy, tworząc efekt wydłużenia. Do zmycia wystarczy ciepła woda. Nie jest to zwykła maskara poza tym że wydłuża rzęsy dodatkowo je pielęgnuje dzięki zawartym w bazie pielęgnującej ceramidom.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka